Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хижа Яна - Влахина планина / 19-20 юли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Една корекция.Искам да запазя стая с 4 легла.Ще пътувам в събота сутринта.kiro_of_the_day - 2 човека + 1 дете kiler - 2 Авео - 2 + 1 (?) ilkor - 4 (в една стая) kosta - 1 Yavor - 1 Nino - 2 Esper - 2 Fire 8V - 1 (?) GTipo - 1 (?) - на палатка Evita - 2 (1+1) ogi28b - 2 tehnoart - 2-3 (?) Neosi - 2 fihi (?) - 2 qnisZ - 1 (?) Immortal - 2

    Коментар


      #92
      GTipo написа:
      Аз ще си взема палатката за кеф но ми бройте едно място. Може да станат и две, не знам за сега... Кога ще се тръгва? На мен не ми е далече, и ми е удобно по-късно. Ще се опитам да го съчетая с едни ангажимент. Вероятно през седмицата преди срещата ще съм извън страната, та е хубаво да се организира от сега. Предложението ми е следното: 1. Тръгване в 9:00 от Шел след Владая - за тези, които ще си правя там обяд 2. Същото място, в 17:00 - за тези, които ще са са нас на вечеря. 3. Среща директно там - за закъснелите за горните срещи. По този начин ще имаме гъвкава схема за събиране на хората.
      Хубави часове си написал, но без дати Предполагам едното е петък сутринта, а другото петък след работа?Бих искала да пътувам и аз с/след някого, за да не се чудя кой точно е пътя.
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        #93
        EVITA написа:
        GTipo написа:
        Аз ще си взема палатката за кеф но ми бройте едно място. Може да станат и две, не знам за сега... Кога ще се тръгва? На мен не ми е далече, и ми е удобно по-късно. Ще се опитам да го съчетая с едни ангажимент. Вероятно през седмицата преди срещата ще съм извън страната, та е хубаво да се организира от сега. Предложението ми е следното: 1. Тръгване в 9:00 от Шел след Владая - за тези, които ще си правя там обяд 2. Същото място, в 17:00 - за тези, които ще са са нас на вечеря. 3. Среща директно там - за закъснелите за горните срещи. По този начин ще имаме гъвкава схема за събиране на хората.
        Хубави часове си написал, но без дати Предполагам едното е петък сутринта, а другото петък след работа?Бих искала да пътувам и аз с/след някого, за да не се чудя кой точно е пътя.
        1. Сутринта на 19.06 е първия час.2. Следобяд на 19.06 е втория час.В петък вероятно ще има възможност за пътуване, но доста хора са на работа.Аз ще се ориентирам между двете първи възможности.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #94
          EVITA написа:
          Хубави часове си написал, но без дати Предполагам едното е петък сутринта, а другото петък след работа?Бих искала да пътувам и аз с/след някого, за да не се чудя кой точно е пътя.
          Мисля че Yavor може да те подбере от Пловдив. Иначе предлагам да те изчакаме някъде около Бобошево. Пък дотам все ще се оправиш по пътните карти и знаците.

          Коментар


            #95
            Най-вероятно ще карам след Явор, говорих с него, а ако има промяна в плана ще пиша
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              #96
              Авео, deadairplane: Ще си пътувам сам!Ето така си го представям, хронологично: Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_47

              Коментар


                #97
                Представите ти са мноооого близки до реалността Но вероятно може би ще има и:

                Коментар


                  #98
                  ....аз пък съм гладен.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

                  Коментар


                    #99
                    И още една корекция . :D Ако може и за мен двойна стая *че съм с чуждо*. :D kiro_of_the_day - 2 човека + 1 дете kiler - 2 Авео - 2 + 1 (?) ilkor - 4 (в една стая) kosta - 1 Yavor - 1 Nino - 2 Esper - 2 Fire 8V - 1 (?) GTipo - 1 (?) - на палатка Evita - 2 (1+1) ogi28b - 2 tehnoart - 2-3 (?) Neosi - 2 fihi (?) - 2 qnisZ - 2 (?) *вече не важи питанката*Immortal - 2

                    Коментар


                      Колеги, 2-ките са резервирани преди доста време. Остава варианта с 3-ки и 4-ки, или палатки. Разбира се, плаща се на легло. На място ще се разберем.Поздрави.
                      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                      Трезвен ТУК не пиша!
                      Un Italiano Vero

                      Коментар


                        Е добре, няма да спорим за 5/10лв. :D

                        Коментар


                          Kilar-e, не се разбра за кой са резервирани 2-ките?!? В смисъл за наши хора, или ще има "чужди" ? Иначе аз нямам претенции в каква стая ще спим. Даже можем и в комбито. А как стои въпроса със стаите за вечерта петък/събота?

                          Коментар


                            С прискърбие съобщавам, че няма да мога да дойда! Липса на кинти е проблема...Яво, надявам се, че няма да се обидиш, защото липсата ми на това събитие не е от неуважение към теб и детенцето, а чисто технически проблем! Завиждам Ви благородно...и се надявам да гледам снимки после!Направих се на каубой...и напуснах работата си...а все още нямам друга оферта! (знам, че ще разбереш) Поздравявам и другите татковци, и Ви желая невероятни мигове там горе! С Вас ще съм.., ама мисленно.
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              След като се разходихме до х. Яна в неделя - да опресна малко инфото за пътя до там... Значи като идвате от посока София - като влезете в гр. Бобошево карате по главния път и като стигнете отклонението за Кюстендил (може и Гюешево да пише - не си спомням,че си знам пътя и не гледам табелите)не тръгвате за Кюстендил, а продължавате направо през моста на р. Струма (няма как да го сбъркате - чистонов широк мост - от ляво преди него има голяма бензиностанция със заведение). До тука нищо ново спрямо предното описание... След това продължавате само направо и на Т - образното кръстовище (или вторатапряка) свивате в дясно и след това веднага (няма и 10 метра) свивате в ляво покрай същата сграда, която епричина за това Т-образно кръстовище! След това газ нагоре малко планинско - и пътя свършва при самата хижа... Ще имаме малко проблеми с паркирането, но ещ ес оправим! Оказа се че табелата за х. Яна е вече толкова стара, че не си личи какво пише на нея и само аз и хижаря знаем за нея може би... За сметка на това и ма табели за манастира, ама не му помня името.... Св.св. Петър и Павел май беше, ама не съм сигулрен... На меясто хижаря каза, че всъщност хижата има 70 места, така че проблеми с настаняването не вярвам да има.Не съм сигурен обаче дали всички стаи са реновирани - но пък и ние няма да ги запълним докрай за съжалениеПоследно - аз ще бъда сам, соло, не знам откъде сте се заблудили и сте ме писали 2-ма + дете... Малката все пак е само на 8 (почти) месеца и още и е рано за такива прояви ...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                nikki_sixx написа:
                                С прискърбие съобщавам, че няма да мога да дойда! Липса на кинти е проблема...Яво, надявам се, че няма да се обидиш, защото липсата ми на това събитие не е от неуважение към теб и детенцето, а чисто технически проблем! Завиждам Ви благородно...и се надявам да гледам снимки после!Направих се на каубой...и напуснах работата си...а все още нямам друга оферта! (знам, че ще разбереш) Поздравявам и другите татковци, и Ви желая невероятни мигове там горе! С Вас ще съм.., ама мисленно.
                                Ееее мама му стара ... толкова ми се искаше да се запознаем... Ама по-добре гордо пиян под масата отколкото безчестно прав пред струга!
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X