Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов GSM оператор -само логото различно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    dikanio написа:
    mitkosoft написа:
    Първо е адски бавен сравнено с домашния интернет, второ мисля че е тъпо да гледам сайтове на 3’’ монитор
    И за двете съм съгласен, но първото важи само за България. Тук сме разглезени със супер бърз интернет вкъщи, поне едно нещо да ни е както трябва. Защо броите боб за нов оператор? Доколкото знам нямат собствена мрежа, просто препродават услуга на ментел, ползвайки тяхната мрежа. Като им гледам аматьорския сайт, не ми вдъхват доверие. Може и да не е правилно, но една фирма ако няма хубав сайт, не мога да я взема на сериозно.
    Красив, бавен, флаш сайт, нали? По твоята логика - най-големите измамници с хубави сайтове са най-яките фирми... @миткософт - разсъждаваш правилно@имортал - до сега не съм пропуснал "важен" мейл, ако ще и цял ден да не съм проверявал пощите, а проверявам 7, като в 2 от тях са жизненоважни мейлите. Нямам интернет на телефона си, както е тръгнало - скоро няма и да имам. За сметка на това - където и да отида - има компютри с интернет.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #47
      аз пък като нямам смартфон пак мога да си проверявам пощата и без да имам абонамент за интернет ... телефона ми си е с тъч скрийн но няма операционна система от типа андроид ала бала...просто просто в пакета ми на лооп имаше 200МБ на по 1 стотинка..нямам операционна система и си имам Скайп и ползвам тези 200МБ да влизам в скайп ако ми потрябва когато нямам достъп до компютър...а и си има браузър телефона и пак може да си проверявам пощата...и да влизам в сайтове...така че ....
      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

      Коментар


        #48
        @Женшен: Стельо, различен начин на работа, кво да се прави. Твоите "пътувания" са само из града (в краен случай - из околностите). Моите са из цяла България, понякога и извън нея. Като ми звънне клиент и ми каже, пратих ти мейл, чакам отговор до 1 час, а аз съм нейде между Враца и Монтана - от де интернет?Отделно много често ми се налага да ползвам ГПС навигацията на телефона (за какво ми е да давам пари за отделна, като и това ми върши работа?!?).@Миткософт: Кой пък ти е казал на тебе, че само телефоните с Андроид са "смартфони"?!??! Моят смартфон нито има тъчскрийн (най-великата глупост, според мен), нито е с Андроид. А и по твоето описание и ти си имаш смартфон, кво недоумяваш...

        Коментар


          #49
          ами навсякъде където чета за гсм, смартфон се води телефон с операционна система, понеже операционната система доближава телефона до нивото на компютрите, повечето днешми смертфони си имат процесори, рам памер, могат да се инсталират програми(не JAVA приложения)
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #50
            mitkosoft написа:
            ами навсякъде където чета за гсм, смартфон се води телефон с операционна система, понеже операционната система доближава телефона до нивото на компютрите, повечето днешми смертфони си имат процесори, рам памер, могат да се инсталират програми(не JAVA приложения)
            Всеки един мобилен телефон си има процесори памет.Накрая да те питам,гледам че си компетентен,Блекбъри ко е бе пич?
            Bravo 1.2 16v
            Lancia Dedra 1.8 16v
            Suzuki GSXR250R

