Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Италфеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Доколкото знам феста трябваше да продължи до към 17 часа. Аз бях там в 15 часа/ за съжаление трябваше да съм на бачкане до 13ч./ и фиатовете който заварих бяха не повече от 5-6 Дано догодина феста е в по-топло време и дано не е в съботен ден, тъй като за доста хора събота си е нормален работен ден.

    Коментар


      #17
      Dedra 2.0 написа:
      Ами колеги аз съм от Ланчиа клуб и да ви кажа и аз не бях възхитен.Силовия туннинг си беше зле.Ама оптичния беше трагедия.Извинете може би греша,но не мисля че слагането на ляти джанти се води оптичен туннинг.Трагедия....
      За теб 300+коня от двигател 1.4 ЗЛЕ ли ти се виждат??? (за тази кола писаха дори в АутоБилд!!! колата е мерена на дино стенд (ако въобще знаеш какво е това животно, леко прелича на динозавар който захапва колата...а тя дава мръсна газ в опит да избяга...и колкото зъби изкърти на "динозавара" толкова коня е...На Жорко пуното изкърти всичките зъби за това го водим 300+ коня...защото в устата на "динозавара" има само 300 зъба. На победителя Бобо, колата беше къртила зъби три дни на динозавара, за да могат да й направят центровките като хората. За другото пунто мисля, че и то имаше кофичка с изкъртени зъби.Ти какво разбираш под оптичен тунинг??? искам конкретен отговор със снимка на кола която според теб има страхотен оптичен тунинг.За лятите алуминиеви джанти и гумите хората са казали "Гумите и джантите са основните неща които "отварят" колата"...
      www.clubalfaromeo.com

      Коментар


        #18
        Дго линк към мненията в нашият форум на Алфа Ромео:http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=3257
        www.clubalfaromeo.com

        Коментар


          #19
          И аз още веднъж искам да благодаря на всички които присъстваха! Хората които присъстваха бяха най-ценното нещо на феста. Емоцията която витаеше из въздуха беше неописуема...това е най-голямата благорадност която ние като организароти можем да получим. Още веднъж благодаря ви!Също така искам да благодаря на нашите спонсори. Генералният спонсор за втора година по-ред е "ВАНТО-ТРЕЙД".Тази година имахmе и много нови спонсори като: PowerControl, DigitalTuning, TorinoMotors, Philips Automotive Lighting, HardwareBG, "T&N car" и ИталСервиз.Благодарности и на нашите официални медийни партьори: в-к "Монитор" и "Телеграф"
          www.clubalfaromeo.com

          Коментар


            #20
            със смесени чувства ....

            С нетърпение чаках да дойде понеделник за да дойда на работа и да прочета как е минал Италфеста .... /понеже вкъщи все още нямам нет ... / И то какво се получи .... нещо май не се е получило .... и все пак кофти ми е че не можахме да присъстваме двамата с z ... но така като се зачетох .... май много не сме изпуснали ... може би само виждането с познати и приятели ..... но живот и здраве ... срещите с тях можем да ги направим винаги ..... И все пак искам да изкажа благодарности на тези които са се заели с организацията на събитието .... и за догодина за третия фест надявам се да се взимат всички забележки от фест 1 и 2 и 3-тия да е по-добър от тях ....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #21
              Колеги, първо - съжалявам, че не можах да дойда, имах доста причини, включително и лека авария на колата...Второ - малкото коли не се дължат на лоша работа на организаторите, които искам да поздравя за труда и ентусиазма. Просто, както и по-горе казаха колегите - събота за много хора е работен ден, а и времето на феста май трябваше да е по-рано през лятото - когато повечето хора са в отпуска.С нетърпение очаквам снимките...А на тези, които са очаквали супер тунинговани автомобили и гонки ще кажа, че ИталФеста не е събиране на www.tuning.bg и подобни...Идеята е собствениците и любители на италиански машини да се познаваме и да си помагаме в нужда. Прав ли съм?

              Коментар


                #22
                Re: със смесени чувства ....

                ivo написа:
                С нетърпение чаках да дойде понеделник за да дойда на работа и да прочета как е минал Италфеста .... /понеже вкъщи все още нямам нет ... / И то какво се получи .... нещо май не се е получило .... и все пак кофти ми е че не можахме да присъстваме двамата с z ... но така като се зачетох .... май много не сме изпуснали ... може би само виждането с познати и приятели ..... но живот и здраве ... срещите с тях можем да ги направим винаги ..... И все пак искам да изкажа благодарности на тези които са се заели с организацията на събитието .... и за догодина за третия фест надявам се да се взимат всички забележки от фест 1 и 2 и 3-тия да е по-добър от тях ....
                абе пич, кво значи това "не се е получило" ... .ти четеш само на митко постовете ли кво, човек разбери, че СЕ ПОЛУЧИ ...разбира се, че пропуски е имало, и кусури и забележкино имаше 160+ коли, това са тези които получиха номерчета, а след това са дошли поне още 20!!!това малко ли ви се вижда, много сте ми интересниимаше прекрасни модели, 6 ретро автомобила, всички модификации и модификацийки.... прекрасна атмосфера, и дори ПРЕМИЕРА за България на два абсолютно нови автомобила. ...е това ако е "нищо" ...

