Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Airfan написа:
    Между другото тук от сектата на JTD-тата сме решили да ви навестим съвсем скоро, но ще го синхронизираме преди това с Emzo.
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #62
      J T D написа:
      Airfan написа:
      Между другото тук от сектата на JTD-тата сме решили да ви навестим съвсем скоро, но ще го синхронизираме преди това с Emzo.
      печкииииииии..............
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #63
        Tqnkata написа:
        J T D написа:
        Airfan написа:
        Между другото тук от сектата на JTD-тата сме решили да ви навестим съвсем скоро, но ще го синхронизираме преди това с Emzo.
        печкииииииии..............
        Ами ще се радваме и на бензинкиииииииии. :D
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #64
          Аз нямам против, просто с кюмюрите се чуваме и виждаме по-често.

          Коментар


            #65
            Аз предлагам да мислим за място за цър пър п.с. малкия дявол ме накара да Ви прочета темата
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #66
              с удоволствие ште доида и аз на срешта в стара загота само кажете кога и няма проблем.а относно бензиновете без коментар. но дане забравяме 4е сме италианци все пак.
              jtd

              Коментар


                #67
                Аз с удоволствие ще гледам ЖТД’тата
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #68
                  Princo написа:
                  Аз с удоволствие ще гледам ЖТД’тата
                  А Аз бензинджиите.Чакаме Ви на рояци. :D
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #69
                    Колеги като гледам прогнозата за времето събота и неделя ще е перфектно за цър пър на полянка а и родопите са ни на 1 крачка! Ако имате някакво предложение кажете че мноо се затъжих за мохабет пък и да видя новостите по зеления гущер и абарта На Белинташ ходили ли сте?
                    with SGNote & HTC Wildfire 8G
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      #70
                      Аз съм ходил..... Уникално е... и ако ще ходим аз с Вас....
                      FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                      Коментар


                        #71
                        darkcat2005 написа:
                        Колеги като гледам прогнозата за времето събота и неделя ще е перфектно за цър пър на полянка а и родопите са ни на 1 крачка! Ако имате някакво предложение кажете че мноо се затъжих за мохабет пък и да видя новостите по зеления гущер и абарта На Белинташ ходили ли сте?
                        Колега,би ли обяснил къде по-точно се намира това?Интересува ме живо.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          #72
                          Eто опътване ориентировачно до Белинташ от стадион Пловдив. Мястото е много красиво и пътя е на 70% асфалтов след Червен нагоре. Ходил съм с нисан примера П10 и стар форед ескорт (за да придобиете представа колко ниски коли стигат до там) Ако не си приготвим цър-пър може да похапнем на място или на няколко км в страни има нещо като вилно селище в стар стил където всичко може да се сервира срещи парички + хотелска част Които смята че иска повече подробности може да пита Google или да пита конкретни въпроси. Времето ще е перфектно събота и неделя! Ако искате и някъде другаде предлагаите
                          Прикачени файлове
                          with SGNote & HTC Wildfire 8G
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                          Коментар


                            #73
                            Хайде де по-смело дайте място и дата за купона,за да се уговорят нещата и да се настройваме.Все пак празници идват Коледа тва онова.Ако има желаещи де,че като гледам темата ви по 2 мнения за срещи на ден.Много слабо,много слабо.Защо ли?I don’t now. :D
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #74
                              обява на дърво

                              Здравейте колеги! Днес докато отивах към колата си след лекции забелязах една много интересна обява "забодена" на едно дърво! Тя е следната (прилагам снимка)........
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #75
                                Re: обява на дърво

                                kostadinov.n написа:
                                Здравейте колеги! Днес докато отивах към колата си след лекции забелязах една много интересна обява "забодена" на едно дърво! Тя е следната (прилагам снимка)........
                                Ами добре звучи.Дано да са си мили зъбите.хахаха.Ся тва е просто майтап,но е на място.
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X