Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, дайте предложение за хубава мишка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми Logitech или компромис

    Коментар


      #17
      От личен опит бих ти препоръчал една ОЕМ-ска лазерна мишка на Logitech - модела е RX100 От три години работя с тази мишка. Занимавам се с дизайн и работната ми машина е MAC-PRO, но епълските мишки не ги харесвам изобщо. Тази е перфектна. Купих и две от Ресет преди година за домашните щайги - ама бяха по 21 лева. Явно модела е свален от производство и започва да изчезва и от пазаря.
      ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
      ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
      ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

      Коментар


        #18
        Каквато и маркова мишка до 30 лева да си вземе колегата, ще си му служи без проблем. Карантиите са им еднакви и само дизайнът ги отличава една от друга.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #19
          gamma написа:
          Каквото и да вземеш на Microsoft и Logitech няма да сбъркаш. Всичко друго са ч*екиЙ Колегите, дето препоръчват A4 и Canyon, явно никога не са държали ИСТИНСКА мишка в ръка :P
          Много грубо се изказа!От години съм с тази мишка на работа и цял ден ми е в ръцете, а не е нищо особено.
          Прикачени файлове
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #20
            Грубо, грубо, колко да е грубо? И Фиат (Опел, Пежо и т.н.) е кола, и Мерседес е кола
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #21
              Може ли накратко да обясните каква е разликата между мишките, за един обикновен потребител, който влиза във форума и си проверява пощата, и от време на време чета няколко други сайта? Моята, между другото, е А4 G7-750, и да не казвам голяма дума, ама си е екстра. Не се занимавам с дизайн, но и да се занимавах - нали идеята е мишката да ходи по екрана? Моят а го прави. С какво една, на която надписът отгоре е друг - е по-добра? На предната страница някой каза, че карантията е една и съща, надписите са различни. Вярно ли е?

              Коментар


                #22
                http://store.razerzone.com/store/raz...D.35208800Ей това са мишки, ама и парите им такива :D

                Коментар


                  #23
                  Пробвай я ако имаш възможност микрека дали не е много шумен. Бях взел една LG от метро и като кликах сигурно се чуваше в комшиите. Добре, че имах една стара Logitech с топче, та сложих на новата микреците от Logitech-a. Лично аз съм в нас с ей тази на снимката от поне 9-10 години, е ако бяха толкова големи боклуци А4 нямаше да изкарат 10 години. От евтините според мен Genius са на ниво.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #24
                    gamma написа:
                    Жалко, че си в София, иначе щях среща да ти чукна.
                    Колега, моля те недей и ти да идваш, че и без това сме пренаселени :D
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #25
                      Голямата истина в крайна сметка, че това е един аксесоар, който трябва задължително да "пасне" в ръката.Всеки си има изискване, за да му е удобно и никой друг не трябва да се меша в това.Никой не може да убеди друг, че малка или голяма, че права, или наклонена, че с 3 бутона, или с 13 бутона, че с кабел, или без е най-добре.Всичко е до усещане на мишката в ръката и нагласата ти за такава.Аз пък примерно не бих понесъл мишка на която скрола й щрака. Един Майкрософт с плавен скрол е най-добре, особено на ден като го претъркулваш около 10 хиляди оборота и на края на деня получаваш нервен срив.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар

                      Working...
                      X