            Коментар


              #51
              mitkosoft написа:
              ами навсякъде където чета за гсм, смартфон се води телефон с операционна система, понеже операционната система доближава телефона до нивото на компютрите, повечето днешми смертфони си имат процесори, рам памер, могат да се инсталират програми(не JAVA приложения)
              защо пък си мислиш че не са написани на JAVA?20% от самата опреционна система Андроид също е написана на JAVA
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #52
                Голямо наприказване,голямо нещо...добре,че Еле много малко е писала,че иначе щеше да стане още по-голямо мазало.В крайна сметка БОБ си я има...ще покара известно време според мен и ще си залезе и така...Някой помни ли фрог? Е,същата история. Просто малко хора ще си сменят оператора или ще се набримчат с още една карта ей така,щото 2-3 са им малко. Ако набере скорост,да се заяждате ,ама то сега на умряло куче нож вадите Я само им вижте името?!.. Посреща ме някакво момиче на входа на хипермаркета и ми вика "Искате ли да сте най новото "бобче" на България Половин минута се чудя това скрита камера ли е и момичето нещо му хлопа дъската...Чак после след куп разяснения разбирам,за какво ставало въпрос. Кой нормален човек ще си кръсти услугата БОБ? Пука ми на мен селянчето какво значи абревиатурата в превод от английски...знам на БЪЛГАРСКИ какво е БОБ и звучи СМЕШНО!!! Утре ще ме питат ако си взема такава карта,на кой оператор съм и какво ще отговоря БОБ ли? Ами самия аз ще се разсмея! ДА изключим това,да наблегнем на 12-те стотинки тарифа. 4лв изключваш гласова поща и 14 лв стартов пакет...18 лв назад. Три четири минути в разговор с оператор и станаха 20 лв...Такаа в началото съм 20 лв назад. Няма договор ....няма такси,ама тръгвам в 20 лв назад. После говоря на 12 стотинки,не съм от тия дето не свалят слушалката,ама пак на ден имам по 5 мин разговор поне за моя сметка.... 20 работни дни(да махнем почивните примерно) по 5 мин средно= 100 мин по 12 стинки прави едни 12 левчета. Сега за телефон плащам 5-6 лв,това първите 6 месеца,останалите 18 ще плащам примерно по 10-12 лв...Е къде е разликата от БОБ? Май като сложим ония 20 лв и 6 месеца по 5лв общо към 50 лв повече ще платя...ами не благодаря! Още повече като знам ,че услугата е на Мтел,а докато бях на тях всичко давах да се махна. Само факта,че са на Мтел ще отблъсне много хора.Добре де,мисля смятам,не виждам смисъл за себе си,да мина на БОБ,останалите хич не ме е еня на кой си дават парите,но на роднини и близки приятели не бих ги препоръчал. Смисъл от БОБ биха намерили хора моята майка,която ползва прима и плаща много...Е да ама тя пък не ще,на нея и все едно,добре и е така и няма никакво намерение нито да сменя услугата,нито оператора. В крайна сметка,аз съм едни обикновен българин...средностатистически така да кажем иии за средностатистическия българин БОБ не е потребен. Все пак утре глобул може да пуснат леща и да ми се прияде и от нея...Вивател ще отговорят с грах,ще поискам пак,щото пък ще е на 10 стинки...няма накрая чорба от сим карти да си правя В крайна сметка,не виждам наистина смисъл,който и да е да ползва БОБ,при положение,че няма да просъществува много по всяка вероятност.
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #53
                  paralesa: какъв то е на теб проблемът, че пиша нещо? на теб като не ти харесва, хубаво, на някой друг може да му хареса и да му е по-евтино - всеки сам преценява какво от къде да си купи и не мисля, че мнението ти (както и моето) може да е представителна извадка за средностатистическия българин.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #54
                    давам пак един прост пример и спирам да пиша. Но първо защо след като на някои хора не им харесва новата услуга, се мъчат да втълпят на другите че не е хубаво, просто се пише не ми харесва и толкова....а сега примера. Преди да си купите ФИАТ сигурно от 90% от хората сте чули "абе мани бе ФИАТ" , "италианска кола не се занимавай" , "взе ми си фиат да те е яд" , "голям разход, скъпа поддръжка" , "много се чупят" но въпреки това пак си купихте фиат въпреки че навсякъде ви втълпяват колко са смотани и счупени. Колегата по-горе каза "20 лева съм назад първоначално", а като си купи колата не беше ли поне 500 лева назад докато стане годна за каране - регистрации, застраховки, първоначално обслужване ? И все пак който иска нека пробва, аз си взех от тарифата и ще пробвам ако видя че не ми е изгодно имам и други алтернативи......това е от мене
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                    Коментар


                      #55
                      ele написа:
                      ... не мисля, че мнението ти (както и моето) може да е представителна извадка за средностатистическия българин.
                      Ele, може ли да ти отговоря аз:Аз пък никога не съм си и мислил, че моето мнение е представителна извадка за средностатистическия Българин. По простата причина, че не съм средно-статистически Българин, а съм в малкия процент високо-интелигентни (IQ 138, при това с тест на английски), високо-образовани (ама истински, не само на хартия) хора. Да ме сравняваш със средно-статистическия българин за мен лично е обида.С удоволствие ще отбележа, че огромна част от пишещите тук попадат в същата категория хора.Даже и ти, ele (макар и често да сме на различни позиции).Високо ми е самочувствието, а?

