Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги кога ще има среща в пловдив ?

    Коментар


      Итал срещите за лятото са в недля от 18:00
      Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
      Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
      ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

      Коментар


        Колеги ако мога да съм полезен на някой МОДЕРИРАНОза колеги от форума има отстъпки МОДЕРИРАНОКолега, най-вероятно ще си полезен, но моля, не си прави реклами извън определения за целта раздел. Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          ааа

          Сега последно в колко са срещите?

          Коментар


            днес от колко е срещата
            2000 Fiat Punto Sporting 1.2 16v

            Коментар


              INTEGRALE написа:
              Итал срещите за лятото са в недля от 18:00
              Вече се чудя дали можем да четем?!

              Коментар


                Някой виждал ли е подобен инструмент да се продава в Пловдив и къде???Работата му е да набута "фитила", уплътнението на комарника в предвиденият улей, на алуминиевият профил!
                Прикачени файлове
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  Колеги, информирам ви, че съм изпратил мнoго стикери, от всички видове (освен бебешки), на колегата Airfan. Не се притеснявайте да се свържете с него и да се уговорите да си вземете стикер, карта за Еко, ключодържател и други рекламни материали на форума. Всички рекламни материали, които са у него, са безплатни.

                  Коментар


                    Jimy написа:
                    Някой виждал ли е подобен инструмент да се продава в Пловдив и къде???Работата му е да набута "фитила", уплътнението на комарника в предвиденият улей, на алуминиевият профил!
                    Ползвай ключодържателя на форума.Много пъти с него си правих комарниците ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Princo написа:
                      Jimy написа:
                      ...Работата му е да набута "фитила", уплътнението на комарника в предвиденият улей, на алуминиевият профил!
                      Ползвай ключодържателя на форума.Много пъти с него си правих комарниците ...
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Верно фирмата сме големи, но тук ме срази вече! Поздрави!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        днеска ще има ли колеги на линия освен мен :д
                        2000 Fiat Punto Sporting 1.2 16v

                        Коментар


                          Дайте някъв акъл как или къде да си почистя радиатора ...
                          Bravo 1.6 16V GT `00

                          Коментар


                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=72656
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Здравейте и от мен нов съм във форума.Все се каня от няколко години да се регистрирам и все не ми оставя време но ето,че момента дойде Вече разбрах къде и от колко часа се събирате.Бих желал да се запознаем и да ви представя доброто старо Типо което баща ми връча на мен.А той се сдоби с Крома 2006-та дизел.Възможно е и двамата да идваме :D Очаквайте снимки и на двете машини.
                              92' Tipo SX
                              http://www.youtube.com/watch?v=d6QHLfmqR-k !!!

                              Коментар


                                Колеги днес ще има ли някой на линия, че имам 1-2 въпроса понеже от скоро карам Фиат?

                                Коментар

                                Working...
                                X