Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СТЕНАТА на Пинк Флойд в БЪЛГАРИЯ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моята най любима песен от Стената е тази:http://www.youtube.com/watch?v=kG36n8vFAmEНе че не харесвам всичко де...Аз като човек гледай това шоу в Загреб мналата година, мога да кажа че дори и да не сте любители на Флойд по принцип, самото шоу си струва - ефекти, озвучаване, композиция, хореография и каквото още се сетите.И много яка заигравка имаше с публиката в Загреб, дано у тука я има:Има един момент в Mother:Mother should I run for presidentMother should I trust the governmentИ след този въпрос на градящата се стена се изписа отдясно : " No fuckin’ way" а отдясно "Nema jebene anse" на хърватски и публиката направо откачи... Ето клип: http://www.youtube.com/watch?feature...момента е на 2:03И изобщо за мен беше голямо преживяване, а си го позволих защото миналата година беше точно на рожденния ми ден концерта и това ме накара да си направя подарък. Бях с усещането че ще го видя само веднъж в живота си, но се оказа че ще мога още веднъж и то в София, и то още по-грандипозно! Благодаря Роджър!П.П. Най голямо желание имам обаче за концерт на Дейвид Гилмор, той опрделено е моя фаворит.Имам няколко негови концерта на HD и редовно си ги пущам през рисийвъра на големия тв... и жената се мръщи, а аз се разлагам от кеф.Най вече би отишъл в Royal Albert Hall да го гледам: http://www.youtube.com/watch?feature...z_YycYA#t=102s
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Недей така Яворе - Пирин фолк не е за всеки... Еле па Роджър Уотърс...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        kiro_of_the_day написа:
        Недей така Яворе - Пирин фолк не е за всеки... Еле па Роджър Уотърс...
        Изядах тъ и тъ изплюх...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          И какво сте захапали Comfortably numb ... и това не е за изхвърляне ... а пък онази, дето Явор я пусна ... не`ам думи Флойд, братче ...Hey you, out there in the coldGetting lonely, getting old Can you feel me?Hey you, standing in the aislesWith itchy feet and fading smiles Can you feel me?Hey you, dont help them to bury the lightDon’t give in without a fight.Hey you, out there on your ownSitting naked by the phone Would you touch me?Hey you, with you ear against the wallWaiting for someone to call out Would you touch me?Hey you, would you help me to carry the stone?Open your heart, I’m coming home.But it was only fantasy.The wall was too high, As you can see.No matter how he tried, He could not break free.And the worms ate into his brain.Hey you, out there on the roadalways doing what you’re told, Can you help me?Hey you, out there beyond the wall,Breaking bottles in the hall, Can you help me?Hey you, don’t tell me there’s no hope at allTogether we stand, divided we fall.
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #20
            4 часа ...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #21
              kiro_of_the_day написа:
              4 часа ...
              Гадняр, някои няма да ходим....Хем съм го гледал, хем няма финанси - знаех че трябваше да си купя билети още напролет като имах свободни пари... Сега като наближи, а минаха почивки и т.н. и отиде...извърве...Мамка му и прасе!
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Yavor написа:
                kiro_of_the_day написа:
                4 часа ...
                Гадняр, някои няма да ходим....Хем съм го гледал, хем няма финанси - знаех че трябваше да си купя билети още напролет като имах свободни пари... Сега като наближи, а минаха почивки и т.н. и отиде...извърве...Мамка му и прасе!
                Пали алфата и тръгвай!! Заповед! 65 лева къде не отишли...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #23
                  ГРАНДИОЗНО!!! ВЕЛИКАН!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    kiro_of_the_day написа:
                    ГРАНДИОЗНО!!! ВЕЛИКАН!
                    Я я я .... Кажи какво написаха на стената
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      #25
                      Роджър Уотърс отсече - ОСТАВКА А защо не казвате каква бурна реакция предизвика това в хората на стадиона? :D На мен най-много ми харесва това, че човека се е постарал да говори на български колкото може. Няма друг такъв !!!
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар

                      Working...
                      X