Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СТЕНАТА на Пинк Флойд в БЪЛГАРИЯ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СТЕНАТА на Пинк Флойд в БЪЛГАРИЯ!

    http://life.dir.bg/news.php?id=12376819&nt=5Всъщност концерта е само на Роджър Уотърс, но това не променя нищо!Преди две години ходих в Загреб чак да го гледам това, и то в зала.Сега е обновено шоуто, направено много по-мащабно, за стадиони.30 август ( петък) Стадион В. Левски!Тоя път - билети от най-скъпите!Всяка стотинка си струва!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Някой като пусне тема за концерт на Азис ще сравняваме възторга и броя на коментарите. :D

    Коментар


      #3
      ls1 написа:
      Някой като пусне тема за концерт на Азис ще сравняваме възторга и броя на коментарите. :D
      Мдаа, малко съм разочарован от форумското войнство...Все си мислех че доста хора ще се ентусиазират, а то...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Е, все пак ’Бон Джоуви’ темата вдъхва някаква надежда за правата вяра.

        Коментар


          #5
          Роджър Уотърс и Бон Джоуви са като два различни свята!
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            Да де, ама са братя пред Азис.

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Мдаа, малко съм разочарован от форумското войнство...Все си мислех че доста хора ще се ентусиазират, а то...
              Тези които харесваме тази музика или са пенсионери или пътуват към пенсия. :D Като пусна понякога в колата нещо от онова време, ме подиграват че миришело на мухал, нафталин и т.н.Обаче като пусна само подбраното - върхови парчета от Пинк Флойд, Пърпъл, Лет Цепелин, Бони М и други децата се заслушват и откриват, че това е друга музика, по-естествена някак си.Е как няма да се чудят, като няма от къде да чуят, нито акустична китара, нито акустични барабани. Всичко е само синтезатори и компютри, че с уста взеха да правят инструментали. Къде останаха онези времена, когато гледахме на живо Щурците, Георги Минчев, Диана експред с Митко Щерев и други по ученически и студентски бригади?
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                Някой като пусне тема за концерт на Азис ще сравняваме възторга и броя на коментарите. :D
                Кога това? Къде?Е този път ще си купя билети от кобалто-диамантения кръг.Отивам да кандидатствам за кредит.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  stivst написа:
                  Роджър Уотърс и Бон Джоуви са като два различни свята!
                  Бон Джоуви си е поп група. Бях много изненадан, че има такава истерия около тях, то за Металика и ACDC не беше чак толкова. Пинк Флойд е прекалено странна музика, на мен ми е в графата "неслушаеми". Сигурно човек трябва да използва наркотиците, които групата е ползвала навремето, за да може да ги слуша :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    Защо ти трябват наркотици, за да разбереш това?http://www.youtube.com/watch?v=_cPxK...ture=relatedИ по-хубав превод съм чел, но точно в момента не мога да го изровя.ПРИЯТНО ВЦЕПЕНЕНЕй ти! Ей, ти! Ей, ти! Тук ли си или не си? Май че спиш или сънуваш. Я кимни, ако ме чуваш. Хайде де! Да не би да ти е зле? Едва ли е опасно, Сега ще те оправя, Недей се притеснява, Само че ми разкажиКратко и ясноКъде точно те боли. Не ме боли, но ми се губи, На хоризонта дим от кораб, Образът ви идва на вълни, Устата ви мълви, но аз не чувам. Като дете веднъж бях болен, Ръцете ми- балони двете, Сега съм пак така, Не мога да ви обясня, за да ме разберете. Като че съм плен, Приятно вцепененДобре, добре, Сега един боц самоИ повече няма- Дано не се схванеш. Ха да ставаш! Гледай как ти преминава. Това ще те държи, приятел, През целия спектакъл. Не ме боли, но ми се губи, На хоризонта дим от кораб, Образът ви идва на вълни, Устата ви мълви, но аз не чувам. Веднъж като детеУспях за миг да зърнаС крайчец на окото...Но после се обърнах, всичко отлетя...Не мога да възстановя...Детето е голямо, А съня го няма. Сякаш че съм в пленПриятно вцепенен.

                    Коментар


                      #11
                      Разбира се, даже е върховно блаженство да слушаш такива произведения. Не са обикновени песни, а наистина произведения, изпипани до съвършенство...
                      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                      Коментар


                        #12
                        http://www.youtube.com/watch?v=Bpzxf...eature=related.... Оригиналът!
                        MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                        ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                        Коментар


                          #13
                          Да сме живи и здрави - там сме!

                          Коментар


                            #14
                            И отива човек на концерта и вижда товаhttp://www.youtube.com/watch?feature...Ct2o#t=88sНе мога да си представя как са се почувствали зрителите в тоя момент. Верно нещо не му е наред китарата, или пък го е страх от високото Гилмор, и въпреки това си е исторически момент. Но май нас няма да ни огрее баш това.Между другото на 28-ми ще са в Букурещ, май ни е по-близо на варненци, пък и си мисля че на тоя площад ще е по-интересно от стадиона.

                            Коментар


                              #15
                              Даа, на този площат доста добре се получават концертите, а и в Румънско по-добре се справят с организацията..

                              Коментар

                              Working...
                              X