Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    getzko написа:
    хубава срещичка си спретнахме днес с колегите от Стара Загора.сега ще чакаме малко снимков материал от колегата Airfan да видят и колегите,които не присъстваха,а и ние да се видим кви сме убавци
    Ами аре де Жорката кво напрай със снимките,чакаме. :D
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      Благодаря на всички, които присъстваха. Мисля, че се получи доста добре. Ето малко мат’рял от деня:СнимкиФиат - Пловдив отиват в Стара Загора - част 1Фиат - Пловдив отиват в Стара Загора - част 2

      Коментар


        Колеги,като се прибирахте имаше ли проблем на магистралата или минахте по стария път?Щото сега по новините казаха,че някъв камион разлял мед на пътя и имало изчакване.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          popara801 написа:
          Колеги,като се прибирахте имаше ли проблем на магистралата или минахте по стария път?Щото сега по новините казаха,че някъв камион разлял мед на пътя и имало изчакване.
          Никви дертове по пътя навръщане!И аз благодаря на всички,който дойдоха на срещата!
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар


            Жорка, супер са станали клиповете и снимките!Браво!Не, нямахме проблеми по магистралата, всичко беше ОК.Дори един колега спомена ,че много се превъзбуждал, като карал отпред след ремапа .... хахаххаххах

            Коментар


              Много хубави са станали клипчетата,колега Аirfan
              Уважавам тези,които ме уважават!
              Clube do Marea!

              Коментар


                Браво Airfan за снимките, хубава среща е станало
                with SGNote & HTC Wildfire 8G
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                Коментар


                  Здравейте,един колега ми поръча адаптерна рамка за bravo и понеже е само една ще плати доста за доставката.Та ако има желаещи да си поъчат и да не се натоварва колегата сам с доставката нека да ми пише!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    За какви пари говорим?
                    FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                    Коментар


                      Ако се саберат 10 броя е по 9.30 лв. ако са под тази бройка са по 10 лв.В магазините цената започва от 20 лв

                      Коментар


                        Аз си взех от Викиват-а за 14 или 11 лв беше преди 4 месеца

                        Коментар


                          Колеги да попитам само.... как седят нещата с Пролетната Интернационална Среща?
                          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                          Коментар


                            Zik написа:
                            Колеги да попитам само.... как седят нещата с Пролетната Интернационална Среща?
                            Нека да дойде Новата Година, тогава ще я мислим... А онази кола вчера до стадиона да не би случайно да е на Дядо Коледа Светеше като коледна елха.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Каква кола? Пред кой стадион....
                              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                              Коментар


                                На мястото на среща. Някакъв Ровър, дето от светодиоди не можеш да разбереш цвета на колата.
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X