Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покана за пролетна weekend среща на итал. феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прогноза време-"Копринка"

    Прогноза време-"Копринка"-за датите на срещата...и малко след товаКакто виждате, валежа не е нещо сериозно като количество...
    Прикачени файлове
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      Ейййй, той вече заминахте, ама искаме снимкии еййй :D Колите, моАбетите всичко всичко документирайте... Тези, които не можахме да дойдем поне да погледаме, как Вие сте изкарали Айде всичко най-най!
      "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
      дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
      Brava 1.4 12V

      Коментар


        Ето какво изпуснахте снощи. Чакаме ви днес !
        Прикачени файлове

        Коментар


          Повече и по-качествени снимки - като се приберем (че тука Глобул яко взима пари за интернет )Все още има време да присъствате на официалната среща, която започва след 2 часа (11:00)...х

          Коментар


            Колеги и колежки.Извинявам се,че на 30-ти,тръгнах така неочаквано от Копринка и не присъствах на тестовете за което адски съжелявам.Дано не съм оставил впечатление,че съм дошъл само за софрата.Нахална възрастна роднина реши да се възползва от добрината ми,с което ме вкара в грях към вас.Готов съм да поднеса извинения и в по-течна форма ,още при първия сгоден случай.

            Коментар


              gaginev написа:
              Колеги и колежки.Извинявам се,че на 30-ти,тръгнах така неочаквано от Копринка и не присъствах на тестовете за което адски съжелявам.Дано не съм оставил впечатление,че съм дошъл само за софрата.Нахална възрастна роднина реши да се възползва от добрината ми,с което ме вкара в грях към вас.Готов съм да поднеса извинения и в по-течна форма ,още при първия сгоден случай.
              Ами, предполагам, още тази седмица ще имаш тази възможност!

              Коментар


                Винаги готов

                Коментар


                  gad3n : и аз съжалявам че дойдох само за 1 час и почти не се видяхме с колегите ... запознахме се само с hit-ko и zgabrovski опс забравих да сменя ника
                  Drive Like HeLL To See HaveN

                  Коментар


                    как беше?

                    хайде качвайте снимки за такива като мен дето са пропуснали
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      веднага след като попитах го фокусирах, че е на отделна тема
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар

                      Working...
                      X