Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    jenshen73 написа:
    Plastex написа:
    Ако 6 месеца няма гювеч от ползвателя си запазват правото да му прекъснат договора.
    Чакай сега, какъв договор? Нали НЯМА договор? Нещо заблуждаваме масите тук, а и столовете. БОБ - без абонаменти и без договори.И в ОУ няма такова нещо.
    Aaaa, aбсолютно си има договор, не знам къде връзват, че няма договор, ама кой оператор няма да сключи договор, всъщност, нали даваш 15 лв, говориш си там 150 минути и на следващия месец им набиваш едни 100 лв /тавана на лимит/ и да се таковат из тръните.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      Plastex написа:
      jenshen73 написа:
      Plastex написа:
      Ако 6 месеца няма гювеч от ползвателя си запазват правото да му прекъснат договора.
      Чакай сега, какъв договор? Нали НЯМА договор? Нещо заблуждаваме масите тук, а и столовете. БОБ - без абонаменти и без договори.И в ОУ няма такова нещо.
      Aaaa, aбсолютно си има договор, не знам къде връзват, че няма договор, ама кой оператор няма да сключи договор, всъщност, нали даваш 15 лв, говориш си там 150 минути и на следващия месец им набиваш едни 100 лв /тавана на лимит/ и да се таковат из тръните.
      Аз ли съм тъп или ме правиш на тъп?
      какво е bob ?Мобилна услуга за физически лица с една цена на минута и за SMS към всички мобилни и домашни телефони в страната - 0,12 лв.С bob имате връзка навсякъде и по всяко време на изключително атрактивна цена и при максимално опростени условия: без дългосрочен договор без месечни такси без скрити условия.
      За мен дългосрочен договор е повече от 1 месец. Стартовия пакет си е стартов пакет - имаш минути и смс-и бонус. Единствено ако не искаш повече да ги ползваш - отиваш да им го заявиш с едномесечно предизвестие. Туй то. Единствената разлика с предплатена карта е, че не зареждаш за да ползваш, а ползваш и след това зареждаш, на месечна основа.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        jenshen73 написа:
        Plastex написа:
        jenshen73 написа:
        Plastex написа:
        Ако 6 месеца няма гювеч от ползвателя си запазват правото да му прекъснат договора.
        Чакай сега, какъв договор? Нали НЯМА договор? Нещо заблуждаваме масите тук, а и столовете. БОБ - без абонаменти и без договори.И в ОУ няма такова нещо.
        Aaaa, aбсолютно си има договор, не знам къде връзват, че няма договор, ама кой оператор няма да сключи договор, всъщност, нали даваш 15 лв, говориш си там 150 минути и на следващия месец им набиваш едни 100 лв /тавана на лимит/ и да се таковат из тръните.
        Аз ли съм тъп или ме правиш на тъп?
        Твоя си работа как го приемаш, написах, че има договор.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          Под дългосрочен договор се има предвид, че не е както при останалите договори за 12 или 24 месеца.А не че изобщо няма договор.

          Коментар


            Колеги, не ми се чете цялата тема, някой използва ли bob и какви впечатления има?Смятам следващият месец да се развеждам тотално с МенТел и да минавам на РибаКом (за основен теуефон), но ми се ще да си имам един bob, за да може на него да ме търсят приятели с МенТел-номера...Off: Също така се зарадвах да видя, че Нокия вече са пуснали перфектният за мен телефон - модел 101, обединяващ най-важните за мен функции - фенерче, MP3-плейър, и слот за MicroSD.

            Коментар


              Не става, боба не се води като мтелски номер и към него безплатните минути от мтел не важат.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                Грррррр. Гадняри. Благодаря!

                Коментар


                  Даже кодът им е различен...

                  Коментар


                    Вместо да хванат да смъкнат цените ще измислят какви ли не уловки уж за по евтино, а всъщност да ти излиза по скъпо.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      Аз си взех един боб и когато звъня към него от мтелския ми телефон, във фактурата се отразява като разговор мтел-мтел.Кодът е различен, но договора за боб-а се сключва с Мтел.Точно пък при боб аз лично не виждам да има някакви уловки!

