Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги снощи се прибрах късничко и за Неделя съм свободен, протест ли смятате да правим или срещичка? Освен че в Обединените Арабски Емирства бензина все още е по евтин от водата разбрах и интересен закон: - Не е позволено шофирането на дизелов автомобил или SUV. Дизелови могат да са само автобуси и тежкотоварни камиони, с идеята за опазване на природата Нафта може да се намери само на някоя промишлена бензиностанция където се зареждат камионите и автобусите а газ ползват като гориво за ТЕЦ-овете си
    with SGNote & HTC Wildfire 8G
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

    Коментар


      darkcat2005 написа:
      Не е позволено шофирането на дизелов автомобил или SUV. Дизелови могат да са само автобуси и тежкотоварни камиони, с идеята за опазване на природата Нафта може да се намери само на някоя промишлена бензиностанция където се зареждат камионите и автобусите а газ ползват като гориво за ТЕЦ-овете си
      и тука требе така да го напраят... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

      Коментар


        Racer GT написа:
        darkcat2005 написа:
        Не е позволено шофирането на дизелов автомобил или SUV. Дизелови могат да са само автобуси и тежкотоварни камиони, с идеята за опазване на природата Нафта може да се намери само на някоя промишлена бензиностанция където се зареждат камионите и автобусите а газ ползват като гориво за ТЕЦ-овете си
        и тука требе така да го напраят... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
        ако и тук цената на бензина е направят по-малка от тази на водата става

        Коментар


          Еми като за пустиня нормално водата да е скъпичка и ценна. Petrol prices currently range from Dh1.41 to Dh1.63 per litre. a вода 1,5л в супермаркиет е 1.5 Dhs като имате в предвид че 1USD = 3.65 Dhs a 1BGN = 2.49 Dhs
          with SGNote & HTC Wildfire 8G
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            darkcat2005 написа:
            Еми като за пустиня нормално водата да е скъпичка и ценна. Petrol prices currently range from Dh1.41 to Dh1.63 per litre. a вода 1,5л в супермаркиет е 1.5 Dhs като имате в предвид че 1USD = 3.65 Dhs a 1BGN = 2.49 Dhs
            На мен ми звучи като и вода и бензин да са по-евтини там.

            Коментар


              Тук 1.5л вода по магазините струва около лев и 10-20 стотинки....ако стане бензина по евтин от това за литър ще обещая , че повече никога няма да хуля държавата и правителството
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                днеска някой ?

                Коментар


                  JTD RACER написа:
                  днеска някой ?
                  Ми имаше.

                  Коментар


                    Airfan написа:
                    JTD RACER написа:
                    днеска някой ?
                    Ми имаше.
                    Дори аз се разпизах за половин час, Жоре мерси за картата
                    with SGNote & HTC Wildfire 8G
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      Както подхванахме темата за Годишния преглед и че ме върнаха заради ксенона, има ли приет закон и подобните му последствия? Свалих ксенона и утре ероятно или вторник ще минавам преглед после къде да си монтирам баластите че да е като фабричен
                      with SGNote & HTC Wildfire 8G
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                      с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                      Коментар


                        darkcat2005 написа:
                        Както подхванахме темата за Годишния преглед и че ме върнаха заради ксенона, има ли приет закон и подобните му последствия? Свалих ксенона и утре ероятно или вторник ще минавам преглед после къде да си монтирам баластите че да е като фабричен
                        Я ги подпитай на лупи пак ли има проблем? Или евентуално ако си минал технотест.

                        Коментар


                          darkcat2005 написа:
                          Както подхванахме темата за Годишния преглед и че ме върнаха заради ксенона, има ли приет закон и подобните му последствия? Свалих ксенона и утре ероятно или вторник ще минавам преглед после къде да си монтирам баластите че да е като фабричен
                          защо за ксенона кво им пречи?
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Редовно виждам бяло-сини астри, едноочки , а тея капути за ксеноните се хващат?! Даже съм приготвил Н7 , като ме спре някой такъв, да му "даря" една лампа.п.п. "гонят вещици", това е ...
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              Сещата ли се някой да прави джанти имам предвид от - до (сваляне боя , обработка , боядисване ) ....
                              Bravo 1.6 16V GT `00

                              Коментар


                                ChosenOne написа:
                                Сещата ли се някой да прави джанти имам предвид от - до (сваляне боя , обработка , боядисване ) ....
                                Л.С. ти бях пратил

                                Коментар

                                Working...
                                X