Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Re: Среща на 15.11.09г.

    J T D написа:
    kostadinov.n написа:
    Здравейте колего днес се събрахме доста повече коли отколкото миналата седмица.Ето и малко снимки (дано колегата който е на тях да няма нищо против, че ги побликувам)П.П. Молба към всички колеги-моля Ви започнете пак да пишете в "Чат за срещите в Пловдив" защота само 3-4 човека пускаме постове тук.
    Я ли съм кьорЪв или ти не си каЧил снимки?
    Беше качил снимки на орела със запалени гуми.
    Zik написа:
    И аз се извинявам но за мен това не е никаква ФОРУМСКА СРЕЩА!!! Всеки се отделя на групички и си праи лафче!!! А от другите форуми се сабират всички в някое кафе или нещо от сорта и обсъждат теми. Не Красимир да ми пали гуми на Стадиона.... Аз лично ходих редовно на Тази Среща преди.... но нищо интересно не разбрах....за това и спрях!!! Излагах се тази седмица да отида и к’во? Още по-зле... Дайте да се стегнем и да праим Срещи като хората...........
    На кафе може да се ходи всеки ден. Обаче покрай колите не се седи толкова често, а и предразполага за повече приказки по колите, а не за нещо друго. Освен това прави доста повече впечатление на случайни минувачи, от колкото да се спре покрай някое заведение. Това е личното ми мнение, разбира се. Освен това, съгласи се, че не може да се съберат всички в една голяма групичка, защото все пак тук става среща на фиат, алфа, ланча, което са си доста хора понякога. Ако се стремим към една група, трябва да се измести мястото и/или часа на срещата във време, различно от това на другите италианки. Не мисля, че това е целта, поне не за сега.

    Коментар


      #47
      Добре съгласен съм.... Но... Срещите ги има а каде са Мероприятията...?
      FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

      Коментар


        #48
        Zik написа:
        Добре съгласен съм.... Но... Срещите ги има а каде са Мероприятията...?
        Тук е тема "Чат за срещите в Пловдив", ако има мероприятия, то те ще са в отделна тема.

        Коментар


          #49


          аве misira80 не че нещо ама аз ще права винаги какво си поискам пак някои като иска да доиде ми кажи какво да правя.и по темата за фаталната грешка пич аз не сам теб за да права грешки аз карам колата а не тя мен както мисля че е при теб за да пишеш такива глупости в темата
          kara fiat bravo na maslooooo

          Коментар


            #50


            а zik аз ще си паля гумите и ще правя каквото поискам понеже не ми се свидат пари за нови гуми или за авто части не ми пука аз си правя кефя и мисля тази неделя да взема малко масалце и нафтичка и да направа яката пушилка
            kara fiat bravo na maslooooo

            Коментар


              #51

              Коментар


                #52
                "...и аз докато се наведа, той охлюва се скри в храстите..."...мааалко да разведрим обстановката!Та така момчета, винаги ще има някой по-бърз и смел от нас. Няма нужда да се караме или нервим излишно!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Както каза един колега по-горе: има сбирки, няма мероприятия. На стадиона не става за експерименти, ами тогава дайте да се организираме и да отидем на калояново и там да проведем среща на форума. Ще си платим верно,но пък който има мерак и сърце да си се врътка и тн. Другите ,като мен ще си кецат и ще цъкат с език.В Пиперково, русенско дали имат фиат срещи
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #53
                  като си стегна мария бройте ме редовен на срещичките
                  FIAT Marea Weekend 1.8 16V
                  GI FOBOS

                  Коментар


                    #54
                    Jimy написа:
                    На стадиона не става за експерименти, ами тогава дайте да се организираме и да отидем на калояново и там да проведем среща на форума.
                    тва от сега ти казвам,че няма да стане.....не знам защо ама тук има по принцип много "рейсинг" настроени хора ако мога така да се изразя ,които обаче като стане въпрос за писта и каране на пистата изведнъж затихват изведнъж....и после пак се бият в гърдите.Не визирам никого,някой да не вземе да ми се обиди сега.
                    popara801 написа:
                    Може ли да попитам какво се случва с колегите от предишната тема?Все пак сме Ви гостували и ако занапред го направим ще искаме да се видим с тях.Ако може не се правете,че всичко сега започва,защото никой не е първи.Винаги има предшественици и да се отнасяме с уважение към тях.
                    батка добре сме!Пак си е виждаме просто някой от нас вече не пишат толкова често в форума,а други въобще не намират смисъл за съжаление,но кво да се прави.
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Con Asistencia di Veloce

                    Коментар


                      #55
                      Tqnkata написа:
                      Jimy написа:
                      На стадиона не става за експерименти, ами тогава дайте да се организираме и да отидем на калояново и там да проведем среща на форума.
                      тва от сега ти казвам,че няма да стане.....не знам защо ама тук има по принцип много "рейсинг" настроени хора ако мога така да се изразя ,които обаче като стане въпрос за писта и каране на пистата изведнъж затихват изведнъж....и после пак се бият в гърдите.Не визирам никого,някой да не вземе да ми се обиди сега.
                      popara801 написа:
                      Може ли да попитам какво се случва с колегите от предишната тема?Все пак сме Ви гостували и ако занапред го направим ще искаме да се видим с тях.Ако може не се правете,че всичко сега започва,защото никой не е първи.Винаги има предшественици и да се отнасяме с уважение към тях.
                      батка добре сме!Пак си е виждаме просто някой от нас вече не пишат толкова често в форума,а други въобще не намират смисъл за съжаление,но кво да се прави.
                      Ами да се надяваме да ходите на срещите на стадиона Ви,че като решим да ви гостуваме някоя седмица да се видим пак. :D
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #56
                        popara801 написа:
                        Tqnkata написа:
                        Jimy написа:
                        На стадиона не става за експерименти, ами тогава дайте да се организираме и да отидем на калояново и там да проведем среща на форума.
                        тва от сега ти казвам,че няма да стане.....не знам защо ама тук има по принцип много "рейсинг" настроени хора ако мога така да се изразя ,които обаче като стане въпрос за писта и каране на пистата изведнъж затихват изведнъж....и после пак се бият в гърдите.Не визирам никого,някой да не вземе да ми се обиди сега.
                        popara801 написа:
                        Може ли да попитам какво се случва с колегите от предишната тема?Все пак сме Ви гостували и ако занапред го направим ще искаме да се видим с тях.Ако може не се правете,че всичко сега започва,защото никой не е първи.Винаги има предшественици и да се отнасяме с уважение към тях.
                        батка добре сме!Пак си е виждаме просто някой от нас вече не пишат толкова често в форума,а други въобще не намират смисъл за съжаление,но кво да се прави.
                        Ами да се надяваме да ходите на срещите на стадиона Ви,че като решим да ви гостуваме някоя седмица да се видим пак. :D
                        Между другото тук от сектата на JTD-тата сме решили да ви навестим съвсем скоро, но ще го синхронизираме преди това с Emzo.

                        Коментар


                          #57
                          Ами това е добре.Да се надяваме да е по-скоро. :D
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            #58
                            как сте моделии
                            FIAT Marea Weekend 1.8 16V
                            GI FOBOS

                            Коментар


                              #59
                              koketoo написа:
                              как сте моделии
                              като махнем лошото все хубави работи
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                #60
                                да колега и аз така правя и ми е много добре :D
                                FIAT Marea Weekend 1.8 16V
                                GI FOBOS

                                Коментар

                                Working...
                                X