Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за юбилейната среща на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат тема за юбилейната среща на форума.

    Ако не ни мине котка път и сме ОК с финансите ще се постараем да присъстваме.Вили 1,2,3,4,7,9,11 и 12 не разполагат ли с тоалетна?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Незнам за тоалетните Аз да питам тези,които ще сме сми в стая на каква цена ще ни таксуват.Ако ще цена за двама да търся съквартирант.
    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

    Коментар


      #3
      Да питам има ли съфорумци от Северна България визирам градовете Лом,Монтана,Видин понеже аз съм от Лом и при тези цени на бензина колкото и да ми се иска да доида ще идат повече от 100 кинта за бензин само много пара така че ако има с кой да направим партия ще е одлично при мен колата е мареа седан 1.8 бензин.
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Re: Чат тема за юбилейната среща на форума.

        Tornado написа:
        Ако не ни мине котка път и сме ОК с финансите ще се постараем да присъстваме.Вили 1,2,3,4,7,9,11 и 12 не разполагат ли с тоалетна?
        Не съм чул по време на срещата на Волво форума някой да се оплаква от липса на тоалетна изобщо. Оплакванията бяха, че в големите вили ( например 8 ) има обща тоалетна за двете стаи на втория етаж.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          явно тука ще продължа да отговарям на въпросите, които са зададени в другата тема.1. За цената от 25лв на легло и отстъпка с още 10% от тази цена няма закуска.2. Домашни любимци не се допускат.3. Алкохол няма проблеми да се вкарва, но ще искат поне по едно малко да има от тях.4. Тоалетни и бани има навсякъде, но в някои от вилите са общи за стаите.5. В близост до комплекса има още една къща, която се дава под наем от някакво частно лице и събира около 10 човека ако не ни стигнат местата. 6. За менюто: чакам жената, която отговаря за ресторанта да ми се обади и ще пусна допълнително инфо.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            това е менюто на ресторанта. За сега го разгледайте, а ще уточняваме за поръчките на по-късен етап. На първи разговор казаха, че ще искат поне салата и основно да кажем за вечерите, за да се подготвят, но това ще се коментира и ще кажа като му дойде времето.
            Прикачени файлове
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Брей има и готвено и цените са много добри и картофки мартофки и други мезенца на прилични цени
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар


                #8
                Предусещам една хубава среща със стари и нови приятели.

                Коментар


                  #9
                  До колкото си спомням има санитарен възел във всяка вила.И климатици има.
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    #10
                    ЗАЩО,ЗАЩО не си знам графика за другия месец?Всъщност до коя дата тече записването?
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      #11
                      nsn написа:
                      ЗАЩО,ЗАЩО не си знам графика за другия месец?Всъщност до коя дата тече записването?
                      Да кога е крайния срок за записване да знаем ?
                      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                      Коментар


                        #12
                        sharpradi написа:
                        До колкото си спомням има санитарен възел във всяка вила.И климатици има.
                        Във всяка вила си има кухня и баня и тоалетна. П.П Всъщност за кухнята не съм сигурен,може би в по-малките няма,но в тези които съм бил е имало,иначе ресторанта е доста приятен.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Момчета, ставаше въпрос, че във вила 8 и 10 банята и тоалетната е обща за двете стаи, докато в другите има за всяка стая. Четете преди да коментирате.И да не се чудите защо никъде не присъства вила 5, тя е за персонала.
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар


                            #14
                            stivan_alone написа:
                            nsn написа:
                            ЗАЩО,ЗАЩО не си знам графика за другия месец?Всъщност до коя дата тече записването?
                            Да кога е крайния срок за записване да знаем ?
                            крайната дата за записването и датите за капарото ще бъдат написани до 2-3 дена. За сега имате време за записване, но за заемането на местата са по ред на записване. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                            Ex.Opel Astra

                            Коментар


                              #15
                              Ти вземи да се запишеш най-накрая, че да не свършат местата
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                              Коментар

                              Working...
                              X