                      Коментар


                        ilkor написа:
                        Аз си взех един боб и когато звъня към него от мтелския ми телефон, във фактурата се отразява като разговор мтел-мтел.Кодът е различен, но договора за боб-а се сключва с Мтел.Точно пък при боб аз лично не виждам да има някакви уловки!
                        Илко, българинът винаги е недоволен. Ти му даваш услуга без месечни абонаменти - с плащане само на изговореното и пак недоволства. Аз лично съм на мнение, че BOB (Best of Both), като услуга от запада е доста добре измислена, но българите искаме да говорим и ако може - да не плащаме. Аз се чудя, как има хора, които плащат по 80-90-100лв./месец за 1 номер и могат да твърдят, че някой ги мами? Това е липса на финансова култура. Самият аз плащам 39.80лв. за 2 абонамента и не надвишавам абонаментите си. Ако не ми беше нужно да имам свобода в разговорите, а само инцидентни Ало-ало - БОБ е перфектната алтернатива до статистическите 150минути/месец.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          jenshen73 написа:
                          ilkor написа:
                          Аз си взех един боб и когато звъня към него от мтелския ми телефон, във фактурата се отразява като разговор мтел-мтел.Кодът е различен, но договора за боб-а се сключва с Мтел.Точно пък при боб аз лично не виждам да има някакви уловки!
                          Илко, българинът винаги е недоволен. Ти му даваш услуга без месечни абонаменти - с плащане само на изговореното и пак недоволства. Аз лично съм на мнение, че BOB (Best of Both), като услуга от запада е доста добре измислена, но българите искаме да говорим и ако може - да не плащаме. Аз се чудя, как има хора, които плащат по 80-90-100лв./месец за 1 номер и могат да твърдят, че някой ги мами? Това е липса на финансова култура. Самият аз плащам 39.80лв. за 2 абонамента и не надвишавам абонаментите си. Ако не ми беше нужно да имам свобода в разговорите, а само инцидентни Ало-ало - БОБ е перфектната алтернатива до статистическите 150минути/месец.
                          Айде обясни ми тогава защо като е на мтел, просто да смъкнат техните цени на 12 ст, чисто и ясно, ами правят нови оператори, бобове, лещи и тн.На боб в фактурата може да го пише мтел- мтел, ама я пробвай в фактурата на мтел дали разговорите към боб ще са ти включени в безплатните минути?Уж по евтино като ти дават евтини разговори, а същевременно те се нагушват повече пари от входящите разговори към теб.Тоя боб става да земеш една карта и да я ползваш само като трябва да звъннеш на някой, а не за постоянен телефон.
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            Инфинеоне, ти наистина май не умееш да смяташ, а?Купуваш си пакета за 15 кинта в който пакет имаш 150 минути към ВСИЧКИ Оператори: Mtel, Globul, Vivacom, BOB и прочие знайни и незнайни наземно-стационирани телефонни оператори.След като изговориш тези 150 минути - плащаш на ИЗГОВОРЕНИ минути по 0.12лв./минута към гореизброените ВСИЧКИ оператори. И няма АБОНАМЕНТ!Хайде сега вземи един абонамент на МТЕЛ на който съм аз, например: 19.90лв/абонамент в който имам 2000 минути в МТЕЛ, а към останалите плащам 0.35лв/минута. Т.е. един БОБ без да се навътря всеки месец с 19.90лв. говори по 3 минути на моята една. Извън МТЕЛ. Не всички хора са като мен с бизнес абонамент в Глобул и частен в МТЕЛ, а има и хора, които ползват телефони само за да ги търсят на тях. Баща ми има по 30минути/месец телефония. През лятото - 45. Това прави средно между 3.60лв до 5.4. При това плаща на изговорени минути. Най-ниският незагробващ абонамент е 5лв. във Виваком, но баща ми например няма никой във Виваком. Говоря ти с примери, а ти си типичен пример на финансова неграмотност.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              Humppa написа:
                              ...Off: Също така се зарадвах да видя, че Нокия вече са пуснали перфектният за мен телефон - модел 101, обединяващ най-важните за мен функции - фенерче, MP3-плейър, и слот за MicroSD.
                              Ех, само bluetooth да имаше грабвам веднага.

                              Коментар


                                ls1 написа:
                                Humppa написа:
                                ...Off: Също така се зарадвах да видя, че Нокия вече са пуснали перфектният за мен телефон - модел 101, обединяващ най-важните за мен функции - фенерче, MP3-плейър, и слот за MicroSD.
                                Ех, само bluetooth да имаше грабвам веднага.
                                А за какво би ползвал блуту на такава вафла? Ако е за хендсфри - не мерси. Уж те е страх от облъчвания, радиация и прочие... За мен блуту е най-загубената технология за обмен на данни.
                                Steliyan's Life!
                                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                                Коментар

                                Working...
                                X