Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хижа Яна - Влахина планина / 19-20 юли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    заявявам 2 места, за мен и за приятелката ми, искам да сме в стая за двама.

    Коментар


      #47
      Immortal написа:
      Авео написа:
      Не съм звънял още в хижата, но смятам да го направя към 8-10, та да видя горе-долу колко народопоток ще сме
      Явка, няма да е зле все пак да се направи някаква предварителна уговорка с хижарите, като оставим отворена бройката. Да не се окаже в последния момент че някой ни е изпреварил и е запазил цялата хижа.Е тогава наистина ще трябва да слагам един дюшек в комбито
      И аз мислех нещо подобно да се направи, че да не стане фал, а и да отклоняват други оферти на големи групи...Аз мисля, че поне 15-20 души ще спят в хижата... Ако кажете ще накарам Мира да се обади - хижарката (има и хижар ) е бивша нейна колежка...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #48
        ....И аз мислех нещо подобно да се направи, че да не стане фал, а и да отклоняват други оферти на големи групи...Аз мисля, че поне 15-20 души ще спят в хижата... Ако кажете ще накарам Мира да се обади - хижарката (има и хижар ) е бивша нейна колежка...
        Да, и да заяви 20 човека. Ще трябва ли последно капаро? Ако не трябва е по-лесно, ако трябва, парвим списък днес и утре, и слагаме срок за дозаписване, пари за капаро ще се намерят лесно.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #49
          Не съм чел темата, че нямам време сега, та да питам директно - до кога трябва да дадем отговор? Тъй като ми се идва, но за момента ми е трудно да определя дали ще мога да присъствам, че жената заради тия кандидат-студентски изпити са я впрегнали да бачка и събота и неделя в университета.

          Коментар


            #50
            Не се бърза.До 10-и трябва да съберем хората, и евентуално да дадем капаро.Аз разбрах че цената на легло е 5лв...ако е така, ще си платя легло предварително.Независимо дали ще взимам палатка.При всички положения ще се организира и ще си прекараме супер.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #51
              GTipo написа:
              Не се бърза.До 10-и трябва да съберем хората, и евентуално да дадем капаро.Аз разбрах че цената на легло е 5лв...ако е така, ще си платя легло предварително.Независимо дали ще взимам палатка.При всички положения ще се организира и ще си прекараме супер.
              До 10-и ще дам отговор и ако трябва капаро - плащам, не е проблем

              Коментар


                #52
                Днес се чух с Миро / Kilar /, ще се опитаме да намерим яренце младо, като се уточнихме, че ако ударим на камък, ще вземем едно прасенце и пак ще го опечем...обещал съм животно по хайдушки и ще го имате, ако ще и "явор по хайдушки" по рецепта на Явор да е........Това, което не съобразих е, че ако взема яренцето от Варна, то няма да издържи милото в багажника ми до събота....а аз трябва да тръгна още в четвъртък. Така че добичено нарочено за добруването на форума, в момента пасе някъде из поляните на Кюстендил... От мен освен добичето, има и три бутилки габровска сливова, варена лето 75-то, когато съм се пръкнал на белио свят......баща ми варил за сватбите на синовете, мойте сватби бяха две, ама още шишенца има...... Имам молба - ако някой може да изнамери отнякъде прясна ДОМАШНО-приготвена наденица...или каквото там - месо в черво.......в събота бях на поход из балкана и ядох подобно нещо...направо ми падна туристическата шапка, барабар с раницата....страхотно беше. Домашното си е домашно, ейййййййй.....Айде...здраве и спокойствие на всички....

                Коментар


                  #53
                  На кого и как да дадем капаро за леглата аз ще бъда сам! Жената и малкия отиват на морето и ще съм соло!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #54
                    Ебати каръка!!!!Нямам свидетелство за правоуправление до 04.08.Някой от Разград няма ли да ходи?Три места в колата?
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #55
                      колеги тази вечер си говорихме с моята приятелка дали няма да има скоро нещо пшо голямо на фиат форума за да се видим, но честно казано ми е "малко" далеч хижичката
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #56
                        До края на седмицата предполагам ще проверим условията.Ако цената е такава ще заявим 20 човека, за сега се знае че места има.Вероятно ще дадем капаро или направо ще платим стаите.Предлагам всеки да носи хапване за скара и пииване, идеята е да има повече собствени разработки Аз сигурно ще нося месо за скара и винце.Ще измислим и музиката.Лаптоп и и усилватели дал господ
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #57
                          Май вече е време някой да попита има ли местнеца за нас.
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар


                            #58
                            И аз идвам

                            Приветсвам идеята,Искам стая в хижата 2-3 легласобствен санитарен вьзел,на кой да дам капарото,По-често да бьде така...Пламен
                            Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
                            Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

                            Коментар


                              #59
                              Места има. Само желание да имате!!!
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар


                                #60
                                странно но ..... колко от вас са ходили по хижи.... не че нещо против, но ние понеже сме постоянно по хижите(за съжаление няма да можем да дойдем, смятаме да сме по други хижи тогава в Стара Планина), та как казвате искам стая за 2-ма Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 и ме напушва на смях.... Преди да тръгнете с идеята за двойна стая, отделен санитарен възел, и разни дребни удобства, първо прочетете мненията дадени за хижата в някой туристически сайт.... странно аз не намерих. Дано аз да съм крив и хижата е ремонтирана и облагородена, а и не хижата ще ви направи изкарването приятно, а компанията... Весело изкарване ви пожелавам и да правите снимки, за да ви се радваме.п.п.не искам да се заяждам, само да предупредя, ако може някой да сложи снимки от някоя стая.
                                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                                ИТАЛФЕСТ 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X