Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Timon написа:
    Тази седмица всичко си остава както беше и миналата!19:00ч на Артисти ( бивш Империал )!
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #47
      неможах да дойда малко, както забелязахте ама щото днеска опънах Фиата на извънградско и бях малко изморен. Иначе беше голям кеф - стрелката не мърда, вятъра свисти, Фиат изпреварва всякакви коли
      TD_100, че е кръгло число.

      Коментар


        #48
        Ша излезеш ти един скрит поет
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #49
          ко става мо става Фиат редници, свободно да не се командваааа!Тази сряда ще доведа още един сектант с Фиат 83’ година 2000 куб.см два вала(познайте колко клапана?) Нека се множим, без да се е.ем :D
          TD_100, че е кръгло число.

          Коментар


            #50
            nylon написа:
            ко става мо става Фиат редници, свободно да не се командваааа!Тази сряда ще доведа още един сектант с Фиат 83’ година 2000 куб.см два вала(познайте колко клапана?) Нека се множим, без да се е.ем :D
            Ае Добри тебе ш та сложим за говорител на клуба Имаш миналата седмица неизвинено отсъствие дан са повтаря щото " Ша видите вие Кон боб яде ли "

            Коментар


              #51
              Тази вечер на същото място(Империал) по същото време(19 часа).Отсъствия не се допускат
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #52
                Колеги ще се наказваме!!! Снощи само 7 човека( ако броим и Красьо с Ладата ) Ще извадим дневника и почваме да нанасяме вече неизвинени отсъствия!Пък после как ша ги извинявате напрао нинам

                Коментар


                  #53
                  Какво ще кажете в неделя ако е хубаво времето през деня да направим една срещичка на текето , примерно долу на лодките ???
                  Никога не е късно да откриеш себе си!
                  Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
                  Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

                  Коментар


                    #54
                    Нали знаеш че неделя е рацерски ден ся,що задаваш такъв въпрос
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #55
                      В сряда пак ли на Империал? Добри ай вземи ела вече, ще те *ибкам
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #56
                        tyson написа:
                        В сряда пак ли на Империал? Добри ай вземи ела вече, ще те *ибкам
                        Ще го *ибкаме колективно ако пак се дърпа Мда,пак там
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #57
                          Другари тука са заформи няква колективна любов!!!Искам само да ви кажа че ако не дай си боже спре тока на Империяла в сряда вечерта както съм 117киласлед 3 стотни съм на изхода

                          Коментар


                            #58
                            Кого ще ибкаме? Да взема да се включа и аз. То нали знаете какво му е хубавото на тези групови изяви, че винаги можеш да се скатаеш.
                            Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                            Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                            Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                            Коментар


                              #59
                              moko Пуснато на: Вто Мар 11, 2008 11:24 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Кого ще ибкаме? Да взема да се включа и аз. То нали знаете какво му е хубавото на тези групови изяви, че винаги можеш да се скатаеш.
                              Ще удряме Добри Нафтовата печка
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #60
                                Абе че Добри се ската,ската се,ама май ще се наказваме с другите колеги Днеска само 6 човека бяхме,другия път като дойдем масата да е сложена от отсъстващите щото направо ще изключваме
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X