Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покана за пролетна weekend среща на итал. феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    hit-ko написа:
    Ако е възможно все-още, за мен една двойна стая за събота в "Златна котва"
    За теб винаги Yellow_Flash_Colorz_PDT_17 Вече имаш резервация.

    Коментар


      #47
      Skypi priateli, ako sym v Bylgaria na posochenite dati s radost shte doida na sybora, vse pak kolko Italfesta propusnah veche Sorry za kirilitsata, ama izvan Evropata ia niama.... Do skoro! :DСкъпи приятели, ако съм в България на посочените дати с радост ще дойда на събора, все пак колко Италфеста пропуснах вече Извинете за кирилицата, ама извън Европата я няма.... До скоро! :D Blondy_driver

      Коментар


        #48
        Сигурни резервации направени до момента.

        Имат:1. vesko.t2. stenli3. zgabrovski4. hit-ko5. atos6. Kiro_of_the_day7.BBorisoff8. Bluestorm9. blondy_driver10. Nino11. bubachko

        Коментар


          #49
          Благодаря! Като чета и усещам ентусиазма на колегите от форума, предполагам, че ще стане много интересно и полезно мероприятие!Ще се опитаме да разнообразим програмата и с вкарването и на 1-2 нови Фиата или Ланчия за тестване!!! Не е изключено да има и Алфа 159!

          Коментар


            #50
            hit-ko написа:
            Ще се опитаме да разнообразим програмата и с вкарването и на 1-2 нови Фиата или Ланчия за тестване!!! Не е изключено да има и Алфа 159!
            Не че те хваля, ама си уникален! Знаеш ли? :D
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #51
              Сплотяващата вечер

              За "душевно-напоителната" (както каза колегата Atos) обстановка подходящ ресторант е този на хотел "Зл. Котва". Мястото е голямо, обстановката приятна и има оркестър, който свири evergreen парчета. Освен това клуба ни ще се опита да организира DJ за късните часове. Днес разговарях с управителя на ресторанта и той разбира се предложи ако ни е възможно да изготвим някакво примерно меню, като ни го препоръча, защото веднъж струпал се народ е сигурна предпоставка за забавянето на поръчките ни. В разговора ни той спомена, че имат богат асортимент от салати, а най-консумираните продукти са рибните изделия, поради непосредствената им близост до язовира.От опит знам, че е трудно изготвянето на подобни примерни менюта, а освен това смятам за глупаво от сега да ви питам за желаното ви след месец меню. Въпреки всичко ви призовавам поне да определим напитките, салатките и някакви плата. Благодаря на всички, които прочетохте до края поста ми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 - спирам

              Коментар


                #52
                И двамата с жена ми обичаме" мазни и блажни ракии " съответно с богата овчарска салата . Относно рибата уважавам я и одобрявам напълно ( обичам си я бре колеги)А за старите рок и нард рок парчета ЕВАЛАРКА .Но и без точно меню ще си направим здрава фиеста.
                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                Коментар


                  #53
                  hit-ko написа:
                  Благодаря! Като чета и усещам ентусиазма на колегите от форума, предполагам, че ще стане много интересно и полезно мероприятие!Ще се опитаме да разнообразим програмата и с вкарването и на 1-2 нови Фиата или Ланчия за тестване!!! Не е изключено да има и Алфа 159!
                  Браво Христо!Още от сега ми намирисва на страхотна пролетна среща с неповторима атмосфера!Призовавам всички колеги - фенове на италианските коли които се колебаят да се присъединяват!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #54
                    [quote="blondy_driver"]Все още има свободни места в Салтъково, така че който има желание да казва [quote]Аз все пак да попитам как стои въпроса с палатките??? Дали има място за къмпинг или нещо подобно??? Както бях писал в предния пост едва ли хотелите ще поберат всички желаещи. А пък аз съм любител на този вид лагеруване
                    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                    Коментар


                      #55
                      brat_John написа:
                      Аз все пак да попитам как стои въпроса с палатките??? Дали има място за къмпинг или нещо подобно??? Както бях писал в предния пост едва ли хотелите ще поберат всички желаещи. А пък аз съм любител на този вид лагеруване
                      Смятам,че няма да има проблеми за палатките, колега Има условия за кънпинг.Ще ти пиша ЛС, като разбера повече за кънпинга.

                      Коментар


                        #56
                        От Бургас никой ли няма да ходи?
                        Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                        Коментар


                          #57
                          Освен това клуба ни ще се опита да организира DJ за късните часове.
                          Идеята е чудесна! Само, че клуба сам по себе си нищо не може да организира, а трябва някой персонално да се заеме!И по неписани правила, това май е този дето дава идеята! :D

                          Коментар


                            #58
                            emopeev написа:
                            От Бургас никой ли няма да ходи?
                            Колега, от така зададения въпрос лъха негативизъм Питай "кой ще ходи от Бургас"? Доколкото знам ще има хора от Бургас - със сигурност, гледам по-нагоре, ще ходи vesko.t

                            Коментар


                              #59
                              Просто изчетох всички мнения и не забелязах някой от бургас да се заинтересува, та затова така попитах.Идеята е чудесна, нядявам се да присъствам.
                              Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                              Коментар


                                #60
                                emopeev написа:
                                Просто изчетох всички мнения и не забелязах някой от бургас да се заинтересува, та затова така попитах.Идеята е чудесна, нядявам се да присъствам.
                                Ще има поне двама мои приятели от Бургас.

                                Коментар

                                Working...
                                X