Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Игри, забавления и биричка за мързеливи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    събираме се към 5ма ако и другите 2ма дето искаха джаги се отзоват цели 7 боит знам братле ма мързел да ходя до жичкаджия скоро ще е а и твоито пунто си рулира сега като го пипнешш
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #32
      Абе малко ми се отложиха джантите поради ред финансови причини , но се надявам някъде средата на април вече да търкалям нещо новичко :D Аз ви предлагам следващия път да седнем на по бира да си побъбрим и ако ни се доиграе тогава да играем нещо , защото последния и единствен до сега път , играта не че не беше интересна, но ни пречеше малко да си говорим. Идеята ми е ако искате пак понеделник 8 на паркинга и там ще решим какво ще правим дали ще играем дали бири и така
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #33
        Понеделник 8 вечерта на Софиа Ленд - речено-сторено !Вие мен лесно ша ма познаете а аз как да Ви позная ???
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #34
          До понеделник има време нека да видим дали ще могат всички ,а иначе аз съм със сиво Пунто ,на Насти Пунтото е синкаво ( мн хубав цвят ) и на Поли фиатката(пунто) е синя Абе 3ма Пунти сме :D
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #35
            BOIT написа:
            До понеделник има време нека да видим дали ще могат всички ,а иначе аз съм със сиво Пунто ,на Насти Пунтото е синкаво ( мн хубав цвят ) и на Поли фиатката(пунто) е синя Абе 3ма Пунти сме :D
            добре аз пък съм с червеното колеоставяме нещата да се случат "спонтано" тогава
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #36
              x 1/9 написа:
              BOIT написа:
              До понеделник има време нека да видим дали ще могат всички ,а иначе аз съм със сиво Пунто ,на Насти Пунтото е синкаво ( мн хубав цвят ) и на Поли фиатката(пунто) е синя Абе 3ма Пунти сме :D
              добре аз пък съм с червеното колеоставяме нещата да се случат "спонтано" тогава
              ... ма колеги.., понеделника в наща фирма е шибан ден! Тогава е срещата на Борда на Директорите... и си караме до сред нощ.., като в най-добрия случай "среднощ" е понятие, изразяващо се в "19.00" часа... често обаче е 19.30, та даже и до по-късно... което онзачава, че аз (ако изобщо се впиша) ще бъда пак в работно облекло... и напрао от работа... ... ама ако не ви устройва никъв друг ден... ок... ще се пробвам да се организирам... опааа.., редакция: ... и пак да отбележа, че в Ленда джаги няма! .., а дартса е само е електронен...
              FIAT PUNTO 6 SPEED
              FIAT MAREA 1.9 TD

              Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

              Коментар


                #37
                ... ма колеги.., понеделника в наща фирма е шибан ден! ... и си караме до сред нощ.., като в най-добрия случай "среднощ" е понятие, изразяващо се в "19.00" часа... често обаче е 19.30, та даже и до по-късно... което онзачава, че аз (ако изобщо се впиша) ще бъда пак в работно облекло... и напрао от работа... ... ама ако не ви устройва никъв друг ден... ок... ще се пробвам да се организирам... ...
                не се шашкай колежке ! когато тогава. айде организирай ни че сме мързели а дарца... на кой му пука за драца ?
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #38
                  аз съм нощна тогава и до 9 мога да седя наи много....
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #39
                    Какво ще кажете за вторник тогава - 8 на паркинга или кажете кога ви е удобно .Поли джаги ИМА повтарям ИМА , а дартса си е електронен навсякъде :D
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #40
                      BOIT написа:
                      Какво ще кажете за вторник тогава - 8 на паркинга или кажете кога ви е удобно .Поли джаги ИМА повтарям ИМА , а дартса си е електронен навсякъде :D
                      О, Боит... има и по-нормален дартс... в клуб Ел Парайсо, Ел Паресо... или както там се чете... в Младост... там можеш да хоиш да се мяташ в неквите турнири... ... та къде викаш са джагите в Ленда?!? ... ок де! - както се разберете! За боулинг никой нищо не казва?! Аз и в понеделник бих дошла.., ма примерно с една доза закъснение.., макар че не съм сигурна дали ще ми се излиза.., ма това важи и за вторник... и за сряда... ... неква депресия ме е натиснала... и предвид този fack(т), аз съм най-неподходящия човек да организира нещата... пък и да се съобразявате... с такъв човек!?! ... Тотал: разберете се, аз ше наглеждам темата... и ще се включа в манифактурата... евентуално!?! ... но ще ви държа в течение, дали се явявам или не!
                      FIAT PUNTO 6 SPEED
                      FIAT MAREA 1.9 TD

                      Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                      Коментар


                        #41
                        аз съм цялаа седмица нощна така че знам ли ако мина няма да е за поовече от час...
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #42
                          Колеги по Фиатка какво ще кажете за вторник да направим едни картофки и бирички в софия ленд пък може и да поиграем нещо :D Насти , Поли , х 1/9 и който още изяви желание как сте за вторник 8 часа на паркинга на софия ленд
                          Слагайте си коланите

                          Коментар


                            #43
                            BOIT написа:
                            Колеги по Фиатка какво ще кажете за вторник да направим едни картофки и бирички в софия ленд пък може и да поиграем нещо :D Насти , Поли , х 1/9 и който още изяви желание как сте за вторник 8 часа на паркинга на софия ленд
                            А на мене джаги ми се играят! ... обаче съм без кола, давам го "куфар"- на извозване съм! Може и да се снабдя обаче с едно возило, и ако това се случи, ще се включа... .., щи звънна по телефона... Спорна седмица!
                            FIAT PUNTO 6 SPEED
                            FIAT MAREA 1.9 TD

                            Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

                            Коментар


                              #44
                              BOIT написа:
                              Колеги по Фиатка какво ще кажете за вторник да направим едни картофки и бирички в софия ленд пък може и да поиграем нещо :D Насти , Поли , х 1/9 и който още изяви желание как сте за вторник 8 часа на паркинга на софия ленд
                              за сега съм ОК за Вторник ако няма нещо непредвидено 8 съм на паркинга
                              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                              Коментар


                                #45
                                айде джаги при НДК тогава
                                The world belongs to those who dare to be first

                                Коментар

                                Working...
                                X