Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Еми да .. защо трябва да се говори, че БМВ са бараки след като самата марка е спортна и имат изключително добри модели... Не знам мой какви ядове е имал с германските коли, но ако мерцедеса са бараки ... не знам, ще си купувам детски колички вече... Успех, ок биеш го и така, ама такива безцелни изказвания на никой полза не носят. Не помня кой беше казал, че тука сме сектанти... аз също защивама колата която имам сега и която харесвам, но след няколко години ще си купя друга може да е друга марка и тогава пък тя ще е най-добра... Но по принцип за мен най-добрите производители на коли са Италианците, Германците и Япониците като не са подредени в този ред, а са на 1...но това не е по тази тема.. Пак се улях ... пак ще има спорове, но пък нали за тва е форума.

    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
    ex:Opel Kadett 1.3
    ex:Fiat 125p
    ex:Москвич 412

    Коментар


      #17
      абе колеги някой от вас карал ли е 318. Наистина не върви като за 115 коня тази кола. Повечето хора, които си ги купуват са бивши голфаджии. Само, че карат вече bmw и са голямата работа, щото bmw е спортно, разбираш ли. Естествено повечето 318 в БГ са или след края на живота си или към края и са с доста лошо техническо състояние. Май така е с повечето bmw-та до 93-94 година. Някога може да са вървяли, ама не и сега. Разбира се има и изключения. Но съвсем не си мислете, че bmw са много здрави или много спортни. Новите модели към края на 2000 г. и след това и на мен много ми харесват, и наистина излъчват класа, но масовите гъзарчета не могат да си ги позволят и карат таралясници на по 400 000 км.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #18
        Карал съм такава 318 и наистина не върви като за 115 к.с, но това е само докато вкара 3-та. Колега имаш шанс да го дръпнеш, но мисля че само до 3-та и после ще те изяде. Поне според моите наблюдения над двете коли.Успех
        Marea 1.6 16v

        Коментар


          #19
          Само искам да отбележа ,че БМВ за мен са една велика автомобилна марка!!!Това, че циганите направиха изключително лошо име на 3хх и на 5хх не означава, че колите за за изхвърляне! За техническото им състояние съм съгласен защото българинът е свикнал да изконсумира всичко от една стока и след това да я продава, като казва че е почти нова!!!Както каза колегата по-горе има и изключения, но според мен са малко!!!
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #20
            Ще го биеш. Аз съм го правил това - и то три от три опита - на полигона в Русе. Там правата е най-много 400 м. Бравата ми е 1,6 16V 103. Просто бмв-то няма толкова клапана (и не е двувалка) и е мудно. На аутобана може и да е друга работа но на старт са мъки.
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #21
              niko_ymn написа:
              Ще го биеш. Аз съм го правил това - и то три от три опита - на полигона в Русе. Там правата е най-много 400 м. Бравата ми е 1,6 16V 103. Просто бмв-то няма толкова клапана (и не е двувалка) и е мудно. На аутобана може и да е друга работа но на старт са мъки.
              Искам да те питам как е възможно да ти дава такъв малък разход , моята градско скача над 10, по магистралата ако карам със 120 пада на 6.
              forza la FIAT
              http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

              Коментар


                #22
                niko_ymn искам да те пробвам на 400 м. Навит ли си?
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #23
                  tyson написа:
                  niko_ymn искам да те пробвам на 400 м. Навит ли си?
                  JTD-то дори сток мисля че ще бие Браво-1.6/16V, a ти си със чип и съм сигурен, че ще го отнесеш като куцо пиле домат
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #24
                    bravosx 1,6 16v написа:
                    niko_ymn написа:
                    Ще го биеш. Аз съм го правил това - и то три от три опита - на полигона в Русе. Там правата е най-много 400 м. Бравата ми е 1,6 16V 103. Просто бмв-то няма толкова клапана (и не е двувалка) и е мудно. На аутобана може и да е друга работа но на старт са мъки.
                    Искам да те питам как е възможно да ти дава такъв малък разход , моята градско скача над 10, по магистралата ако карам със 120 пада на 6.
                    Може, може - аз с Мареа Уикенд съм падал до такъв разход, че Бравото няма да може. А за градско десетакът си е напълно нормален.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #25
                      tyson - може - ако дойдеш с БМВ. Разхода в подписа е извънградско. В града ми дава от 11 до 13 според стъпката. JTD е с две конски отгоре, по-леко от бравата, от по-ниски обороти с по-големи нютон метри, с турбо ... предавам се - ела с баварец седан - дето е доста над моите 1090 кг. Между другото - наистина може да се пробваме - колкото и да е ясен изхода ... аз искам да видя как е станал ксенона ако си го сложил.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #26
                        FIAT бие на 100% сигурен сам точно тези BMW са куци ,но както каза колегата jorkos като вкара трета и се усеща малко повече мощ ама пак не бяга много.
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #27
                          niko_ymn може когато кажеш съм готов Никога не съм се пускал срещу такъв мотор 1.6 16в затова те питах.Ксенона (живот и здраве) ще го слагам във вторник.Заповядай на срещата във сряда (прочети повече в темата за срещите) хем ще се видим хем ще пием по нещо Извинявам се за оффтопика, повече няма да сера в темата.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #28
                            ще го дръпнеш на старта до 100 км/ч след това ще те мине може да са тромави, ама само на старта след 80 км/ч полудяват не знам успех
                            Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                            PuntoManiac ;]

                            Коментар


                              #29
                              Проблема ми е, че все още не са ми намерили спаринг -партньор, те тия дето си мислят, че баварците летят се дуят, ама после никакви ги няма
                              forza la FIAT
                              http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                              Коментар


                                #30
                                Колеги един приятел вика тва бмв вдига 200 км/ч лелееее голямо постижение, ако е вярно че вдига само толкова то като ходихме с такова браво на морето с 4-ма човека 215 км/ч си ги държа над 50 км. по магистралата много жалко за тия смешни бмв-та, ама май хапват дървото
                                Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                                Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                                Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                                Alfa Romeo 155 2.0 8V

                                Коментар

                                Working...
                                X