Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дообре :D Само да не говорм за бойкоти, защото това не са хубави неща. Все пак всички имаме право на мнение, и трябва да се съобразяваме със всички. Идеята давам, защото съм гледал снимки на фенове на други марки, с колите им, а в 19:00 ч. вече е тъмно. Не се сетих по-рано като се стъмваше чак към 21:00. Но ще говорим като се видим в Сряда, дано успея да дойда.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      Dido_Lyubenov написа:
      Да, съгласен съм. Имам обаче една идея - да се съберем няйъде, където има достатъчно място да наредим колите една до друга и да се снимаме до тях. И да се съберем повече народ, че до сега като съм идвал на срещите все сме 4 - 5 човека. Айде да се оргнизираме в някоя събота или недела, когато хората не са на работа, че през семицата явно повечето работят до късно и немогат да дойдат. Какво ще кажете за идеята ? Чакам отговори и предложения .Благодарности на Оги за стикерите, картите и ключодържателите които е изпратил за русенската група
      Изберете си паркинг има една камара вече :D, може и подземно :D

      Коментар


        Някакви идеи или предложението за една такава сбирка на русенската група се отхввърля. Не става въпрос за някакви постоянни промени на сбирките, но поне веднъж може да се съберем и на друго място в удобен за повече хора ден и час.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          Dido_Lyubenov написа:
          Някакви идеи или предложението за една такава сбирка на русенската група се отхввърля. Не става въпрос за някакви постоянни промени на сбирките, но поне веднъж може да се съберем и на друго място в удобен за повече хора ден и час.
          Лоша работа! Виж ко ся ако не друго поне аз ти иво и тъпото ша са сберем

          Коментар


            Нали идеята е за обща снимка с колите, да се "изфръцкаме" с тях и да ни видят от другите градове к’ви сме фиенове За кафета и бири може да се организираме по всяко време, дет са викка ден за ден, освен официално обявената среща. Важното е да ства весело
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              Dido_Lyubenov написа:
              Нали идеята е за обща снимка с колите, да се "изфръцкаме" с тях и да ни видят от другите градове к’ви сме фиенове За кафета и бири може да се организираме по всяко време, дет са викка ден за ден, освен официално обявената среща. Важното е да ства весело
              Кафетата бирите чорбите и т.н. може и след това. Има колеги от други градове какви среееееещи правят... ние тука ... айляче яко!

              Коментар


                Dido_Lyubenov написа:
                Нали идеята е за обща снимка с колите, да се "изфръцкаме" с тях и да ни видят от другите градове к’ви сме фиенове За кафета и бири може да се организираме по всяко време, дет са викка ден за ден, освен официално обявената среща. Важното е да ства весело
                Кога ще ги снимаме,че тъкмо я умих.Днес и направих и центровките,направо къса от всякаде. :D :D :D :D :D

                Коментар


                  Така като гледам сме само трима за сега... Мислех си за неделя на текето, ама то ще бъде изборен ден и според прогнозите ще превалява, но се надявам и слънчице да поизгрее :D В събота няма да съм свободен, а през работните дни съм до към 18:30 на работа и то се стъмва. Лошото е че и по една бира няма да има къде да изпием. Аз за утре се надявам да успея да отида на официалната среща и да поуговоря още някой да дойде, но незнам как ще съм със свободното време. Ако искате за следващата събота или неделя, дано да е по-хубаво времето ? И дано навием още хора от групата.
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    Еее, ще трябва ли да се навиваме като девственици за с.х
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      Dido_Lyubenov написа:
                      Еее, ще трябва ли да се навиваме като девственици за с.х
                      Другата седмица съм зелен!!! Кажете кой ще паркинга или бензиностанцията?!

                      Коментар


                        durex_a написа:
                        Dido_Lyubenov написа:
                        Еее, ще трябва ли да се навиваме като девственици за с.х
                        Другата седмица съм зелен!!! Кажете кой ще паркинга или бензиностанцията?!
                        Три дена вече съм болен,НО ще се управя.

                        Коментар


                          Айде да поспрете малко с ненужния спам ,моля Никой от вас минимум 2 години не се е появявал на среща и сега станахте много активни нещо в последно време......и пак ви няма.Само си чешите пръстите по клавиатурата.Не така,вече изписахте 1-2 страници със спам Не желаем да се превръща в говорилня темата като темите на други градове,има обявен ден,час и място,всичко останало си го решавайте на лични,скайпове,айсикюта,телефони и т.н. Щом не можете да се организирате,не ни правете свидетели на вашите неуспешни опити за среща
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            ivanko_rs написа:
                            Айде да поспрете малко с ненужния спам ,моля Никой от вас минимум 2 години не се е появявал на среща и сега станахте много активни нещо в последно време......и пак ви няма.Само си чешите пръстите по клавиатурата.Не така,вече изписахте 1-2 страници със спам Не желаем да се превръща в говорилня темата като темите на други градове,има обявен ден,час и място,всичко останало си го решавайте на лични,скайпове,айсикюта,телефони и т.н. Щом не можете да се организирате,не ни правете свидетели на вашите неуспешни опити за среща
                            Ванка, вярно е че не съм се вясвал от много време, но все пак явно си има причини за това - не съм имал възможност, защото бях на работа и бачках до късно или се прибирах доста уморен и не ми е било до излизане даже и до кварталното барче. Сега за съжаление нямам работа, но за сметка на това мога да си позволя малко "социален живот". Е, тази сряда обещавам да дойда на срещата и там може да поговорим по темата.
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              Дидо,не ме разбирай погрешно,не упреквам никого че не е идвал на срещите,всеки си има някакви проблеми За друго ми беше поста.Всеки е добре дошъл на срещата,там сме от трите марки :D
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар




                                Колеги някой знае ли каде в Русе се лепят(точковат) автомобилни стъкла? Ако някой може да помогне с адрес или телефон Благодаря предварително
                                Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                                http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                                Коментар

                                Working...
                                X