Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dobrujanetza написа:
    PB 5989 MP написа:
    dobrujanetza написа:
    PB 5989 MP написа:
    Stilo-то вече с права генерация на 63мм. ....
    Видях някакъв лъскав накрайник в неделя. Щях да питам- Ремус ли, що ли е Само гласа не можах да му чуя.
    Няма такъв страхотен звук!
    Ванка, а на по-дълъг път като караш не ти ли надува главата? Смисъл такъв-да не реве като в рали-шампионата?
    Няма разлика!Преди като го взех си беше оригинално всичко отдолу, покарах я известно време така и се започна първо махнах катализатора и на негово място сложих една /пуричка,заглушител/ резонансно гърне след него имах оригиналното малко средно гърне и накрая големия тупуз!Карах така малко и реших да махам и задното гърне на негово място сложих /пуричка,заглушител/ резонансно гърне и накрайник!Но един ден Пламен с най-ниската Мареа с кожения салон ми се похвали че си махнал и той гърнетата и има една поговорка "Видяла жабата ,че подковават коня и тя вдигнала крак" и аз така харесами как свирука турбината и реших да махна всичко отдолу!И останах супер доволен .... когато си я караш нормално няма никаква разлика от преди с двете пурички и средното гърне и сега с правата генерация!Но когато настъпеш педала леко се вдига звука и чуваш отзад как вятъра свири!Абе с една дума бахти кефа!

    Коментар


      как вятъра свири.. Издухал ти е акъла на тебе вятъра
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        Момчета кажете откъде да си взема свястно манометърче да си следя налягането на гумите (въпреки че ми шлайфаха и мазаха с тип-топ паста джантите като сменях гумите от летни зимни) пак нещо си мисля че леко ми спадат може и само да се филмиръм ама уредиte на околните бензиностанции са много калпави и въобще не са акуратни та така ...пп гледах едни в лидъла ама за 1лв мано ли е метърче ли е :D :D :D
        Bravo 1.6 16V GT `00

        Коментар


          И мене силно ме интересува това, май по-точни и надеждни от старите руски ..... няма.Вземах от Метро някви, ама ..... такова отклонение дава, че излетя директно в коша.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            моя манометър е десния ми крак ритам гумата и разбирам колко е напомпена Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

            Коментар


              бях гледал едни електронни помпички за гуми,които също така имаха и монометър.Струваха към 30 лв в Метро.Иначе за бензиностанциите най ми харесва монометъра на Шел-а на моста на ВХВП хем ми е и близо
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Con Asistencia di Veloce

              Коментар


                Най хубавия на бензиностанция съм виждал на изхода от Пловдив за Асеновград на Лукоил ако не бъркам (преди беше Толакс) Електронен е само избираш да е на 2.2 и натискаш и компресора помпи точно до там Незнам защо но последните месец или два е развален иначе на прибиране винаги си намирах време да спра веднъж седмично.
                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                Коментар


                  Аз си взех ей тва чудо за 10 кинта .... http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI....wt_905Тука същите на вид ги предлагат за около 20кинта с германски произход ....Този от ибея съответно си е хонконски ама си писах с продавача понеже видях CE емблемата и го питах дали има минат евростандарт и той каза че е минал защото продукта е за износ и то точно за европазара ...
                  Bravo 1.6 16V GT `00

                  Коментар


                    Абе ти незнаеш ли тука в пловдив къде има такива щуротии?Ако не е от Ибея няма да те бъде!

                    Коментар


                      абе някво стило имало... наказвало сичко по пътя си някои да знае нящу? със спешъл ремап "под прикритие" било...
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        момци днеска е убаво времето...да вземем да сформираме една срещичка а?
                        Racer GT написа:
                        абе някво стило имало... наказвало сичко по пътя си някои да знае нящу? със спешъл ремап "под прикритие" било...
                        от сигурен източник знам , чв в мапнато е вървяло повече от на малкия ХГТ-то....значи представи си за кво стаа въпрос...
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          Много ми е мръсна колата мен ма е срам ... :D
                          Bravo 1.6 16V GT `00

                          Коментар


                            Вчера истървахте гонките

                            Коментар


                              Дай инфо де?!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                Аз участвах с Либрата в гонките Паднах от тъмно синьото Стило. Не знам какво е правено по него, но си върви много добре и си ме бие.После спокойно бих черното Стило.Моята кола е с ремап от Бобо за икономично каране без пушилки отзад, а не за гонки, друго всичко си е сток с отпушен ЕГР даже , а и това ми беше първата истинска дръпка и не мога да тръгна като хората, но загубата си е загуба
                                Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
                                Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
                                ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

                                Коментар

                                Working...
                                X