Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покана за пролетна weekend среща на итал. феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е каде е Хасково и аз ще отскоча дано да не ми напечено на даскало
    Alfa Romeo 146 JTD

    Коментар


      #17
      Ако не ми мине черен голф2-ка път - там сме! :D
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        среща

        Чудесно, дайте да се видим. Мястото е избрано добре, и в средата на родината ни. Ще дойдем с удоволствие.Д-р Бари

        Коментар


          #19
          На мен ми идва малко далечко, но ще напраа всичко възможно да дойда.
          FIAT Tipo 1,4mi - EX
          Alfa Romeo 146ti - EX
          Alfa Romeo 156 2,4JTD

          Коментар


            #20
            Ще има един представител и на болярите със сигурност крайно време е да посетя такова мероприятие пък и ми е на един опс една ръка разстояние

            Коментар


              #21
              За Хисар 3 легла .
              Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
              ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

              Коментар


                #22
                За резервацията на яз. Копринка за 29 и 30.04.2006година.

                Условията са следните:1. хотел "Златна котва" , който предлага малко по- добри условия от другия разполага с 5 двойни стаи и 5 апартамента. Във всяка от двойните стаи има спалня, баня и телевизор, а цената на нощувката е 40лв за стая. Във всеки апартамент има спалня, разтегаем диван, мини бар и баня, а цената на нощувата е 60лв за апартамент.2. хотел "Салтъково", представлява семейно хотелче, но за статута си предлага прилични условия.Разполага с 8 двойни стаи и 3 тройни. Във всяка стая има спалня, баня и телевизор, а за тройните + още едно легло. Цената на двойната стая е 20лв. а на тройната 30лв за нощувка.Колеги, моля всеки от вас да прецени къде би желал да отседне и да ми пише ЛС или директно в темата. Желателно е да направим резервациите колкото е възможно по-рано. Моля не забравяйте да опоменете броя на нощувките ,за които бихте желали да резервирате избраната от вас стая.

                Коментар


                  #23
                  Re:за резервацията...

                  След като срещата е обявена за 29-30/04/2006г.,предполагам нощувките са за дати 28-29/04/06г.Така ли е ? Ако е така -за мен една двойна/или апартамент-"Златна котва"за тези дати.
                  Ex. Grande Punto Driver

                  Коментар


                    #24
                    Ще се опитам да си подгоня от рано нещата в работата и ще доида със сигурност! Ако трябва и отпуск ще взема.

                    Коментар


                      #25
                      Супер! Тези дни ще дам точна бройка!

                      Коментар


                        #26
                        И аз ще дойда дали няма да може на място да си вземем стай?

                        Коментар


                          #27
                          Mitko написа:
                          turbo.i.e написа:
                          И аз ще дойда дали няма да може на място да си вземем стай?
                          Само да не се наложи да останеш на бунгало Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                          Аз пък мисля, че и за бунгалата няма проблем. Тогава вече ще е топло, пък и какво толкова за едно спане.Е, няма да е като във Велинград, но ...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            няма значение бунгало или хотел

                            Коментар


                              #29
                              И за мен няма значение бунгало или хотел ... там сме с жената поне такива са плановете. Надявам се от форума на алфа да се организираме всички които ще ходят и да ви дадем списък за резервациите.
                              Alfa Romeo 146 '96 1.6i boxer

                              Коментар


                                #30
                                А,бе какво бунгало, каквъв хотел, какви 5 лева. Да спим ли там отиваме.. Там отиваме да се видим, от цяла България. Аз искам да видя от форума-пичове, от Бургас-Веско от Ямбол-Ицо а и мен да ме видят, :D зер, може да се харесаме и да си поръчваме взаимно-бира и The Rolling Stones.

                                Коментар

                                Working...
                                X