Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Аз пък се смятам за тъп,смотан,комплексиран...демек чист и расов българин хаха и пак не харесвам БОБ,каквато е темата на разговор тук,не смартфони,комплекси,нечии проблеми,предразсъдъци и т.н.Тоест и умните като Дидо,и "простите" като мен и снейк(не знам обаче мнението му за боб,просто го пиша,за да се чувствам саммо аз глупака )не харесваме БОБ. Толкоз,пак ще си говорим,когато след година никой няма да помни "кви бяха тия сини хора" ... Изобщо това е пълна пародия на реклама...али ПиАр дет му викате вие умните. Колкото пъти ме срещнат и кажат "искаш ли да станеш най-новото бобче на България?" ,толкова пъти ще ме напушва смях!!!Е как да ме спечелят като клиент,като са ми смешни?
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #62
      @paralesa: Ти си доказвал не веднъж в този форум, че не умееш да смяташ Ама това не ти пречи в останалата ти дейност, нали? Важното е да има за нова клавиатура.Чеки да посмятам вместо теб:Текущият ми план към моят основен мобилен оператор, корпоративен, включва 1800 минути в мрежата на оператора + 50 минути към всички останали мрежи. Плащам без отстъпки точно 20.28лв. Това по тарифата на БОБ е равно на 169 минути разговори. Малко ще кажеш. Но!Аз ПЛАЩАМ всеки месец абонамент - говоря, не говоря - го плащам, т.е. телефонът за мен струва 243.36лв/година. При положение, че работата ми е такава, че по-важно е мен да ме намерят, а не аз да търся някого - не съм на никаква далавера от този абонамент. Та ако аз съм на БОБ - ще ми е на сметка - плащам ТОЧНО толкова, колкото съм ползвал, а не да плащам толкова, колкото да ползвам. Значи, ако разгледаме глобално нещата: годишно по тарифата на БОБ аз имам цифром, словом, калкулаторум 2028минути. КЪМ ВСИЧКИ!Предвид, че не умирам да седя цял ден лепнат на слушалката и днес примерно имам 2 разговора с обща продължителност 3.45 минути - съм на оферта от БОБ, не мислиш ли? А и не само аз, а и повечето хора, които имат телефони да ги намират на тях, а не да се срастват с тях. Примерно жената на мой приятел има средни абонаменти и в трите оператора и въпреки това - не и стигат минутите - защото тя НЕ изплюва телефона... Тъй, че и аз не харесвам блондинки, но ако някоя харна, млада и с големи бомби ми се навие - що да и се дърпам??? Математика.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #63
        ele написа:
        Immortal: Това изобщо не беше за теб, направи си труда да прочетеш какво съм написала, не само това, което ти отърва - вземи към високото си образование и високата си интелигентност да добавиш и малко внимание - ще ти е от полза.VesMil: Не всеки води интензивен живот и не всеки трябва да е свързан към интернет 24/7. Не виждам защо ти и Immortal с опитвате да изкарате хората, които нямат и не виждат смисъл да имат смартфони малоумни и нискоинтелигентни, пишещи глупости.
        Иленке, ако прочетеш внимателно поста ми, ще видиш, че съм писал "може ли да ти отговоря аз" (т.е. вместо колегата).Напълно ми е ясно кой имаш предвид, просто отговорих вместо него.По отношение на втория ти абзац - още веднъж проявяваш своята игра на думи (типична, между другото за социалистите - вече си ми ясна каквото и да говориш ). Ако прочетеш внимателно постовете 1-2 страници назад, ще видиш, че не ние изкарваме хората БЕЗ смартфони малоумни, а точно обратното - колегата еди кой си изкарва тези, които ползват смартфони такива. Така че аз писах в "защита", а не "против".Ех ма си и тииии.... Вбесяваш ме понякога. Пък понякога ме кефиш...Ццццц

        Коментар


          #64
          женшенчо,задръж си моля те злобничката ирония,че понякога писва от нея само не разбрах това "важното е да има за нова клавиатура" Айде разясни на тъпака!И си задръж сметките за лична консумация,без да се излагаш...щото утре или вдругиден ще компенсираш тия 3,45 мин със един единствен 10 минутен разговор. После ще звъннеш на още двама и ей ти 15 минути утре. Ама как да е,гледай си днешните 3 минути и се радвай. Само не сравнявай ТВОИТЕ 20 лв такса, с моите 10,нямат нищо общо нали? Защото при един двегодишен договор са има няма 240лв за целия период и ако ти тия пари трябва да ги плащаш,а не трябва и се вмествам във минутите си без да плащам повече. Пробвал съм с предплатена услуга-ми плащам повече при всички положения и то двойно повече понякога...С БОБ ще плащам горе долу същото ,когато говоря обаче както сега...а предния месец не ми стигнаха минутите към други оператори с 1...и си поуплътних тия към вивател ...абе говорил съм с 50-60 мин повече от този,това значи че при БОБ щях да платя 6-7 лв повече...което при сметка от 10 лв си е почти двойно,затова не благодаря! Боб не е за хора като мен,мисля че не и за такива като теб,но както и да е,ти си знаеш по-добре! Затова не ме убеждавай,кое е по-добре за мен
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #65
            **ал съм ги мобилните оператори. Миналата седмица си купих фонокарта, личните ми карти са изключени... и неплащани по 4-5 фактури на Ментел...Когато стигнем юръп-а на цени и яки оферти, тогава пак ще се обвържа с договор. През 2007-ма бях във Финландия, тогава тъкмо изляза Нокия Н95, при сключване на договор за 1 година се продаваше на клиента за 1 юро, при договор за 2 години струваше 2 юро, при 3-годишен договор - 3 юро, т.е. абсолютен подарък за потребителя, а в БеГе цената беше НАД 1200 лева... Моята минута в роуминг Фин-БГ на цена 2,50 лв, цена на минута с финска предплатена карта Фин-Бг - цена 32 стотинки...

