Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    здравейте форумът е много як откакто го открих не влизам вече в други тук се разглеждат много интересни теми и съвети надявам се да го има много дълго

    Коментар


      #32
      Re: FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

      hit-ko написа:
      Как ни вьздейства този форум и променя ли ни той ? Интелигентния тон , който се поддьржа в момента/различаващ се от доста себеподобни/, ще го задьрзим ли дьлго???
      Как бихте отговорили на този въпрос понастоящем уважаеми потребители?
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #33
        Re: FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

        kiro_of_the_day написа:
        hit-ko написа:
        Как ни вьздейства този форум и променя ли ни той ? Интелигентния тон , който се поддьржа в момента/различаващ се от доста себеподобни/, ще го задьрзим ли дьлго???
        Как бихте отговорили на този въпрос понастоящем уважаеми потребители?
        Каквото повикало, това се обадило. Добрият тон се поддържа от всички, не виждам причина да бъда обиждана и да си замълча. Винаги съм се старала да поддържам добър тон, за съжаление думите ми се възприемат като обида, нападка, с незнам-какъв-си-тон, който не знам как бива определен само по думи. Получавам разни съобщения защо съм била толкова агресивна и защо съм мразела всичко - така никой не ми е отговорил защо така мисли. Получавала съм и обидни нападки. Дори и днес се видя, че ако кажа нещо, то винаги бива затапвано с цел кавга, а аз никога не си оставям магарето в калта Дори и да ви звучи невероятно - това е истината.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #34
          Хм, от година и малко посещавам форума. Много съм доволен от всичко. Освен, че научих някои неща по автомобила, получих и помощ за други. Общо взето полезно нещо е нашият форум. Хем можеш да си чешаш езика, хем нещо да научиш. Затова съм в него постоянно, когато съм на работата и вечер. Има интересни хора и лапета (като мен).
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #35
            kiro_of_the_day написа:
            hit-ko написа:
            Как ни вьздейства този форум и променя ли ни той ? Интелигентния тон , който се поддьржа в момента/различаващ се от доста себеподобни/, ще го задьрзим ли дьлго???
            Как бихте отговорили на този въпрос понастоящем уважаеми потребители?
            Форумът е едно предизвикателство а същевременно и изпитание. Място събиращо различни характери с общи интереси. Това е ФФБ и затова съм тук.
            Уважавам тези,които ме уважават!
            Clube do Marea!

            Коментар


              #36
              Форума,без да си кривя душата е страхотен,членувал съм в различни фопруми,на разни етапи от живота ми...не само автомобилни,а всякакви,такъв досега друг обаче НЯМА!!! А в автомобилните ,в които имам регистрации по една или друга причина,тоя е N1 Остави запулненото свободно време,остави полезните съвети по колата,тук освен тях открих и едно наистина сплотено общество със сходни интереси ...общество на което с гордост мога да се нарека член!!! :D
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #37
                Добър е за разлика от другия фиатски,имам усещането ,че нещо не сте могли да разделите и се е родил той-но е по слаб от този и то доста.
                Marea HLX 147ps

                Коментар


                  #38
                  Това е първия форум в който членувам.Научих нещо ново, срещнах много нови хора-много положителни емоции,много сродни души. Комин без пушек не може, но добрия тон трябва да преобладава. И нека модераторите имат по-малко работа откъм предупреждения и банове-мерилото на добрия тон.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #39
                    Форумът е много добър, има много хора, занимаващи се с най-различни професии, с много различни интереси обединени от една обща идея, това предполага много интересни теми, много шеги и много ново което може да се научи. Е разбира се при такава голяма маса няма начин да няма конфликти, но какво да се прави без това живота няма да е интересен. Като цяло голяма краста, а и смятам че АИ трябва да ни плащат процент от печалбата, аз например ако си купувам нова кола отново смятам да е италиянска, просто ще ме е срам да вляза във форума с друга кола, а и по срещите, абе Фиата си е Фиат, вари го печи го страст.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #40
                      Форумът е много готин като цяло, спорове винаги е имало и ще има все пак "В спора се ражда истината" но нека все пак да запазим добрият тон и да бъдем по добри
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #41
                        сега ще ви разкажа на кратко аз как влезнах във форума - та пътувах от Дряново за София и бях адски нервен заради една скапана случка, и от Севлиево настъпих колата като, че исках да си го изкарам на нея, едни младежи с едно пежо 306 XSI (с които по късно по пътя се запознахме) се закачиха за карането ми и малко се погонихме по пътя, след село Бресница спряхме да се запознаем, те бяха ходили в Търново да резервират места за националната им среща и ме попитаха дали и аз съм от Фиат Форума, аз отговорих, че не съм, но това продължи само още час и половина, докато седна пред PC в София - малко се относесох, но трябваше предистория.Малко е да се каже, че съм очарован от форума и хората в него, прекрасния тон който има тук! оооооооо......, да разбира се че ме е променил и ми става част от ежедневието, но всичко това само в положителна насока ! Няма и неискам да спра, да го посещавам ! Благодаря на всички ви !
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #42
                          Нивото на форума се променя към по-зле. Прекалено много спам и излишни заяждания и все по-малко взаимопомощ.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #43
                            Форума е наистина страхотен!Имах удоволствието да присъствам на две от срещите на форума и да се запозная с доста интересни хора.Живот и здраве на всички за да имаме удоволствието да посещаваме форума.На модераторите благодарности и пожелания за по малко работа.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #44
                              Супер си е форума !!! Място където можеш да утепаш свободно време,да научиш нещо интересно или да си начешеш езика дори.Място на което се запознах с много хубави хора и присъствах на много хубави срещи .Както каза Киро по-горе нека да ПРЕБЪДЕ !!! Благодарности на хората които се грижат за да е такъв и на организаторите които направиха срещите ни хубави.
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар


                                #45
                                Форума е доста добър ! Обаче напоследък спама стана нещо обичайно ... Общия форум е в пъти по-посещаван от разделите за помощ.Дали трябва да е така ? Разделите продавам станаха чиста интернет борса. Всичко най-добро на администраторите и лека работа за модовете
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X