Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Princo написа:
    Форума е доста добър ! Обаче напоследък спама стана нещо обичайно ... Общия форум е в пъти по-посещаван от разделите за помощ.Дали трябва да е така ? Разделите продавам станаха чиста интернет борса. Всичко най-добро на администраторите и лека работа за модовете
    Защо да не е така? Какво лошо, че се набляга на всякакви теми? Форумът през годините нарастна и се разви много. Всички ние, които редовно го посещаваме и пишем в него, не сме някакви сектанти или маниаци, а нормални хора. Имаме нужда от човешко общуване. Според мен това е еволюция в положителна насока в развитието на форума. А по отношение на спама - вярвам, че повечето от нас могат да преценят кое до къде е редно да се простира. За изключенията си има начини и хора.
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #47
      Жена ми казва, че съм болен по този форум. Но и тя с удоволствие идва по срещите и само пита кога ще е следващата Тук намерих изключителни хора и истински приятели.С нарастването на броя на потребителите и проблемите станаха повече - но това е все едно гледаш дете - колкото по-пораства, толкова повече проблеми ти създава. Но ти си го обичаш все повече и повече....Денят ми започва и завършва с форума. Каквото и да правя на компютъра (а работя на него), форумът ми е винаги онлайн.Пък де да знам - може и да съм болен Подкрепям и казаното от stivst.

      Коментар


        #48
        Immortal написа:
        Жена ми казва, че съм болен по този форум. Но и тя с удоволствие идва по срещите и само пита кога ще е следващата Тук намерих изключителни хора и истински приятели.С нарастването на броя на потребителите и проблемите станаха повече - но това е все едно гледаш дете - колкото по-пораства, толкова повече проблеми ти създава. Но ти си го обичаш все повече и повече....Денят ми започва и завършва с форума. Каквото и да правя на компютъра (а работя на него), форумът ми е винаги онлайн.Пък де да знам - може и да съм болен Подкрепям и казаното от stivst.
        Нещата, казани от теб важат и за мен, предполагам и за поне 1/4 от пишещите тук. С изключение на това, че не посещавам сБирки Но наисина напоследък СПАМ-а стана в повечко, както и тръгването на някой теми към кривата круша, за което и ние, редовно пишещите активно спомагаме

        Коментар


          #49
          Форума си е добре като форум. Използвам подобни начини за общуване още от времето на BBS и USENET. Грижа се за няколко подобни системи за комуникация и не виждам нещо по различно и тук.Спорове има и ще има. Обиждащи и обидени също.Според мен две неща са важни за поддържането на интереса в една група потребители, обединени в конкретна система за комуникация.ПървоДа не се размива тематиката на системата, следствие на комерсиални апетити на собственика на системата, разбирайте разширяване на обхвата на четящите чрез подфоруми нямащи нищо общо с първоначалната идея. Това с цел постигане на повече уникални хитове вдигащи цената пред желаещите реклама.Да кажем тук да се създаде подфорум за ... политически дискусии или с чисто компютърна насоченост.Това отблъсква прагматичните потребители, които общо взето са безценни за една група.ВтороВъв връзка с анализа на колегата от другия форум ... DNFTT, което ще рече "Do Not Feed The Trolls"Не хранете "троловете".Не заключвайте темите, а трийте мненията предизвикващи скандали и най важното, написани точно за това. Без обяснения. Това за модераторите и администраторите.Умни хора сте, можете да познаете кога едно мнение, макар и остро, има за цел изясняване по темата и кога е написано просто да предизвика "раздвижване" на духовете.Желателно е това да става без персонални отметки, кой и защо е изтрил поста. Избягват се всякакви следващи обяснения.Останалите участници, не отговаряйте на предизвикателните постове, просто ги прескачайте. Все едно не съществуват.Трола, когато не се храни умира, не му е интересно.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #50
            Ти си готов модератор

            Коментар


              #51
              Ако забележката ти е саркастична, ок приемам я, но ... уверявам те, нямам такива желания. Не заради форума, не ме разбирай погрешно, форума ми харесва.Поста ми не е за да привлека вниманието ви, а за да споделя моите впечатления.Намодерирал съм се и съм се наадминистрирал [евати изразите, нали] за години напред и нямам нужда да се включвам в още едно подобно начинание.А и съм далеч от мисълта, че съм подходящ за модератор в автомобилен форум.Има места, където все още съм администратор или модератор, а не съм влизал с години. Загубил съм интерес към темите там или пък към начина на водене на дискусиите, предизвикващ непрекъснато писане в служебните подфоруми [разбираш ме какво искам да кажа] и усмиряване на конфликти.Има места, които все още посещавам, но много рядко се намесвам в качеството си на администратор.Както и колегите разбира се, успели сме да филтрираме потребителите и рядко се случва да прехвърчат искри.По скоро упражнявам правата си върху енджина на съответната CMS. Като че ли това ми е по интересно.Ако не е саркастична забележката, благодаря.Поздрави.
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #52
                Ако забележката ти е ...
                Естествено че не!Просто споделям на 100% мнението ти.

                Коментар


                  #53
                  Радвам се, благодаря още веднъж.
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #54
                    Пиша и чета тук още от времето, когато имаше само един фиат форум. В последствие се раздвои, по-късно разтрои... сега май има цели 5 подобни... Този набра най-голяма популярност, с най-много потребители и най-много теми. Спама е много, няма спор. Никога не съм бил спамунгер, така че лично мен, това не ме притеснява. Имам познати и приятели, които не пишат тук и определено ми липсват. За щастие повечето от знаещите и можещите са тук и/или в другия (третия) форум. Конфликти е имало и винаги ще има. Важното е да не се допусне да се изродят; по-старите юзъри се сещат какво имам в предвид.
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #55
                      Не знам дали точно може да се определи въздействието на този форум.Знам как е при мен.Жената ревнува от "Фиатския ми форум",има пряк път влентата за бърз достъп,всеки ден или почти всеки гласувам за форума,посещението се подразбира .Не съм много активен,защото се включвам вечер и обикновено намирам мнението си изразено в общи линий от някой...Само да спомена,че вече от 8 месеца даже не карам Фичо,смених го с по-голямо комби.Според мен самия факт,че аз и много други,като мен-непритежаващи ФИАТ държат натози форум говори предостатъчно
                      ===============================
                      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                      ===============================

                      Коментар


                        #56
                        какво е за мен ФФБ ами той е всичко за мен
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар

                        Working...
                        X