Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re: !

    Fiat_Alfa_Fen написа:
    Ludsumei написа:
    Еми да ти па зе да говориш за формула 1 000 000 и незнам си кво ама те по пътищата в бг не вървят. То стана ти му говориш за коли той ти изкача със самолет па ти вика аре да се друпнем :D смешно е вообще да поставяш ферари между тея коли дето ги обсъждаме просто е смешно просто говорим там за други работи аз 10 пъти поне написах гледай фиатите а не като неможе фиата веднага няква алфа или ланчия или ферари или масерати или ламбо или самолет или космичеки кораб та само исамо да е италианско так не става брато. Пак ти казвам фиата фиата само тва щи кажа щото повечето "каруцари" както ги наричате не харесват фиатите не алфите или ланчиите или по високите класове само фиатите ама така и не проумя и не само ти ами сички и катоне става фиата почва да се изрежда цялата индустрия
    Така, колега, лафа за формулата беше образно казано! Имах впредвид че неможеш да промениш световната клацация. И да спориш за неща в които грешиш! Айди кажи ми кога бмв е била номинирана за кола на годината? Защото Фиат беше сред финалистите ако не се лъжа 2-пъти. А вие визирахте ВСИЧКИ италиански коли! Сещаш ли се италианците правят спагети и макарони ама не и коли??? След ТЕЗИ ДУМИ АЗ ЗАЩИТАВАМ ИТАЛИАНСКИТЕ КОЛИ КАТО ЦЯЛО! ТАКА ЧЕ НЕ ГОВОРЯ НАПРАЗНО ЗА ВСИЧКИ!
    Fiat са печелили кола на годината:1989-Фиат Типо,1995-Фиат Браво-Брава и 2003 или 2004 беше новата Панда , през другите години Алфа също са печелили , но къде са немските коли през това време , на полето да пасат калинки,а по въпроса с цените,когато се бях навил да си купя кола преди 4 год бравото вървяха около 2500-3000 евро , през това време ходих да гледам и един гилф3 , оня му искаше 1500 евро,те там си и вървяха голфовете 1000-1500евро,но след това видях моя красавец и забравих за голф , 2500 евро го платих по онова време
    forza la FIAT
    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

    Коментар


      Red Storm написа:
      Това Типо е 1,4 с чип.След като не си го виждал и не си чувал ,явно си от новите рацери. P.S.Аз бях дотук.
      Аз пък смятам да почна Ей отворен,защо да не изброяваме всички итал марки,като ВСИЧКИ са собственост на ФИАТ.Нещо да кажеш по въпроса Май няма какво Айде като си толкова отворен и дето все сме слагали другите марки отпред да та сложа аз - Дедра 2.0 16 Турбо с мотор от ФИАТ КУПЕ ,леко 240 коня и 400Нм въртящ момент,нещо да ми противопоставиш от немските кенефи?Ама няма да се гоним на право ,а на планински терен,с две думи на отсечка.Ако падна ще те сложим с ТИПО-ТО на Ици ,той шамари яко.Ам ще ми извадиш 2.0 литра мотор,не някой 3.5 или 5.0 литра Май и на тебе трябва да ти се пусне клипчето където Купе 2.0 20 Турбо насира БМВ Е36 М3 бая пъти,ама не ти стиска да признаеш истината.Както го беше казал един пич в БМВ форума - БМВ е хубава кола,ама ако италиянци и бяха правили мотора,нямаше да има равна Така че продължавай да си пишеш л...та тука,ама има кой да те храни,само не мога да разбера защо модераторите го позволяват тоя спор да стигне до тук,ааа забравих гледат да не се намесват
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        Аз друго се чудя - отвреме-навреме се появяват тука разни от съответните форуми и почват да се дразнят с нас. Ами стойте си по форумите, бе хора, пишете си оди за немското автомобилостроене, хем си и вярвате и така ще сте още по-щастливи. В този форум тези легенди не минават и няма кого да впечатлят - само ни напушват на смях и гледаме със снизхождение на тях.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          Сори, ама не се сдържах и аз. Маса яко ми звучи това :
          Red Storm написа:Това Типо е 1,4 с чип...
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            Темата се чете от модераторите, споко. Само се чудя кога ще ви стане неудобно.
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              EVITA написа:
              Темата се чете от модераторите, споко. Само се чудя кога ще ви стане неудобно.
              Kолежке сама си изпроси отогвора.От какво да ме е срам мене,от това че пуснах тема за затягане на контрола по спазване на правилата и ме орязахте като кисела краставица ,щото видиш ли щяло да стане много полицейски форум От тука нататък каквото повикало-такова се обадило.Ние не сме "преклони главички пред ятагана" на някои юзъри влезли само да се хранят,имаме си и виждания които отстояваме.Щом разрешавате да се държи такъв тон ,ами ОК няма да се цепим от колектива.Като промените политиката тогава ще има и промени.Целия форум е станал детска градина с глупавите въпроси и глупавите отговори.Ама що ли съм тръгнал да обяснявам ,кой ли ще ме разбере .....
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , БМВ М5, МАКЛАРЪН Ф1 ,БМВ МЗ ЦСЛ, БМВ МЗ 420 hp , АУДИ Р 8 , - КОЙ ПИТАМ

