Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Zik написа:
    ОХОО искам снимки да гледам....
    Ако ми ги пратите, мога да ги кача в пловдивската галерия на форума.

    Коментар


      #92
      Привет, От известно време има идея пловдивската група да върне визитата на старозагорци и моментът най-после дойде. Поканваме всички любители на марката Фиат, които имат желание да пътуват до Стара Загора да се присъединят към нас. Планът е следния: Неделя - 29 Ноември 2009 г. 10:30 часа - събиране на групата на метан-станция Векта на изхода за Карлово. Пада се на около 200 м след карловския мост - от дясно. 11:00 часа - потегляне на групата към Стара Загора 12:00 - 12:30 - среща със старозагорци. Нататък както си го направим. Поздрави! Линк към темата за общата среща

      Коментар


        #93
        ех много искам да дойда в Стара загора ама незнам дали ще ми е готова колата до тогава очаквам да пишете кога се събирате за по кафенце в плд.
        FIAT Marea Weekend 1.8 16V
        GI FOBOS

        Коментар


          #94
          J T D написа:
          Tqnkata написа:
          darkcat2005 написа:
          Събота и понеделник вечер бяхме полу-умрели но оцеляхме Тянка като гледах и ти си се приземил на вилата... Много яки снимки ама откаде толкова ютии изкарахте? Съжалявам че Неделя пропуснах пак срещата но се събудих в 3 следобеда и нямаше как да стигна на време.
          а бе не знам колко съм се призимил ама направо не можех да гледам бахти жестокото напиване дето беше...изстреляхме около 200 патрона направо възстание направихме!
          Колко красив беше по едно време самоооооо!
          Аз се готвя възтание да правя на хижа Пашалийца идвашия петък на агне и после оставам до 8ми Декември в Чепеларе да празнуваме, ще прготвим 100 патрона и ракети за зарята. Много красиви тез хромирани железа!Поздрави за Иван с които се разминахме на Източен до Каменица тази сутрин, много добре изглеждаше бравока като го караше бафнооо, но не ме видя 100%, Бях се дегизирал в 1 софийска Лада Нива :D
          with SGNote & HTC Wildfire 8G
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            #95
            Колеги,утре ви очакваме!
            Уважавам тези,които ме уважават!
            Clube do Marea!

            Коментар


              #96
              Ще дойдем.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #97


                дам и аз ще доида
                kara fiat bravo na maslooooo

                Коментар


                  #98
                  А,защо темата замря?Заради онази кампания за дарение?Я се стегнете,заради няква жена всички спряха да пишат...

                  Got nos?

                  Коментар


                    #99
                    sUkI написа:
                    А,защо темата замря?Заради онази кампания за дарение?Я се стегнете,заради няква жена всички спряха да пишат...
                    Земи ела утре с нас, а?

                    Коментар


                      а на гребната някой ще дойде ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 ?

                      Коментар


                        kostadinov.n написа:
                        а на гребната някой ще дойде ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 ?
                        Вземи се хвани ела с другите насам да си спретнем яка срещичка. :D
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          Аз ,Наско с Пунтото и Вальо със Стилото се оматрачихме в Инфи :D утре ще пропуснем Стара Загора майче...

                          Got nos?

                          Коментар


                            popara801 написа:
                            kostadinov.n написа:
                            а на гребната някой ще дойде ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 ?
                            Вземи се хвани ела с другите насам да си спретнем яка срещичка. :D
                            Няма как да дойда защото съм на работа и оспявам да кръшна за околу час и да отскочо до гребната П.П. ако има гостуване някоя друга неделя в която не съм на работа с удоволствие ще дойда!!!

                            Коментар


                              kostadinov.n написа:
                              popara801 написа:
                              kostadinov.n написа:
                              а на гребната някой ще дойде ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 ?
                              Вземи се хвани ела с другите насам да си спретнем яка срещичка. :D
                              Няма как да дойда защото съм на работа и оспявам да кръшна за околу час и да отскочо до гребната П.П. ако има гостуване някоя друга неделя в която не съм на работа с удоволствие ще дойда!!!
                              Ами добре батка не знаех,че си на работа.Дано се срещнем пак на някоя друга среща.Поздрави. :D
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                хубава срещичка си спретнахме днес с колегите от Стара Загора.сега ще чакаме малко снимков материал от колегата Airfan да видят и колегите,които не присъстваха,а и ние да се видим кви сме убавци
                                Фиат Браво 2.0 20V HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X