                      Коментар


                        #56
                        Абе хора в кой век живеете, вземете се огладайте. За всеки човек който води интензивен начин на живот, смартфона е неизменна част от ежедневието му! Замислете се малко какви глупости пишете ,че ме е срам да ги чета. То по тази логика на Вас защо ви е въобще мобилен телефон/било то и само слушалка/.@Имортал ,напълно подкрепям, аз много пътувам без такъв телефон съм загубен, Конкурентите не спят, трябва да се реагира почити моментално за всяка ситуация.Отностно Bob не знам дали за мен било изгоден вариант, но определено за някои ще е . За всеки влак си има пътници.

                        Коментар


                          #57
                          Immortal: Това изобщо не беше за теб, направи си труда да прочетеш какво съм написала, не само това, което ти отърва - вземи към високото си образование и високата си интелигентност да добавиш и малко внимание - ще ти е от полза.VesMil: Не всеки води интензивен живот и не всеки трябва да е свързан към интернет 24/7. Не виждам защо ти и Immortal с опитвате да изкарате хората, които нямат и не виждат смисъл да имат смартфони малоумни и нискоинтелигентни, пишещи глупости.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #58
                            Така е тук съм съгласен с мнението на Еле.Лично аз се старая да водя опростен и практичен начин на живот с по-малко напрежение колкото и да не ми се получава.Казват,че технологиите убиват.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #59
                              VesMil написа:
                              Абе хора в кой век живеете, вземете се огладайте. За всеки човек който води интензивен начин на живот, смартфона е неизменна част от ежедневието му! Замислете се малко какви глупости пишете ,че ме е срам да ги чета. То по тази логика на Вас защо ви е въобще мобилен телефон/било то и само слушалка/.@Имортал ,напълно подкрепям, аз много пътувам без такъв телефон съм загубен, Конкурентите не спят, трябва да се реагира почити моментално за всяка ситуация.Отностно Bob не знам дали за мен било изгоден вариант, но определено за някои ще е . За всеки влак си има пътници.
                              От както е излязъл първият умен телефон, че чааак до тази година март месец - все наливам пари в тия "умни" играчки. Още не са ми се върнали, че да се израдвам.. краста. От март месец нямам умни телефони и знаеш ли къв е кеф да имаш батерия точно когато трябва да проведеш важен разговор, който ти покрива месечната сметка от възвръщаемостта си. Колкото и да пътувам (повярвай ми, правил съм го в близкото минало) няма смартфон, който да си избие парите, така както през 1996 си изби парите първия ми мобилен телефон. Последният ми смартфон беше айфон - първите шест месеца не караше по-дълго от ден на батерия - било то мейли, сайтове, документи, бля-бля. След това и точно преди да го продам съм го докарал до 9 дни време между зарядките. При все, че е бил основен телефон с 2 номера (не 2 карти, а два номера в една карта). И? Сега съм с два глупави телефона, нямам интернет на тях, а се оказа, че не ми и трябва. Но си имам един нетбук с вграден джисием модем и като тръгна да тръгвам нейде - винаги е в мен...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #60
                                Аз не обичам технологиите, но по някаква причина те ме обичат и лесно ги схващам. В службата и не само там всеки се обръща към мен при проблем с настройките на телефона, а понякога и при проблеми с компютъра. Все пак второто е съвсем нормално, като се има предвид, че това ми е работата . Говоря много-много малко по телефона, плащам сметки по 7-8 лв. на месец и ми е чудно защо повечето хора непрекъснато са захапали слушалката. Какво толкова имат да кажат? Въпреки това обичам да имам умни телефони и често ги сменям. Все още съм на една много стара програма на Глобул, която започва с отчитане на 30, а не на 60 секунди и имам истински 20 безплатни минути към всички в Глобул. И не могат да ме придумат да я сменя, въпреки че непрекъснато ме съблазняват с някакви невероятно смарт оферти. Просто никакви програми не ме интересуват на този етап.За разлика от Immortal никога не съм си правил тест за интелигентност и подозирам, че съм доста тъп, но мисля, че знам какво е смартфон: умен телефон, демек - с някакви наченки на интелект, което ще рече с операционна система, каквато и да е. А блекбери, доколкото съм чувал и чел, пак е умен телефон, но използва някакво собствено кодиране, което го прави много по-защитен от подслушване.
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X