Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BAI MILE написа:
    tyson написа:
    Къде ще е срещата утре?Дайте координати и час
    никой нищо не казва затова викам да е на ОМВ-то на Липник
    И аз съм за!!!

    Коментар


      #17
      значи утре 19,00 на ОМВ-Липник

      Коментар


        #18
        Да
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #19
          Пригответе се да ме посрещнете
          TD_100, че е кръгло число.

          Коментар


            #20
            nylon написа:
            Пригответе се да ме посрещнете
            Ша постелим червения килим

            Коментар


              #21
              nylon написа:
              Пригответе се да ме посрещнете
              Привлякохме в наште редици един върл фен на ВАГ груп.А честита Брава и да си я караш много км безаварийно и с кеф
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #22
                Ами да го мъдрим лека полека отсега за другата седмица.На Империала ли или друг вариант.Само да има повечко места за паркиране и маси също :D
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  #23
                  Ами както предложи Добри да видим как ще е на Империала другата седмица?
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #24
                    на империал поне има много място за паркирване и големи сепарета ас сам фен на всякаде само кажете каде

                    Коментар


                      #25
                      Гордея се със себе си Сега, аз измислих Империала (Артисти), нека включим малко цени:- Пиво :1.09 лв. (Ариана бутилка)- Пърж. карт. със сир. :1.50 лв.Колеги, ако някой има подходящо настолно знаменце "FIAT" или друг обозначителен знак - подходящ за поставяне на маса, нека го донесе за да се ОБОЗНАЧИМ... Много по-добре ще изглеждаме. Ако никой няма - да измислим нещо. Предлагам ivanko_rs да отиде отсреща срещу тях при чичо... как му беше името... и да направят.
                      TD_100, че е кръгло число.

                      Коментар


                        #26
                        nylon написа:
                        Гордея се със себе си Сега, аз измислих Империала (Артисти), нека включим малко цени:- Пиво :1.09 лв. (Ариана бутилка)- Пърж. карт. със сир. :1.50 лв.Колеги, ако някой има подходящо настолно знаменце "FIAT" или друг обозначителен знак - подходящ за поставяне на маса, нека го донесе за да се ОБОЗНАЧИМ... Много по-добре ще изглеждаме. Ако никой няма - да измислим нещо. Предлагам ivanko_rs да отиде отсреща срещу тях при чичо... как му беше името... и да направят.
                        Добри ние Имаме такова официялно знаменце на клуба ве!!! Само че нещо се затри напоследък. Маи Маи Иванчо забравя да го носи! Или пък в Йото ли остана?

                        Коментар


                          #27
                          Хи-хи-хи,краси ми хола Добри,бате Емо вече няколко месеца е до енергото вече,тука няма никой
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #28
                            Ванко, ще го вземеш на срещата сега в сряда нали. Много по-добре ще стой компания от 10, дай боже 15 коча на една маса с такова знаме. Иначе мязаме на среща на випуск от ЖП-ето. Пък и да направим някоя снимка за форума като хората, да се види, че има FIAT живот в Русе. Чисто организационно --> Всички фенове на Итал-марката Фиат да се чувстват поканени в СРЯДА 19:00 АРТИСТИ/Империал/ Русе. Колкото повече-толкова повече... Заповядайте да поплюем на воля Гоуфувите
                            TD_100, че е кръгло число.

                            Коментар


                              #29
                              ivanko_rs написа:
                              Хи-хи-хи,краси ми хола
                              Браво ве сектант Пък аз бях останал с впечатление че Росен е знаменосеца :D
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар


                                #30
                                ici написа:
                                ivanko_rs написа:
                                Хи-хи-хи,краси ми хола
                                Браво ве сектант Пък аз бях останал с впечатление че Росен е знаменосеца :D
                                Ам ко да напрая като първо го забрай Росен,после адаша(и то на една и съща среща) и накрая го зех аз иначе щеше да остане на масата
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X