Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За да не се изпокарате предлагам в неделя да сложим моето и Ивановото Стила едно до друго и да ги пробваме.И всичко ще се изясни. Обаче измислете друго място,защото на стадиона е крайно неудобно.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      аз ще приемам залозите

      Коментар


        Red Storm написа:
        За да не се изпокарате предлагам в неделя да сложим моето и Ивановото Стила едно до друго и да ги пробваме.И всичко ще се изясни. Обаче измислете друго място,защото на стадиона е крайно неудобно.
        Съгласен! п.п.Матей аз викам да зберем от кибиците някой лев за нафта ,че все пак шоу ще им правим!

        Коментар


          Много лесно се съгласи бе.Не ти е чиста работата. Нямаш чип,какво ли е тогава???Я да поразсъждаваме на глас: Освен Емо няма кой да те мапне ей така,за спорта.Така.Ти кинти за мапване няма да дадеш.Дотук добре.Какво остава?Пауър бокс.От кой? От Дидо Терзиев.Той продаваше такава вълшебна кутийка. Ей,кибиците!Залагайтеееее.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            Кажете някви коефиценти де ... ?
            Bravo 1.6 16V GT `00

            Коментар


              ChosenOne написа:
              Кажете някви коефиценти де ... ?
              единия противник е няква скрита лимонка майче така че определянето на коефициент е сложно

              Коментар


                Tоя път не съм замесен
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Red Storm написа:
                  Много лесно се съгласи бе.Не ти е чиста работата. Нямаш чип,какво ли е тогава???Я да поразсъждаваме на глас: Освен Емо няма кой да те мапне ей така,за спорта.Така.Ти кинти за мапване няма да дадеш.Дотук добре.Какво остава?Пауър бокс.От кой? От Дидо Терзиев.Той продаваше такава вълшебна кутийка. Ей,кибиците!Залагайтеееее.
                  Никога не съм продавал Power Box, да не е друг Дидо

                  Коментар


                    Добре де,не си продавал.Дал си му го да покара малко с него. Залагайте бе,не остана време.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      20 кинта за фиата
                      alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                      Коментар


                        PB 5989 MP написа:
                        Red Storm написа:
                        За да не се изпокарате предлагам в неделя да сложим моето и Ивановото Стила едно до друго и да ги пробваме.И всичко ще се изясни. Обаче измислете друго място,защото на стадиона е крайно неудобно.
                        Съгласен! п.п.Матей аз викам да зберем от кибиците някой лев за нафта ,че все пак шоу ще им правим!
                        Ванка, да не си сложил турбина от Ивеко бре С тая права генерация си много криминален
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          А кога е крайния срок ???п.п Имам едно резервно POWER BOX-че пазя го за такива случаи, може да го взема някой от двамата ви ако има нужда да напомпи...да го ползва

                          Коментар


                            аз пък слагам 20 кинта на Стилото
                            FIAT Bravo Club Plovdiv
                            Con Asistencia di Veloce

                            Коментар


                              1912 написа:
                              20 кинта за фиата
                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ... наистина става много готино, пък и оспорвано?!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                Аз тук виждам по моите сметки само 40 лв. ...... само толкова ли бе колеги?За 40 лв. няма и ключа да барна ..... камоли друго!

                                Коментар

                                Working...
                                X