Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хижа Яна - Влахина планина / 19-20 юли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хижа Яна - Влахина планина / 19-20 юли

    Привет колегите.... представям на вашето внимание специалното ни предложение за уикенд сред планината в невероятната по думите на посетителите местност "Свети Дмитър" във Влахина Планина.....Мероприятието е с цел опознаване и затвърждаване на другарските връзки във форума, подкрепено с порядъчно количество алкохолни и безалкохолни напитки. Организационният комитет сме брат Kilar, брат Kiro Of The Day и брат АЗ..... ....на мероприятието ще бъде консумирано агне по хайдушки, опечено в трап под земята, приготвено на място....Ярето е подсигурено, но освен него, няма да е лошо присъстващите да си носят и по една-две пържолки, кифтенца и т.н. и т.н.......кой каквото...Мероприятието цели основно поливане на едно щастливо събитие за колегата ви Авео и колегата Kiro Of The Day, а именно сдобиването на отрочета, за което вече бидехте уведомени официално.... Всички да заповядат, ограничение няма....държи се единствено на сериозност в намеренията и потенциала на алкохолна консумация.... "...нема се излагаме, ей...."Ето и информация за мястото...:http://btsbg.org/modules/addresses/p...=260Много моля колегите да се записват тук, за да може поне седмица преди 19-20 юли да знаем за колко люде да резервираме...Успешен ден на всички...

    #2
    Айде да съм първи ... 2 места.

    Коментар


      #3
      Искам само да Ви покажа, ако ми позволите на каква гледка че се муа мЕсо и че се кръка вино и ракия! Втората снимка показва, че когато бай Ви Киро отиде горе - не се шегува! В случая само една тенжера с пържоли и кифтета и един леген с наденици... Третата снимка е на сутринта ... Нощните ще ги спестя - не са много за показване...Искам да допълня, че Рилския манастир е съвсем близо (за неходилите).
      Прикачени файлове
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        .... 3 Места за нас !!! ......, и какво и кога да внесем в хазната???
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          Айде и аз да уточня леко в снимков материал:Как излиза ярето от трапа:Как изглежда:И на кво заприличваш след консумация с порядъчно количество.....домашно всякво:

          Коментар


            #6
            Идеята страхотна... към края на месеца ше пиша дали ще се включа, и то с 3 места (аз, момата и поне едното дяти).
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Защо нищо не знам за тази инициатива ?!?!Естествено, бройте ни и нас, за сега 2 места, пък може и 3, зависи де ще да е брадър по това време. Може ли изобщо да си помислите, че ще минете без нас ?!?!?!

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Защо нищо не знам за тази инициатива ?!?!Естествено, бройте ни и нас, за сега 2 места, пък може и 3, зависи де ще да е брадър по това време. Може ли изобщо да си помислите, че ще минете без нас ?!?!?!
                ...хахахаха, ама аз тебе въобще не смятам да те уведомявам и каня, щото знам че още от предният ден ще бъдете със Сивето горе.... ...разтъжихме се за вас

                Коментар


                  #9
                  Като че ли Ви викаме да копате мама му стара...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Ослушват се Не искат печено ярешко в трап, или една каса студен Туборг...Странни хора са това фиатаджиите Очаквам включване от Хасково... С едно кашонче лютеница ДЕРОНИ в багажника на Бравата ?

                    Коментар


                      #11
                      ...абе има време, само се притеснявам да не се започне два дни преди тръгване...."искам и аз...и аз...и аз..."

                      Коментар


                        #12
                        Малиии тая тема сега я виждам дори не знам де е това място ,но започнах да се облизвам.То в балкана много алкохол се намъква та да видим.Сега виждам на картата ,че е след Дупница вдясно.Започвам да кроя планове и да се постарая да присъствам.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Аз за сега съм стенд бай! Живка тъй да я сърбят гумите...

                          Коментар


                            #14
                            ///// написа:
                            Аз за сега съм стенд бай! Живка тъй да я сърбят гумите...
                            ...ухаааа, за пътуването имаш от мен новият албум на Джудас.....

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Аз за сега съм стенд бай! Живка тъй да я сърбят гумите...
                              Ами трябва да и ги начешеш...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X