Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игри, забавления и биричка за мързеливи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    2fast при НДК лошо няма ама спирането е кофти , докато при София ленд си има паркинг и е О.К. Насти къде си бе човек няма ли да минеш за 1 час поне да пием по бира-кола А Поли само гледаи да не дойдеш на един ..... място си от ленда
    Слагайте си коланите

    Коментар


      #47
      Приятели съжалявам , но утре няма да мога да дойда отвори ми се работа вечерта Ако искате елате в сряда на ЕКОто аз ще ходя тогава .
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #48
        то и аз няма да доида в сми ако имах време да ама наи късно до 9 мога да седя а това в сряда на кое еко е и от колко часа ?
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #49
          Mitko написа:
          nasty написа:
          то и аз няма да доида в сми ако имах време да ама наи късно до 9 мога да седя а това в сряда на кое еко е и от колко часа ?
          Седмичните FIAT срещи са тук
          Митко.., кви са тия неща??? ... да разбирам ли, че не можем да се срещаме никъде другаде, освен в пицарията... на майната си?!?(опс! Пардон!) ... само щото се уговаряме във "вашия" форум?!? ... този форум не е ли за потребителите на фиат?!? Сигурно аз бъркам нещо, но изглежда че... сте си тук познати, традиционалисти... и не ни позволявате да "плуваме във ваши води"?!? - такова впечатление оставяте... и дано да е само у мен!!? Кажи ми, че бъркам, моля! :D Освен това, ти препоръча да пуснем нова тема с предложението за новото място, още когато стана въпрос за Ленда за пръв път! ... и именно ти остави у мен впечатлението, че намираш идеята за нормална.., и че съвсем приемливо да се предлагат нови неща, (особено когато става дума за повече удобства)!?! Пак ли бъркам?!? (Препинателните ми знаци са като по учебник! Ако искате ме проверете!?)БОИТ.., насти, 2фаст.., екс 1/9.., аз в сряда не мога, за жалост ! Днеска ми е тъврде удобно.., но да е по-рано, примерно към 6..? Трябва да си организирам транспорта обратно... към дълбоката провинция , и това не е твърде рентабилно... т.е... към 8 - 8 и половина трябва да сме успели да се видим... ида сме си взели довеждане!?! постскриптум: ако предпочитате да минем на друг вариант за уговорки.., чрез други средства, за да не дразним домакините...
          FIAT PUNTO 6 SPEED
          FIAT MAREA 1.9 TD

          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

          Коментар


            #50
            Mitko написа:
            Нямам нищо против, но когато почнем всички да се цепим по групички работата няма да стане. Колкото до пицарията и на мен ми е "на майната си", но всеки четвъртак съм там заради вас. Иначе лесно и аз мога да чукна една среща в пръвото кръчме в Надежда и да се сърдя като първокласничка, че никой не искал да идва да играе джаги с мен.
            Ми явно аз... ама и ти бъркаш?! - никой не се сърди, сигурна съм! Аз си казах вече, че така или иначе си ходя там с приятели, които не карат фиат.., и че нищо не ми пречи да ходя там и с приятели, които карат фиат... ... сеш се?!? - с мене има кой да играе! ... БОИТ също ходи там по начало, на насти му хареса, като го заведохме.., а колегите, които в последствие изявиха желание да се включат, явно също са съблазнение от идеята, което за мен означава, че не е лоша.., и че няма сърдити за липса на партньор по джаги! Митко, не се заяждам! Схванах ти философията... и няма да ви "разтурямЕ традициите..! А и не това беше целта!!! Не знам що си решил, че няма с кой да играя?!? .. просто тук наистина има приятни хора.., ма невър майнд! Аре.., здраве и късмет! :D Сполай ви!
            FIAT PUNTO 6 SPEED
            FIAT MAREA 1.9 TD

