Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pplk написа:
    Valiosport написа:
    Говорим за дизели, това не е дизел Ами реших че е 200, щото каза 8,5 до 100 ускорение, 2.4мултижет прави такова ускорение, 1.9 няма никакъв шанс да ги направи за толкова :D
    В подписа ми пише каква е, няма нужда да гадаеш.Няколко пъти ти писах, че ще те пусна да погледнеш под капака, за да познаеш дали е пипана 8,5 дават по каталог, по твоите думи нищо особено, но 8,2 за гоуф е баси изтребителя
    Какво да гледам под капака на твоята, на твоята кола се гледа през буксата за диагностика, освен да сте я надули и да се увеличили горивото друго не виждам какво да сте правили. То е ясно, че щом човек иска да се гони, колата му е бъзикана :D Като цяло колата ти е чист кантар с 4-ката ми(в стоков вид), една десета разлика не е нищо, по-голяма роля играе коя е в по-добро техническо състояние и коя е "напомпена" повече, но ти тези неща си ги знаеш и без да ти ги казвам
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      Откача им дебитомерите, за да не фръкнат :D
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        pplk написа:
        Откача им дебитомерите, за да не фръкнат :D
        хахахахха. Ооо още се смея.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          didich написа:
          emzo написа:
          Опааa, дци-то ще припада с автовози :D
          То и аз това се учудих, още повече, че е автоматик, но явно си имат закачка с колегата chaveto, някой път ако имаш време да те пробвам с пунтото да видим тия 150 автоматични дизелови коне дали драпат
          Не са 150 Имам си и едно 3.0 което е с Японец мотор под капак

          Коментар


            Valiosport написа:
            То е ясно, че щом човек иска да се гони, колата му е бъзикана :D Като цяло колата ти е чист кантар с 4-ката ми(в стоков вид), една десета разлика не е нищо, по-голяма роля играе коя е в по-добро техническо състояние и коя е "напомпена" повече, но ти тези неща си ги знаеш и без да ти ги казвам
            Аз не искам да се гоня с никого, колега. От време на време наказвам разни дето си мислят, че немските им талиги са много бързи и живеят с убеждението, че няма начин Фиат да е по-бърз П.П. Следващата ми кола няма да е Фиат. Уточнявам, да не решиш, че съм сектант. :D
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              chaveto написа:
              Не са 150 Имам си и едно 3.0 което е с Японец мотор под капак
              С едно такова издупено 3,0 dci се гонихме от Пловдив до София.
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                Абе много скрити лимонки взеха да изкачат в тая тема, в подписа пише 2,2дци, пък под капака имало 3,0, за тоя мотор ли говорим - 3.0 DCi V6 24V, 180к.с., ако е тоя давай го и него ще го преслушаме , само да не се окаже, че е тоя - 3.5 V6 24V, който е бензинов, 245к.с.
                punto HGT

                Коментар


                  Не ми е ясно как така сравнявате Голф и Крома. Кромата е от класа на Пасат, ако не се лъжа. А точно Голф 5 са доста спрели коли, щото си понатежават. 4-ките са доста по-вървежни.
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    И ето виждаме как старата легенда Браво 1.6 вече е заменена от нов достойник - Голф 4 ТДИ 150 ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      ... и двойките много бегат като ги пипнат, че пък те са още по леки и от 4-ките, глей к’во става https://www.youtube.com/watch?v=FIa_drJsKlY https://www.youtube.com/watch?v=dElFiQcLsp8
                      punto HGT

                      Коментар


                        pplk написа:
                        Valiosport написа:
                        То е ясно, че щом човек иска да се гони, колата му е бъзикана :D Като цяло колата ти е чист кантар с 4-ката ми(в стоков вид), една десета разлика не е нищо, по-голяма роля играе коя е в по-добро техническо състояние и коя е "напомпена" повече, но ти тези неща си ги знаеш и без да ти ги казвам
                        Аз не искам да се гоня с никого, колега. От време на време наказвам разни дето си мислят, че немските им талиги са много бързи и живеят с убеждението, че няма начин Фиат да е по-бърз П.П. Следващата ми кола няма да е Фиат. Уточнявам, да не решиш, че съм сектант. :D
                        Аз също не съм по гонките.Радвам се, че не си сектант
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар


                          Аз съм готов да предизвикам всеки на 50 метра със старт от загасен двигател.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            pplk написа:
                            chaveto написа:
                            Не са 150 Имам си и едно 3.0 което е с Японец мотор под капак
                            С едно такова издупено 3,0 dci се гонихме от Пловдив до София.
                            Издупена ти е кромата, не си мисли, че е самолет.
                            didich написа:
                            Абе много скрити лимонки взеха да изкачат в тая тема, в подписа пише 2,2дци, пък под капака имало 3,0, за тоя мотор ли говорим - 3.0 DCi V6 24V, 180к.с., ако е тоя давай го и него ще го преслушаме , само да не се окаже, че е тоя - 3.5 V6 24V, който е бензинов, 245к.с.
                            Трябва да си напиша целия автопарк в подписа за тоя мотор говорим с 400Нм

                            Коментар


                              Princo написа:
                              И ето виждаме как старата легенда Браво 1.6 вече е заменена от нов достойник - Голф 4 ТДИ 150 ...
                              А не така за този титан на шосейните спортове, браво 1,6 винаги ще е диша във врата Ланча Делта 2,00 ево
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                chaveto написа:
                                pplk написа:
                                chaveto написа:
                                Не са 150 Имам си и едно 3.0 което е с Японец мотор под капак
                                С едно такова издупено 3,0 dci се гонихме от Пловдив до София.
                                Издупена ти е кромата, не си мисли, че е самолет.
                                Теб пак са те пръскали. Говоря за дизайн.
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X