Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Италфеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    RE:

    за 10 сек репортаж ли си запалих съединителя?

    Коментар


      #32
      здравейте колеги!!! направих си труда да ви изчета впечатленията и искам да ви кажа няколко неща:малко били фиатите,ми затова сте си виновни вие събота бил работен ден за много от вас,ми феста веднъж годишно бе все за толко може да се вземе един ден.а който иска да си мамери извинение че не е бил чак толкова ентусиазиран да дойде казва че било работен деня ми покажете един(поне)по-добре изглеждащ фиат от сребристата алфа 156стягайте се и си правете изводи за догодинафеста има напредък и завбъдеще ще става все по-добърПоздрави!!!
      '85 Alfa Romeo SPRINT Green Cloveleaf
      www.clubalfaromeo.com

      Коментар


        #33
        Mitko написа:
        MrXzender написа:
        здравейте колеги!!! направих си труда да ви изчета впечатленията и искам да ви кажа няколко неща:малко били фиатите,ми затова сте си виновни вие събота бил работен ден за много от вас,ми феста веднъж годишно бе все за толко може да се вземе един ден.а който иска да си мамери извинение че не е бил чак толкова ентусиазиран да дойде казва че било работен деня ми покажете един(поне)по-добре изглеждащ фиат от сребристата алфа 156стягайте се и си правете изводи за догодинафеста има напредък и завбъдеще ще става все по-добърПоздрави!!!
        Какво толкова имаше в сребристата Алфа и пак ще кажа, че ИТАЛФЕСТ НЕ Е ТУНИНГ ФЕСТ.
        а защо трябва да си мерим п....те?!?
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #34
          незнам какво толкова имаше в нея но изглеждаше най-добре от всички събрали се коли и наистина не е тунинг фест,имаше и други конкурси.това не е мерене на п...и ,а опит да разбера от какво толкова сте недоболни,едни джанти тунинг не били ми ето аз ви давам пример на не "само едни джанти" вие пак негодувате.разберете че опозицията не е пътят,а за повечето неща който не са ви харесали сами сте си виновни
          '85 Alfa Romeo SPRINT Green Cloveleaf
          www.clubalfaromeo.com

          Коментар


            #35
            Нали нямаше вече да обсъждаме мненията на колегите и колежките .... а?Да знаеш ако бях админ - то и за това не съм от поста ти щеше да остане само това:
            MrXzender написа:
            здравейте колеги!!! Поздрави!!!
            Айде и стига сме се заяждали и търсили кусурите .... а догодина .... един по-добър ИТАЛФЕСТ ...
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #36
              ILLUSi0N написа:. Какво означава - силов тунинг - изкарали сте там вашите си коли дето всички ги знаят и само обесняват - мойта е 300 коня мойта е 400 ...... ми аз трябваше да ида с мойта и да кажа че има реактивен двигател и е 1000 коня и да ги бия сичките - да ги сложат една до друга .... старт и тогава ще се видиконете са различно нещо от вървенето , а за конете аз лично си имам динографики ...ти за реактивния двигател имаш ли ? Rolling Eyes Жорко извинявай майна, не съм искал да те засегна, Всъщност с еоказа че само аз не съм знаел за твойта кола ся като се прибрахме от италфеста и всеки пита "- кай ся кво имаше ?" Говоря им аз и като кажа .. -имаше е дно пунто 300 коня ...и се оказа че всичките ми приятели го знаят всички са чели за него и са чували само аз не. Пък и не съм казал че не ти е толкова колата .. Просто съм почитател на Драг състезанията и ми се щеше да видя нещо на тоя фест.. .не да гледам графики ...
              Verry Irresistible ..... By Givenchy

              Коментар


                #37
                ILLUSiON, по принцип си прав за това - мисля, че беше организаторска грешка, а и проблем поради студа. Може всички да знаем за тези коли, но не може просто да минеш пред хората със затворен капак и да не кажеш нищо, а после да печелиш конкурси. Трябваше да има демонстрация и по-обширно представяне на модификациите.
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #38
                  Колеги ! четох постовете.... всичките... и тука и в другите форуми. Феста като мероприятие се получи! Хората дойдоха с колите си и ги показаха. Проблемите идват , според мен, от липсата на регламент. Ако се знае предварително какво точно ше се случва... какви ще са конкурсите... и най-вече какви ще са критерийте по които ще се оценява, убеден сам че няма да има недоволни. Всеки от нас гледа феста от своята си камбанария, не го забравяйте моля. Всеки си има причини да критикува и е прав за себеси, организаторите също са прави да се хвалят с успеха си. Но съгласете се не може да ислезе еди кой си на аудио тунинга и да каже: сложил сам си кабели за усилвателя и догодина живот и здраве ще чуете !!! АБСУРД . Или на оптичния тунинг... там беще още по абсурдно !!!! наистина това не е тунинг фест, но като са обявени тунинг конкурси, МНОГО МОЛЯ !!!! Съгласете се че опичния тунинг е една от най-големите атракции и хората искат да видят нещо стойностно а не спойлери и крила за 50 кинта от магазина. Като участник в ретро конкурса сам възмутен от пренебрегвеането на Алфата... наистна момичето с фиата 124 си имаше свойте предимства , но по мое скромно мнение не заслужи с нищо първото място. Конусите .. даже не смея да си отворя устата.... фарс... е най-точната дума и как така някак си не се разбра къде потънаха онези четири гуми ??? Страна работа !!! Да не говорим за това как бяха раздадени наградите от анкетата. Може ли да се каже - ейти едни крушки .. ама не ги знм к’ви са!!!!..... Но както и да е, феста мина, идва следващия. НЕКА ИМА ФЕЪР ПЛЕЙ !!!! Нека има ясни правила на играта, защото в противен случай ще се скапе една наистина добра идея. Моля тези които се чустват засегнати ме извинят, споделям своето лично мнение.Въпреки всичко ЕВАЛАТА на организаторите ! Да съберат толкова хора на едно място не е лесно !!!! ЕВАЛАТА за товаМоята лична молба е : Като каните спонсори ми дайте им думата.. да кажат какво продават, какви са му качествата... Ако ще е малсо, защо да си купя от него а не от другото, ако ще са гуми .. също - с какво са по-добри... Аз лично карам с Бриджстоун и не сам сигурен дали Пирели са по-добрите... Имаше няколко автомобила на спонсори дето даже и не се чу за тях - какви са тези фирми, какво предлагат...Разберете едно драги Организатори! Рекламни бюджети се печелят със солидна подготовка и "далвера" за спонсора. От 8 години съм в този занаят и имам какво да сподяля по въпроса. Измислете атракции за присъствашите. накарайте ги да купуват от продуктите на спонсорите и тогава ще направие наистина нещо голямо и ще пишат по вестниците за него. Исками се, не аз да гледам как се правят фестове в Англия и Европа.. искам те да крадат от нашите идей!!!Пак ще се извиня на всички дето са се почуствали засегнати и ще благодаря на организаторите и спонсорите за това че направиха възможно тожа шоу!
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #39
                    Иво,много мъдри слова изрече,яд ме е само че не се появи преди феста та да ни дадеш насока в някои отношения.Феста все още е на аматьорско ниво,с наклон към професионализма,но това за вбъдеще,всеки фест ще става все по-хубав и надявам се все по-посещаем,това е само номер 2 все пак.
                    '85 Alfa Romeo SPRINT Green Cloveleaf
                    www.clubalfaromeo.com

