Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за юбилейната среща на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Аз съм на място без Интернет, затова не се включвам. Радвам се, че се събрахме. Условията бяха... вие сте ги описали вече. Приех градивната критика от ръководството, следващия път ще бъдат взети забележките под внимание Като набарам нормален нет ще пиша повече.
    Сигурен бях че фъркаш по пътищата с отпушената Крома...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      Извинявам се, че има негативни емоции след срещата, но мястото не го избрах аз. Беше предложено и избрано тука във форума. Весели празници на всички колеги.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        z_sutrov написа:
        Извинявам се, че има негативни емоции след срещата, но мястото не го избрах аз. Беше предложено и избрано тука във форума. Весели празници на всички колеги.
        Ако ще се занимаваш с организация на такива мероприятия - свиквай да е така...Винаги има недоволни!Хич да не ти пука!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          За това аз си почивам в тая почивна станция над340 дни в годината и всичко е муци . :D :D :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            Ако не греша, мястото първи го споменах аз. Миналата година на срещата на форума на Волво изкарахме, хм, прекрасно ми се струва слаба дума. Само че има няколко разлики. Бяхме толкова много хора, че комплексът буквално се пукаше по шевовете. Паркингът не можа да събере всички коли за общата снимка, а отделно от това на около 1/3 от присъстващите на срещата се наложи да спят в друг хотел в селото, защото местата бяха по-малко от желаещите. Освен това срещата беше през юни, което е най-важната разлика. Като си бил цял ден на басейна сред толкова много хора, дошли да се веселят, а после преди основния купон си подложил стабилно 200 гр. като бял човек, докато се припичаш по бански на верандата на вилата, дори да е имало някакви дребни неуредици, никой не ги е забелязал. И както споменах преди това, толкова ни хареса, че посетихме комплекса и втори път - в края на юли. Отново изкарахме супер, комплексът отново беше препълнен, някакви фирми си правеха тийм билдинг. Лято, плаж, народ, настроение, природа. Какво повече да иска човек?
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              Успях да проява снимките (прехвърляне на компа).http://www.album.bg/dani.spasov/albums/209917/
              Фиат Типо 1.4 2017г.

              Коментар

              Working...
              X