Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз съм там,само ме изчакайте след 15:00 ще се позабавя с 20-30 минутки ,но със сигурност съм там

    Коментар


      добра среща днес,макар и не много хора пак беше добре да си поговорим малко..другия път повече,тоест надявам се скоро...незнам дали се подържа събирането за всяка неделя.

      Коментар


        Колеги наистина събирането вчера след обяд,беше страхотно макар и да бяхме малко,но от тук се започва все пак

        Коментар


          Колеги отново да Ви питам сега,как мога да се сдобия с ключодържател на форума и лепенки на задния прозорец

          Коментар


            и аз искам такъв

            Коментар


              Ммм значи сме двама желаещи да си имат оригинални ключодържатели на форума :P

              Коментар


                Ето от тука: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=1216867
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  Лепенки за задно стъкло мисля, че нямам в момента, но карти и ключодържатели имам. Пишете ми на ЛС и ще ви дам.

                  Коментар


                    Айде колеги,честит да Ви е поредният сняг,който ни изненада така приятно за някой и не чак толкова за други :D

                    Коментар


                      здравейте колеги,за неделя има ли желаещи за сбирка

                      Коментар


                        Аз съм навита,хайде този път да се навийте малко повечко хораи да направим една хубава сбирка,а след сбирката и едно кафенце някъде :D

                        Коментар


                          Айде бе фиат фенове събудете се,но най-вече си вземете пример как останалите колеги от другите градове на България се събират,а ние си оставаме само с уговорката хубавото и единственото от целите дискусии тук е,че има 2-3 човека,с който наскоро направихме една скромна сбирка,но дайте вече да направим нещо по-сериозно

                          Коментар


                            Kams_baby написа:
                            Айде бе фиат фенове събудете се,но най-вече си вземете пример как останалите колеги от другите градове на България се събират,а ние си оставаме само с уговорката хубавото и единственото от целите дискусии тук е,че има 2-3 човека,с който наскоро направихме една скромна сбирка,но дайте вече да направим нещо по-сериозно
                            Може и аз да се поразходя от Пазарджик и да дойда да се позапозная с колегите от Пловдив...Само да не работя в неделята и може да отскоча...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              Хайде време е за една хубава сбирчица,а и времето започва да се оправя лека полека

                              Коментар


                                Аз като с нов автомобил... мога ли да се впиша. Само кажете кога и къде

                                Коментар

                                Working...
                                X