Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ici написа:
    moko написа:
    ici написа:
    всяка сряда, 19 часа, мястото е ново вече, механа "Странджата" ако не се бъркам с името, горе на най-високата точка в "Дружбите", един комплекс е там.
    Ici с грешка си. Името май е "Георгьов ден". А ето и мястото.
    Руслан може да пусне игра "Познай името на механата" и награда една бира да речем
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    Коментар


      Някой, който ще ходи тази сряда на срещата и е близо до университета или минава някъде наоколо и има място, че не ми се занимава с автобуси? Аз ще се отплатя
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        Гатьо,прати ми на съобщение номера си да ти звънна да се разберем
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          Привет, някой случайно да има стикер за задното стъкло на форума че сменях вратата и не ми се занимаваше с разлепяне на стария, ще си платя няма проблем , къде се събирате и кога да мина направо ако е по удобно
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            Виж "durex"-a,по спомен той се занимава със стикерите
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              О не ! бас ловя че си бърше новото ренде с тях ... както и да е мерси ще го питам.
              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

              Коментар


                ре

                колеги знам че не тук е мястото ... ама някой да има капачка за задната главина ... трябва ми за Типо
                Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                Коментар


                  ре

                  ХА ХА колеги капачката намерена - при Атанасов има всичко или го намира Сега имам друг въпрос.Някой знае ли къде в Русе и околността има такива самоизворни чешми и стават ли за пиене предварително Благодаря.
                  Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                  http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                  Коментар


                    Re: ре

                    super_s написа:
                    ХА ХА колеги капачката намерена - при Атанасов има всичко или го намира Сега имам друг въпрос.Някой знае ли къде в Русе и околността има такива самоизворни чешми и стават ли за пиене предварително Благодаря.
                    Червена вода, малко след РПУ-то пътя се разклонява и в дясната пресечка на 100м е чешмата. Много арна и студена.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      в лесопарк "Липник" или "Текето" както му викаме има такива чешми с изворна вода.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Като гледам тук бая време не е влизано, имам въпрос хем да посъживя темата - кой е човека за Русе със стикерите, бях чул по едно време и ключодържателчета имало също и карта на Еко ако още мина, старата ми от форума изтече но си я пазя ако за нова трябва да я върна ... не е Durexa вече предполагам човека отдавна смени марката нз даже дали и влиза тук изобщо.
                        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                        Коментар


                          ре

                          Колеги някой да знае в Русе къде ремонтират дизелови автомобилни печки.Моята има някакъв проблем
                          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                          Коментар


                            Re: ре

                            super_s написа:
                            Колеги някой да знае в Русе къде ремонтират дизелови автомобилни печки.Моята има някакъв проблем
                            В двора на Иридата!!! Докато влезеш в двора веднага в дясно първото помещение. Те се занимават и с електроники, централни, диагностика........

                            Коментар


                              да спомена и тука, тази неделя от 19 ч на паркинга на Бриколаж ще има събиране на Италианките.Иначе всяка сряда, или почти, на Жорелата.
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар

                              Working...
                              X