            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

            Коментар


              #51
              polly_s написа:
              Mitko написа:
              Нямам нищо против, но когато почнем всички да се цепим по групички работата няма да стане. Колкото до пицарията и на мен ми е "на майната си", но всеки четвъртак съм там заради вас. Иначе лесно и аз мога да чукна една среща в пръвото кръчме в Надежда и да се сърдя като първокласничка, че никой не искал да идва да играе джаги с мен.
              Ми явно аз... ама и ти бъркаш?! - никой не се сърди, сигурна съм! Аз си казах вече, че така или иначе си ходя там с приятели, които не карат фиат.., и че нищо не ми пречи да ходя там и с приятели, които карат фиат... ... сеш се?!? - с мене има кой да играе! ... БОИТ също ходи там по начало, на насти му хареса, като го заведохме.., а колегите, които в последствие изявиха желание да се включат, явно също са съблазнение от идеята, което за мен означава, че не е лоша.., и че няма сърдити за липса на партньор по джаги! Митко, не се заяждам! Схванах ти философията... и няма да ви "разтурямЕ традициите..! А и не това беше целта!!! Не знам що си решил, че няма с кой да играя?!? .. просто тук наистина има приятни хора.., ма невър майнд! Аре.., здраве и късмет! :D Сполай ви!
              ейййй !! недей така !!! моля те Митака може да си говори колкото иска и да иска да се събираме по негова команда... това не значи че ще стане, нали така? я по-споко го дай плсссс. форума си е място за разтуха и забава и никой !! ама никой не може да го промени. нема да се нервиш, ще си играем и на джагите и на фуниики ако ни е кефф ! нал тъй !
              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

              Коментар


                #52
                x 1/9 написа:
                ейййй !! недей така !!! моля те Митака може да си говори колкото иска и да иска да се събираме по негова команда... това не значи че ще стане, нали така? я по-споко го дай плсссс. форума си е място за разтуха и забава и никой !! ама никой не може да го промени. нема да се нервиш, ще си играем и на джагите и на фуниики ако ни е кефф ! нал тъй !
                В петък.., ако БОИТ не се издъни.., ще се виждаме в Ленда.., след работа.., т.е... към 6 май... ма часа остава на доуговорка, чакаме на насти с нощната смяна реакцията ... ако е удобно по-късно... и на него... С други думи, виждаме се в петък, но часа е на последно четене!
                FIAT PUNTO 6 SPEED
                FIAT MAREA 1.9 TD

                Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                Коментар


                  #53
                  тааа петък 6 ми е идеално ама както казах и на боит имам да оправя 1 фар че не ми свети и на връщане да не ме спират... иначе нп ви кажа ако го оправя
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #54
                    Боит е добре за петък , но ще се чуем в четвъртък за последно да се уговорим :D х1/9 ако искаш прати ми ГСМ на лично и ще ти се обадя в четвъртък да ти кажа кво сме се разбрали с Поли и Насти , за да не пишем през 1 ден едно и също общо взето :D
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #55
                      BOIT написа:
                      Боит е добре за петък , но ще се чуем в четвъртък за последно да се уговорим :D х1/9 ако искаш прати ми ГСМ на лично и ще ти се обадя в четвъртък да ти кажа кво сме се разбрали с Поли и Насти , за да не пишем през 1 ден едно и също общо взето :D
                      ето го 0888 543 759 Ивайло Богданов
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #56
                        Колеги,заповядайте на срещите в сряда на Екото те отдавна не са срещи на Ланча или Алфа.Ще се радваме и на някой друг Фиат :D
                        Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

                        Коментар


                          #57
                          LuckyMan довечера ще бъда на ЕКОто трябва да си взема една лепенка от Срааааа , а и да се запознаем и да си видим кочинките ( в добрия смисъл на думата ) :D
                          Слагайте си коланите

                          Коментар


                            #58
                            BOIT написа:
                            LuckyMan довечера ще бъда на ЕКОто трябва да си взема една лепенка от Срааааа , а и да се запознаем и да си видим кочинките ( в добрия смисъл на думата ) :D
                            и аз ще скокна до ЕКОто ) тълмо ще се запознаем !
                            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                            Коментар


                              #59
                              LuckyMan написа:
                              Колеги,заповядайте на срещите в сряда на Екото те отдавна не са срещи на Ланча или Алфа.Ще се радваме и на някой друг Фиат :D
                              ще се явя в някоя от следващите срещи.. с БОИТ... най-вероятно А засега... до скоро... и весело изкаравен довечера!
                              FIAT PUNTO 6 SPEED
                              FIAT MAREA 1.9 TD

                              Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                              Коментар


                                #60
                                LuckyMan написа:
                                Колеги,заповядайте на срещите в сряда на Екото те отдавна не са срещи на Ланча или Алфа.Ще се радваме и на някой друг Фиат :D
                                Колега, ако успея да дойда днес на срещата ще ти донеса и един стикер, който си е твой,като го видиш ще разбереш защо
                                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                                Търси се..

                                Коментар

                                Working...
                                X