                Коментар


                  #23
                  deqnak__ написа:
                  Нека не превръщаме темата в лични нападки. И тези теми в които видя нецензурни думи и лични обиди ще изтривам без обяснения. Не им е тук мястото.А ето и конкретните нецензурни думи. Искам да предупредя за това Bobo:
                  Относно конкурсите няма да коментирам цяла българия говори за тях тука някой капацитети пак серат!
                  Извинявам се коригирах го

                  Alfa 145 QV Turbo
                  Fiat Brava JTD '01

                  Коментар


                    #24
                    Re: със смесени чувства ....

                    Не коментирам и не искам да споря или обиждам някого .... точка.Мнението си е мое ... и всеки може да го прочете и коментира .... на никого нищо няма да кажа ....Гледах снимките на Марио ... и видях феста .... през неговите очи /фотоапарат/ видях количеството снимки от различните места .... п.с.1. Ако някой се е засегнал с/за нещо съжелявам и му се извинявам тук.2. Видях темата в клуба на алфа: http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3278 и не искам да коментирам .... 3. Нека бъдем добри едни към друг ....
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #25
                      Re: със смесени чувства ....

                      ivo написа:
                      3. Нека бъдем добри едни към друг ....
                      нека е така... :D оф аз сигурно много рязко звуча, просто след всички усилия които хвърлихме, реакцията ни е обяснима.... както и да е, догодина с поуките под ръка ... към един по добър италфест ...

                      Коментар


                        #26
                        RE:

                        На мен лично ми хареса,но очаквах да има повече коли.ако някой знае нещо за репортажите на нова тв и канал 3 да го сподели.

                        Коментар


                          #27
                          Re: RE:

                          mishobg написа:
                          На мен лично ми хареса,но очаквах да има повече коли.ако някой знае нещо за репортажите на нова тв и канал 3 да го сподели.
                          по НОВА репортажа беше по-къс от този за състезание по табла некъде си
                          ILLUSi0N написа:
                          . Какво означава - силов тунинг - изкарали сте там вашите си коли дето всички ги знаят и само обесняват - мойта е 300 коня мойта е 400 ...... ми аз трябваше да ида с мойта и да кажа че има реактивен двигател и е 1000 коня и да ги бия сичките - да ги сложат една до друга .... старт и тогава ще се види
                          конете са различно нещо от вървенето , а за конете аз лично си имам динографики ...ти за реактивния двигател имаш ли ?

                          Коментар


                            #28
                            ИТАЛФЕСТ 2005 беше едно страхотно събитие и един непредубеден човек би трябвало наистина да му се е изкефил. Само премиерите на 159 и Пунто да бяха, пак щеше да си заслужава мръзненето. Разбира се, че имаше и някои недоизгладени неща, но не е хубаво заради бълхата да се гори юргана. По-добре да помислим как да направим следващата сбирка още по-добра, а не да говорим за някакъв провал, защото наистина е тъпо. Смешно е и някоя от марките да се чувства пренебрегната, най-малкото ФИАТ- та нали повечето от конкурситe бяха спечелени именно от ФИАТ-и.
                            Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                            Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                            Volvo S60 Sport 2.4D

                            Коментар


                              #29
                              Колеги, за едни е страхотно, за други невзрачно, за трети посредственно! Винаги ще има доволни и недоволни!Много зависи кой какво е очаквал от подобно мероприятие и какво е искал да види!Аз, от свое име, благодаря на организаторите за шоуто и за положените грижи, особено за удоволствието от премиерата в Бьлгария на Grande Punto и Alfa!А пропуските, вече сьс сьвместни усилия ще се опитаме да ликвидираме при следващия Италфест, така, че недоволните да са още по-малко , а доволните и участниците много повече !!!

                              Коментар


                                #30
                                Re: със смесени чувства ....

                                valjo написа:
                                ... към един по добър италфест ...
                                Нека да е така .... и да го направим дружно!!! И надявам се да се запознаем там ... а и по-рано .......
                                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                                Коментар

                                Working...
                                X