Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    theCOPS написа:
    Лолеги имам един въпрос към вас някой до сега ползвал ли е led светлини за фарове и ако е така какво е мнение то му за тях. С 2 думи имали смисъл да се влагат пари в това
    Крушка с обикновенни ЛЕД лампи /СМД-монтаж/ не стават за основни светлини!!! Трябва да се постави Н1 с монтирани мощниЛЕД лампи: 1w, 2w и тн.
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      моля, ако някой познава колегата, който преди 2 седмици хареса бравото ми / с Газовия инжекцион Заволи - в Метро го гледа/ да драсне на ЛС координати - искам да се свържа с него.

      Коментар


        Колеги дайте да организираме нещо за тази седмица ? Какво ще кажете по въпроса
        Мощността продава коли, но въртящия момент печели състезания!

        Коментар


          Sony написа:
          Колеги дайте да организираме нещо за тази седмица ? Какво ще кажете по въпроса
          ако е за неделя съм навит

          Коментар


            Вдигаме се на бунт срещу нечовешките цени на горивата!Източник: http://news.plovdiv24.bg/331023.html#ixzz1n8KhAu4G

            Коментар


              според мен е виновна НРБ не Лукоил http://www.lukoil.bg/Main.do?menuItemKey=1744-35Лукои продава на 1.363лв/1л данък 0.71лв/1л и ДДС 0.4146лв/1л

              Коментар


                Естествено,че държавата е виновна,там акцизи,данък и тем подобни.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  някои може ли да ми каже от кого мога да си взема ключодържате/стикер на форума

                  Коментар


                    Едно нещо трябва да стане ясно на хората , горивата няма да поевтинеят (в диапазона които искат хората) или нагоре или +/- стотинка две. Заплатите са проблема ....
                    Bravo 1.6 16V GT `00

                    Коментар


                      benzol написа:
                      някои може ли да ми каже от кого мога да си взема ключодържате/стикер на форума
                      маи никои не ще да казва ще си ги платя ако трябва

                      Коментар


                        benzol написа:
                        benzol написа:
                        някои може ли да ми каже от кого мога да си взема ключодържате/стикер на форума
                        маи никои не ще да казва ще си ги платя ако трябва
                        питай Airfan той имаше някви стикери и ключодържатели
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          Честита Баба Марта , да сте живи и здрави всички!
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Мерси подобно ....
                            Bravo 1.6 16V GT `00

                            Коментар


                              Колеги, днеска ще се събираме ли или ще е поредната "изгубена" седмица
                              Мощността продава коли, но въртящия момент печели състезания!

                              Коментар


                                5-6 човека сме решили да се съберем днес да се видим.Ако някой друг има време и желание да заповяда на паркинга в 4ч.
                                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                                Коментар

                                Working...
                                X