                Коментар


                  tyson написа:
                  Сори, ама не се сдържах и аз. Маса яко ми звучи това :
                  Red Storm написа:Това Типо е 1,4 с чип...
                  Забравих да спомена,че е на метан,но с олекотена бутилка.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                    кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                    Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      Red Storm написа:
                      DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                      кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                      Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                      съжелявам че вашата максимална скорост е 140 км и мотори до 2000 куб

                      Коментар


                        Red Storm написа:
                        DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                        кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                        Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                        модел е30 м3 ево 3 виж сам ускорението и коя година е

                        Коментар


                          DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                          Red Storm написа:
                          DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                          кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                          Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                          модел е30 м3 ево 3 виж сам ускорението и коя година е
                          Я дай ти нещо срещу Ланча Делта Интеглале - и виж от коя година е...Да ти припомня ли колко поредни години е шампион тази кола и има ли това чудо аналог...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            kiro_of_the_day написа:
                            DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                            Red Storm написа:
                            DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                            кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                            Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                            модел е30 м3 ево 3 виж сам ускорението и коя година е
                            Я дай ти нещо срещу Ланча Делта Интеглале - и виж от коя година е...Да ти припомня ли колко поредни години е шампион тази кола и има ли това чудо аналог...
                            сток колите ( бмв и делтата) ускоряват 0-100 еднакво но едната е с турбо а другата атмосферка - толкова ли италианските бегачки немогат да направят расова бегачка без турбо - да не гаворим че това ви е най бързия модел защото хф интеграле 93г ускорява за 0-100 - 7.5 сек

                            Коментар


                              DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                              Red Storm написа:
                              DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                              кой италиански боклук срещу : БУГАТИ ВАЕРОН , МЕРЦЕДЕС ЦЛ 65 В12 БИ ТУРБО АМГ, БМВ М6 , МАКЛАРЪН Ф1 , - КОЙ ПИТАМ
                              Айдеее,пак изкара коли по 5000-6000 кубика.Дай нещо 1,8-2,0.
                              модел е30 м3 ево 3 виж сам ускорението и коя година е
                              Изредил си некви коли за милиони евро направени един бог знае защо ... Истината драги е на пистата и на шосето... Ха сега си направи справка в статистиката на Световния рали шампионат, в статистиката на Формула 1 и в статистиката на двуколесните надпревари! Като се пообразоваш в тази насока - заповядай пак и тогава раздавай квалификации като "италиански боклуци"!
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                да ви кажа честно яд ма е на няколко човека от вашия форум който обиждат любимата ми марка и затова се драча ако тези хора спрат да обиждат БМВ кото цяло няма да има такива като мен да ви дразнят ( аз немога да променя вашето мнение нито вие моето затова или продължаваме по сторо му или прекратяваме дразгите ) Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

                                Коментар

                                Working...
                                X