Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не се тревожи няма да е нито първото,нито последното събиране,а и силно се надявам да станат редовни тези събирания Между другото,само да ти уточня не съм момче,а момиче ,но нищо явно си се объркал нещо :D

    Коментар


      Олеее извиняваййй :D :D е да иначе ще се съберем и друг път много ясно
      Fiat Bravo 1.4 12V

      Коментар


        Разбира се,ако не е тази неделя тоест утре,значи следващата седмица ще е ..Пък и айде,че е време да се опознаем едни с други фенчетата :D

        Коментар


          Дамм ти какво караш я сподели :D
          Fiat Bravo 1.4 12V

          Коментар


            Първо приятно ми е да се запознаем,казвам се Камелия и карам Фиат Браво 103 к.с 1,6.... Представи се и ти с няколко думички,като за начало какво караш :D

            Коментар


              И на мен ми е приятно казвам се Атанас и аз карам Браво само че 1.4 двигател :D
              Fiat Bravo 1.4 12V

              Коментар


                На мен също ми е приятно да се запознаем..Друга неделя,ако си в Пловдив ,какво ще кажеш за едно събиране да се направи :D Доволен ли си иначе,от твоя Фичко

                Коментар


                  Днес бях ня паркинга, от 16:00 до 17:00 часа.Или сме се разминали, или наистина съм бил сам

                  Коментар


                    Аз също бях на паркинга от 15:30 до към 16:10 някъде и никой не успях да видя

                    Коментар


                      Хайде съвсем сериозно тази неделя,живот и здраве да направим едно хубавко събиране от 15:30 на паркинга на Стадион Пловдив

                      Коментар


                        Идната неделя ще бъда да вила, но ако искате можем да направим едно импровизирано събиране през седмицата.Да запознаем фиатките, пък ние да изпием по кафенце

                        Коментар


                          Еми айде утре де точно ще имам идване до Пловдив по обяд ама тоя стадион незнам къде е :D ако искате някъде другаде ?
                          Fiat Bravo 1.4 12V

                          Коментар


                            Съгласна съм с Вас момчета,само кажете къде и кога и съм там :D А и наистина е крайно време да запознаем фиатчетата ни ,а и ние самите да се запознаем на по едно хубаво кафенце Айде чакам информация за утре тогава

                            Коментар


                              Срещите се провеждат тук, но мисля, че фиатаджии вече не ходят, тъй като ядрото се разпадна, а други си купихме други коли. Ако се организирате повече хора някой път и аз може да дойда. Иначе срещите се провеждат на паркинта на стадион Пловдив от към линиите!http://goo.gl/89unIf Лете от 5 часа, зиме от 3-4.

                              Коментар


                                Приятели,ако измислите нещо за утре пишете, в очакване на новини съм :D

                                Коментар

                                Working...
                                X