Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    да ъпдейтна, че мястото е вече променено от тая седмицаМехана "Каруцата" срещу училище "Олимпий Панов" квартал "Родина"от 19 часа всяка сряда
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      ici написа:
      да ъпдейтна, че мястото е вече променено от тая седмицаМехана "Каруцата" срещу училище "Олимпий Панов" квартал "Родина"от 19 часа всяка сряда
      Малии, ако кажа на някой фен на Гоуф къде са срещите ... ще ме скъса от бъзик Тая година още не съм се отчитал, време е да дойда. Живот и здраве в сряда паля каруцата и идвам :D
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        Днес получих(благодарение на Оги),няколко карти за ЕКО и кръгли стикери за външно и вътрешно ако някой иска да ми пише да се разберем как да му дам. :D
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          ре

          Колеги знам че не е по темата ама ми трябва инфо къде да ида да си сменя гърнетата с качествени и/или на сносна цена?
          Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

          Коментар


            Re: ре

            super_s написа:
            Колеги знам че не е по темата ама ми трябва инфо къде да ида да си сменя гърнетата с качествени и/или на сносна цена?
            Хубави и евтини дан повярваш продават на булСъединение.От Альошата като тръгнеш надолу и след около 200 метра в дясно иам едно магазинче преди светофара е!Аз съм си купувал от там и съм доволен от цена/качество.Полски продава преди(Полстром маи че беше марката). Има всякакви видове скоби тъи че с не много труд и инструменти може си ги смениш сам.

            Коментар


              Re: ре

              idm написа:
              super_s написа:
              Колеги знам че не е по темата ама ми трябва инфо къде да ида да си сменя гърнетата с качествени и/или на сносна цена?
              Хубави и евтини дан повярваш продават на булСъединение.От Альошата като тръгнеш надолу и след около 200 метра в дясно иам едно магазинче преди светофара е!Аз съм си купувал от там и съм доволен от цена/качество.Полски продава преди(Полстром маи че беше марката). Има всякакви видове скоби тъи че с не много труд и инструменти може си ги смениш сам.
              Благодаря колега.Аз го знам това магазинче но незнаех че е толкова надеждно.Сигурно там щях да отида днес, но вчера се случи неизбежното и след като разпилиах гърнетата по спещност ходих в даскалов.Не ми излезе много евтино но съм доволен от експресноста и отношението.Здраве да е за следващия път ше знам
              Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
              http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

              Коментар


                Колеги кои може да ми даде едно от големите стикерчета??Че и аз да маркирам фиятката си.

                Коментар


                  Аз като новак да питам какви са тия стикери? (и под карти на ЕКО какво имаше предвид бензиностанциите?)
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                  Коментар


                    запитване

                    Колеги някой знае ли дали в Русе се изкупува стъклен амбалаж и ако Да къде е това място?
                    Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                    http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                    Коментар


                      Re: запитване

                      super_s написа:
                      Колеги някой знае ли дали в Русе се изкупува стъклен амбалаж и ако Да къде е това място?
                      за бирени шишенца Kaufland ако не се лъжа... но пък не знам дали не трябва да вземеш пълни обратно?
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                      Коментар


                        Re: запитване

                        lapd87 написа:
                        super_s написа:
                        Колеги някой знае ли дали в Русе се изкупува стъклен амбалаж и ако Да къде е това място?
                        за бирени шишенца Kaufland ако не се лъжа... но пък не знам дали не трябва да вземеш пълни обратно?
                        Не колега питам за всякакви шишета къде изкупуват.На кауфланд вземат само бирени подменяем амбалаж.А аз има доста стъкларки в мазата
                        Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                        http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                        Коментар


                          Re: запитване

                          super_s написа:
                          lapd87 написа:
                          super_s написа:
                          Колеги някой знае ли дали в Русе се изкупува стъклен амбалаж и ако Да къде е това място?
                          за бирени шишенца Kaufland ако не се лъжа... но пък не знам дали не трябва да вземеш пълни обратно?
                          Не колега питам за всякакви шишета къде изкупуват.На кауфланд вземат само бирени подменяем амбалаж.А аз има доста стъкларки в мазата
                          хайде ако се разбере нещо сподели и на мен ми се намират малко шишета които си струва да се заменят за някой и друг литър нафта
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                          Коментар


                            campain написа:
                            Днес получих(благодарение на Оги),няколко карти за ЕКО и кръгли стикери за външно и вътрешно ако някой иска да ми пише да се разберем как да му дам. :D
                            Здравей градски,писах ти ЛС.
                            Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
                            Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

                            Коментар


                              Toni69 написа:
                              campain написа:
                              Днес получих(благодарение на Оги),няколко карти за ЕКО и кръгли стикери за външно и вътрешно ако някой иска да ми пише да се разберем как да му дам. :D
                              Здравей градски,писах ти ЛС.
                              е кажете какви са тия стикери де....
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

                              Коментар


                                lapd87 написа:
                                Toni69 написа:
                                campain написа:
                                Днес получих(благодарение на Оги),няколко карти за ЕКО и кръгли стикери за външно и вътрешно ако някой иска да ми пише да се разберем как да му дам. :D
                                Здравей градски,писах ти ЛС.
                                е кажете какви са тия стикери де....
                                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43608http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=18382
                                Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
                                Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

                                Коментар

                                Working...
                                X