Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    може ли и аз да кажа и аз карам Фиат Купе 1.8 16в и наистина бмв 318 няма шанс срещу купето за 320и сащо мога дакажа че или на равно ще заваршат или купето щего драпне , но несам сагласен с това че 318ис че варви повече от 320и мога да кажа защо аз лично сам имал 320и 24в с чип и зная как варви,и сега виждам КУПЕТО как варви дави кажа истината посам доволен от Купето отколкото от бмв ,ималсам и голф рали 1.8 г60 160 кончета Купето му е равностоен саперник.И колега с мотор на фиат 1.6 16в щетие зор срещу 318и товае моето мнение и се извинявам ако сам засегнал някого това е истината

    Коментар


      prizrak написа:
      може ли и аз да кажа и аз карам Фиат Купе 1.8 16в и наистина бмв 318 няма шанс срещу купето за 320и сащо мога дакажа че или на равно ще заваршат или купето щего драпне , но несам сагласен с това че 318ис че варви повече от 320и мога да кажа защо аз лично сам имал 320и 24в с чип и зная как варви,и сега виждам КУПЕТО как варви дави кажа истината посам доволен от Купето отколкото от бмв ,ималсам и голф рали 1.8 г60 160 кончета Купето му е равностоен саперник.И колега с мотор на фиат 1.6 16в щетие зор срещу 318и товае моето мнение и се извинявам ако сам засегнал някого това е истината
      Еми обясни го на колегата с ДУКАТОТО
      ОБИЧАМ КОЛИ С МНОГО ДОБИТЪК ПОД КАПАКА

      Коментар


        ами обеснявам ама дали някои ще чуе

        Коментар


          не виждам смисъл тази тема да продължава след като тия двамата изобщо не са се дърпали - а пък се исписаха 14 страници с глупости ( и никога няма да се дръпнат )

          Коментар


            1

            да верно защо няма да се дърпат? На каталожни показатели не вярваме! да видим кои е по бърз? аз подкрепям бравото

            Коментар


              Re: 1

              BRASNA4A написа:
              да верно защо няма да се дърпат? На каталожни показатели не вярваме! да видим кои е по бърз? аз подкрепям бравото
              защото минаха вече два месеца ако щяха да се гонят щеше вече да има резултат

              Коментар


                колко пъти да казвам че няма навитак с бмв,аз съм готов ама като нямам съперник кво да направя с вятъра ли да се пусна
                forza la FIAT
                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                Коментар


                  1

                  ядосаи някои гъзар с 318 която много варви и вози мацка до него на някои светофар 100% ще тръгне да се дърпа с теб :D

                  Коментар

                  Working...
                  X