Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игри, забавления и биричка за мързеливи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    FIAT PUNTO 6 SPEED
    FIAT MAREA 1.9 TD

    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

    Коментар


      #17
      Супер сега остава и Насти да каже че е сигурен и за утре сме 3ма . Аз съм със сиво Пунто ГТ . Поли и ти си маи с пунто в някаква тема маи бях чел или бъркам ?
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #18
        синиьо пунто нисичко ама 9 ми е късно на мен ако може по ранен час ?
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #19
          Аз съм навит когато кажете . Поли каза нещо че иска да е след 8 ако може затова предложих 9 , но нямам против и да е по рано предложи в колко стига да е съгласна и тя аз нямам нищо против
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #20
            FIAT PUNTO 6 SPEED
            FIAT MAREA 1.9 TD

            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

            Коментар


              #21
              8 става да за мен е добре а други навити маи няма и то маи и гонка на пунтота може да стане ма поли ще е последната кажете около 8 къде ?
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                nasty написа:
                8 става да за мен е добре а други навити маи няма и то маи и гонка на пунтота може да стане ма поли ще е последната кажете около 8 къде ?
                ... аре 8 на паркинга на ленда?!? аз с джи ти-то... нема да се мятам .... усещам как искате да ме праите смешна :D ... ма дрее ми...
                FIAT PUNTO 6 SPEED
                FIAT MAREA 1.9 TD

                Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                Коментар


                  #23
                  навит боит и тои и някои друг да казва ако може и иска ?
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #24
                    8 часа на паркинга е чудесно :D Ако някой друг изяви желание да заповяда .
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #25
                      е стана забавна срещичка малко ни се накъсваше лафчето от билярда и дартс-а ама др път както каза боит на по биричка и да си разтягаме локумите на спокоиствие може и преди това и джаги на поли дартс-а и беше от 1вите опити справи се достойно така че ако има и др навити за джаги ( абре то в сми няма значение какво толкоз на какво въпроса е да се съберем лаф-а е осигурен само времето маи ще ни е ограничител ) да казват и да се разберем за друга дата и час благодаря на поли и боит за доброто прекарване
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #26
                        За следващият път може и аз да се класирам да ви подържам лафа де :D :D Ако мога да ви хвана че не чета мноо често всичко
                        По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                        Дедра Турбо Интеграле

                        Коментар


                          #27
                          ... за вчерашната... и за следващи срещи

                          О, да! .. Позакъснях, ма момчетата търпеливо и безропотно ме изчакаха! :D ... и пак пардон! ... аз обаче продължавам да твърдя, че дартс-а в Ленд-а е шит! Следващата среща да се организира по- от рано(ден-два), за да можем да се впишем в манифактурата повече.., макар че като гледам няма много желаещи - повечето са болезнини традиционалисти, и не им се ще да променят навика си да се срещат само и единствено във Ветрило! Продължавам да твърдя и че Ленда е по-добрата оферта, предвид паркинга и задеведениицата, през които можем да наминем преди или след игрите - има няколко пицарии, а в ХолиФууд можем да си организираме добра бира и вкусни запечени картофки! :P ... за любителите на италианската кухня има две-три пицарии! Джаги има в Боулинга до НДК - там има и билярд..., а мисля че и дартс имаше. В Мега Ексрийм Боулинга в Студентски град е най-лъскаво, но и най-задръстено с народ! - да емфазирам на важния момент: и на двете места ще имам сериозен проблем с паркирането! :-/
                          FIAT PUNTO 6 SPEED
                          FIAT MAREA 1.9 TD

                          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                          Коментар


                            #28
                            Поли какво изначава "шит" :D Срещата найстина се получи мн добре ако започнем да се събираме повече хора ще е още по-весело Пунтото на Поли е един истински ветеран с белези от доста трипове ароунд евриуеър :D Шегувам се Поли да не се разсърдиш Насти не ти работи единия стоп иначе Пунтото ти изглежда страхотно отвънка като го гледаш как се движи :D
                            Слагайте си коланите

                            Коментар


                              #29
                              Не е точно така паркинга на студентскят боулинг е голям защото има място и зад сградата просто всички иската да спрат ако може и на пътеката на боулинга та да е по-близо
                              По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                              Дедра Турбо Интеграле

                              Коментар


                                #30
                                Да бяхре казали кога ще е следващата "мързелива среща" та да дойдем и ние с жената.София Ленд ми е супер удобно място а и има къде да се спре. Направо забодете един ден и час и да се сабираме.
                                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                                Коментар

                                Working...
                                X