            Коментар


              #66
              който има служебен телефон разбирам да говори много щото му се налага...ама на лични си телефон някой да ми трърди че прави над 200 минути на месец(така поне като слушам повечето не им стигат 100-200 минути) е извинявайте тва е връх на простотията, аз съм твърдо против да говоря безмислени разговори...пак казвам за мене е висша форма на простотия да говоря по телефона много....средно на месец имам 100 минути понякога и по-малко. аз не проумявам как може някой да се гордее с тва че говори много по телефона и че има скъпи абонаменти...или аз съм изостанал или просто приоритетите ми не са такива
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #67
                Както писах по-горе на паралеса - математиката е важна. Той изтърка поредната клавиатура и пак не ми разбра иронията, па била тя и злобничка Паралеса, приятел, наистина не умееш да смяташ. Десет минути на БОБ са лев и двайсе. 15 минути са лев и осемсе. Текущият ми план (корпоративен, пак натъртвам) ми дава цена от 0.36 към други оператори т.е. на тази цена в БОБ ще говоря 3 минути.Това, че твоята елементарна болярска математика не ти позволява да видиш защо БОБ е хубав - не пречи на някои хора, които разсъждават да го разберат. Защото БОБ предлага нещо уникално за БГ пазара - ниска цена -12 стинки към всички и липсата на абонаменти. Всеки разумен и уважаващ парите си човек ще се запита "Добре бе, аз що плащам абонамент, като мога да не плащам и ... да говоря пак по-евтино за минута?"... Това, че ти не се питаш - е пак заради болярската ти математика - ларш си, 240лв./24 месеца, яда-яда... Разбери какво ти пиша, ако можеш де - ти плащаш 10лв. и се свиваш в тия 10лв. Т.е. дали ще се свиваш в 90 минути/месец или ще се свиваш в 100 минути - каква е разликата? Все се свиваш. Дори и в твоята математика видях проблясък - тоя месец си се свил и не ти е стигнала цяяяяяяла минутка, ама другия - няма дори да изговориш платеното...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #68
                  :D
                  Прикачени файлове
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #69
                    И на трите оператора съм им сърбала попарата и за съжаление още съм на хорото,че така се налага Всеки един за себе си е прав и виняги е с НАЙИЗГОДНИТЕ ОФЕРТИ.Ами големи хора сме и като отидем някъде е добре да гледаме и слушаме,пък и да попрочетем какво ни се предлага.За съжаление българите обичаме малко да се държим като стадо във всяко отношение.Един като тръгне и хайде всички юруш след него.Така,че правете си изводите .Нали все пак никой не ви заставя с пистолет да си купите.
                    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                    Коментар


                      #70
                      dikanio написа:
                      :D
                      :D
                      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                      Коментар


                        #71
                        dkenanova: Как трябва да се държи човек, за да не го класифицираш като стадо? Аз не намирам нищо общо между стадо и притежаване на мобилен телефон. Immortal: няма нужда да даваш личен отговор от чуждо име, ако искам да те питам нещо, ще се обърна към теб.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #72
                          Гледам още не сте го разнищили,ама е интересно да ви чете човек
                          Bravo 1.2 16v
                          Lancia Dedra 1.8 16v
                          Suzuki GSXR250R

                          Коментар


                            #73
                            нов GSM оператор -само логото различно

                            И между всичко това рекламата ,, Бъди звяр в леглото ’’ .... с вибрациите на телефона ли , що ли ?
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #74
                              ele написа:
                              dkenanova: Как трябва да се държи човек, за да не го класифицираш като стадо? Аз не намирам нищо общо между стадо и притежаване на мобилен телефон. Immortal: няма нужда да даваш личен отговор от чуждо име, ако искам да те питам нещо, ще се обърна към теб.
                              Някои тук имат някакви странни комплекси Това са си лични мои наблюдения за обществото ни като цяло.Ако има някакъв проблем човек да изкаже личното си мнение кажете Аз приемам критика и това,което прочетох до тук смятам,че в голямата си част е супер .Няма безгрешни хора.Има само такива дето се мислят за богоизбрани,но живота не жали никой.
                              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                              Коментар


                                #75
                                dkenanova написа:
                                ele написа:
                                dkenanova: Как трябва да се държи човек, за да не го класифицираш като стадо? Аз не намирам нищо общо между стадо и притежаване на мобилен телефон. Immortal: няма нужда да даваш личен отговор от чуждо име, ако искам да те питам нещо, ще се обърна към теб.
                                Някои тук имат някакви странни комплекси Това са си лични мои наблюдения за обществото ни като цяло.Ако има някакъв проблем човек да изкаже личното си мнение кажете Аз приемам критика и това,което прочетох до тук смятам,че в голямата си част е супер .Няма безгрешни хора.Има само такива дето се мислят за богоизбрани,но живота не жали никой.
                                Кои са хората със странни компекси и какво е ’странен комплекс’?Какво общо имат комплексите или богоизбраните с БОБ-а?А jenshen73 много правилно се опитва да обясни, че ако не говориш много, БОБ ти е много по-изгодно, отколкото предплатена карта или плащане на такса всеки месец.
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X