                    Коментар


                      #40
                      MrXzender написа:
                      Иво,много мъдри слова изрече,яд ме е само че не се появи преди феста та да ни дадеш насока в някои отношения.Феста все още е на аматьорско ниво,с наклон към професионализма,но това за вбъдеще,всеки фест ще става все по-хубав и надявам се все по-посещаем,това е само номер 2 все пак.
                      Друже и други "мъдреци" има.. просто ги чуйте
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #41
                        за гумите http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3298

                        Коментар


                          #42
                          Нека да е така .... и да го направим дружно!!! И надявам се да се запознаем там ... а и по-рано .......
                          ИВО, организирам ли нещо в Ямбол, ти ще си пьрвия когото ще поканя, и смятам скоро да го направя! От цяла Източна Бьлгария, на Италфеста бяхме два автомобила от Ямбол и един от Бургас!!! Май има какво да се желае още....

                          Коментар


                            #43
                            Колега, за догодина нещата ще се къде, къде по организирани...виж какво е било миналата година и виж какво е сега.Това го правим в свободното си време Иначе не знам дали си чел нашия форум, догодина за ретро колите журито ще е от ретро клуб българия. За Алфата и на мен ми хареса най-много. За всичките други конкурси също ще съставим професионално жури. Идеята и тази година беше да има селекция на колите преди всеки конкурс, НО не забравяи едно на феста сме се събрали основно да се веселим не да организираме състезания по оптичен,силов и т.н тунинг...но явно за догодина и конкурсите трябва да ги направим на високо ниво.За конусите за до година ще се опитаме да докараме и няколко рали пилота с италиански рали автомобили....за аткракция...иначе гумите потънаха в една ланча. Тук доста ни обиждаш....Крушките аз ги раздавах и мога да те уверя, че ми е добре позната цялата гама на филипс...но не мисля, че в края можеше да говоря по 5мин за всяка крушка коята давам....беше предложено на всички спонсори да направят щандове!За догодина ще има ясни правила и предварително ще бъдат сложени в нета, за да може всеки да се приготви според тях. Да знае как ще го оценяват.Колега ти вестници не четеш ли??? В МОНИТОР бяхме на ПЪРВА страница!!! по половин страница имаме в 24-Часа и Стандарт още много вестници писаха за нас....Показаха ни по НоваТВ!!!...20мин ни даваха по Канал3...тепърва ще ни дават по ММ. Списанията и те скоро ще излезнат.Хората от Англия ни правят евела за това което сме направили....нашият ИталФест надмина другия в Холандия.Няма за какво да се извиняваш (освен за упрека за гумите) ние имаме нужда точно от постове като твоя...за да видим и грешките които не сме видяли.Благодаря ти за добрия пост.
                            www.clubalfaromeo.com

                            Коментар


                              #44
                              hit-ko написа:
                              Нека да е така .... и да го направим дружно!!! И надявам се да се запознаем там ... а и по-рано .......
                              ИВО, организирам ли нещо в Ямбол, ти ще си пьрвия когото ще поканя, и смятам скоро да го направя! От цяла Източна Бьлгария, на Италфеста бяхме два автомобила от Ямбол и един от Бургас!!! Май има какво да се желае още....
                              ooppps от Русе имаше Алфа 145 на стелт-а , Мареа-та на 1115 - незнам с ква регистрация Алфа 155 на Алекс от Ямбол, КрасиБ с Алфа 155 от Бургас, Тайфун с Алфа 164 3,0 от Турция......това са тия които познавма лично ... знам че не са били много, но питайте Алекс, на местните среши колко се събират....

                              Коментар


                                #45
                                Мареа-та на 1115 си е софийска кола

                                Коментар

                                Working...
                                X