Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Италфеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Hit-ko там сам човече !!! само кажи и припалван бертонето на момента
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    Коментар


      #47
      Смятам, че в Ямбол сме положили някаква основа! Няма собственник с нова италианска придобивка, който да не мине и се обозначи, а и магазина и сервиза са добро средище за дискусии...Алекс е запалено момче,Imortal-сьщо и виждам, че всеки сьдейства кой с каквото може! При нас не правим делене между марките, всичким са Италфенове и който ведньж е притежавал Италианка, рядко се качва на друг автомобил!!!Та това ми дава основание да си мисля, че можем да направим добра регионална среща!Но ще видим сьвсем скоро....

      Коментар


        #48
        Драги ми смехурко, защо триеш линкове!!!!!!!!!!!???
        GT 2.0 JTS

        Коментар


          #49
          Драги ми смехурко- Митко!Вие с митко да не сте един човек и да има някакво раздвоение от типа Аз, моя милост и Митко?!
          GT 2.0 JTS

          Коментар


            #50
            Mitko написа:
            MrXzender написа:
            здравейте колеги!!! направих си труда да ви изчета впечатленията и искам да ви кажа няколко неща:малко били фиатите,ми затова сте си виновни вие събота бил работен ден за много от вас,ми феста веднъж годишно бе все за толко може да се вземе един ден.а който иска да си мамери извинение че не е бил чак толкова ентусиазиран да дойде казва че било работен деня ми покажете един(поне)по-добре изглеждащ фиат от сребристата алфа 156стягайте се и си правете изводи за догодинафеста има напредък и завбъдеще ще става все по-добърПоздрави!!!
            Какво толкова имаше в сребристата Алфа и пак ще кажа, че ИТАЛФЕСТ НЕ Е ТУНИНГ ФЕСТ.
            Драги ми Смехурко, в сивата алфа имаше толкова неща, колкото в твоя фиат не!!! От целия зендер пакет, джанти, ауспухова система и т.н., до подобренията по двигател!Това, че на теб не ти харесва да има тунинг, не означава че и на останалите също не им харесва. Предай препоръката си и на останалите клубове по света, които организират подобни мероприятия!
            GT 2.0 JTS

            Коментар


              #51
              ooppps от Русе имаше Алфа 145 на стелт-а , Мареа-та на 1115 - незнам с ква регистрация Алфа 155 на Алекс от Ямбол, КрасиБ с Алфа 155 от Бургас, Тайфун с Алфа 164 3,0 от Турция......
              В общи линии, сьм пропуснал само Алфата от Русе / турската не се брои / , но сьгласи се бройката изобщо не е оптимистична и смятам, че едва ли радва някого!

              Коментар


                #52
                hit-ko написа:
                ooppps от Русе имаше Алфа 145 на стелт-а , Мареа-та на 1115 - незнам с ква регистрация Алфа 155 на Алекс от Ямбол, КрасиБ с Алфа 155 от Бургас, Тайфун с Алфа 164 3,0 от Турция......
                В общи линии, сьм пропуснал само Алфата от Русе / турската не се брои / , но сьгласи се бройката изобщо не е оптимистична и смятам, че едва ли радва някого!
                ами не е ама като го слушах АЛекс, то .....те от тоз регион само до 100км в двете посоки биха дошли...а това не е работа, сам знаешминалата година на Жребчево от Варна еднане дойде, е така за цветеми как да ссе съобразяваме с тях ?

                Коментар


                  #53
                  valjo написа:
                  ама като го слушах АЛекс, то .....те от тоз регион само до 100км в двете посоки биха дошли...а това не е работа, сам знаешминалата година на Жребчево от Варна еднане дойде, е така за цветеми как да ссе съобразяваме с тях ?
                  Да ма ще се съобразим и другата година сме в централна България Ама тогава само имайте късмет Софиянци да се оправдавате че ви е далече :D

                  Alfa 145 QV Turbo
                  Fiat Brava JTD '01

                  Коментар

                  Working...
                  X