Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за юбилейната среща на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес на Шипка сняг е валяло и натрупало 10 см.http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4010655А я аз да питам - тоз басейн в комплекса - по това време работи ли и с минерална вода ли е?Да знам дали да взимам бански?

    Коментар


      Една малка снимка с ориентация.
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        Immortal написа:
        А я аз да питам - тоз басейн в комплекса - по това време работи ли и с минерална вода ли е?Да знам дали да взимам бански?
        Басейнът е една от най-големите благини на този комплекс. За съжаление не ми се вярва да работи по това време на годината, защото е с хладка вода, подходяща за разхлаждане в жегите. Ако все пак случайно работи, имайте предвид, че въпреки малките си размери на места е изненадващо дълбок, поне 1,90 м.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Аз след малко тръгвам.

          Коментар


            Изпратил съм на рецепция окончателния списък с хората и кой по коя къща/апартамент да е. Списъка съдържа: име, ник, коя къща е, колко капаро е превело съответното лице.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              Имам го при мен разпечатан ,защото вече тръгнах ,че на Шипка шъ слагам веригите на Пандата .ПП. Вече даже и пристигнах и чакам останалите . :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Тази сутрин в 09:10 ни спряха тока.Дали не ни подканват да си тръгваме?
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  Верно сме без ток. След малко товарим багажа и потегляме по подбалканския път.

                  Коментар


                    ///// написа:
                    Верно сме без ток. След малко товарим багажа и потегляме по подбалканския път.
                    Я идвайте в ресторанта. Тук има ток.
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      Хохо, в къщи си има и ток, и кафе, и всичко!Даже и бърз интернет навсякъде
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        Хахаха верно ли ви спряха тока бе?Баси от ресторанта снощи ни изгониха,то си беше сутринта де ама нищо.Иначе добро изкарване си беше.Благодаря на всички,които присъстваха и с които си поговорихме и се видяхме.Благодарност и на Пешо за подаръците от форума.
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          За чистотата на скарата се грижеше четириног фиат фен.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            И ние се прибрахме у дома. Отбихме се за разходка и топъл хляб до Каранднила.Тока беше спрял само в част от комплекса и за да е пълно разочарованието ми и при нас беше спрял.Баси каръка ми е със базата тая среща.Първо ни настаниха в стая с две отделни легла.Бойлерът ни не работеше и в след няколко оплаквания в 12 вечерта получих ключовете за съседната стая за да ползвам там банята.Капака на гърнето ни се счупи.Диджея беше ебаси пича. Обслужването беше отвратително За жалост базата е била читава ,но в момента е много запусната.Положителните неща:Видях се с доста приятели с които рядко се виждаме.Запознахме се и с нови колеги и направихме клубна дегустация на вина и ракии.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Ааа, диджея не го закачай, той е мой приятел...Тока и при нас изгасна, точно като излизахме от вратата. Най ми хареса на мене скоростта на обслужване в ресторанта В интерес на истината обаче готвеха вкусно.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                Всъщност всички които са посетили комплекса до 2011 година са останали доволни.След това започва западането.Така ми го обясни един приятел преди малко.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X