Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, дайте предложение за хубава мишка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, дайте предложение за хубава мишка

    Търся си удобна работна мишка (с кабел) с голяма разделителна способност до 30 лева (може и малко отгоре, но не съм сигурен дали шефа ще даде повече парички).Ще се ползва основно за дизайн и да е по-големичка.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    според мен тази ще ти допадне повече: http://www.canyon.bg/products/companions/mice/CNR-MSG01
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Не е лоша тази. Незнам само къде са разположени допълнителните бутони и дали няма да ми пречат, защото по принцип не ползвам такива екстри Ако може и други предложения, че имам време до утре
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        http://www.reset.bg/catalog/31/3104/3104022/
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          http://www.reset.bg/catalog/31/3104/3104022/
          В момента съм с такава. Не е лоша, но ми се иска нещо по-добро.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            http://www.reset.bg/catalog/31/3104/3104014/

            Коментар


              #7
              Мога да препоръчам с ръка на сърцето мишките не Microsoft ! Няколко години ползвах MS Intellimouse Explorer 2 и бях страшно доволен ! Голяма, супер удобна ! Смених я, защото при nerd rage я ударих отгоре и и счупих скролла. Приятелите ми даже я сравняваха с ютия :D Сега ползвам MS Laser Mouse 7000 (+ Wireless Laser Keyboard 7000) и също съм супер доволен. На племенника подарих пак майкрософтска, но и забравих модела. Мога да ти дам скайпа на човека, от който си взех комплекта. На добра цена ги купих, бяха ползвани само за ревю.
              In JTD I believe, in Nm I trust !

              Коментар


                #8
                Каквото и да вземеш на Microsoft и Logitech няма да сбъркаш. Всичко друго са ч*екиЙ Колегите, дето препоръчват A4 и Canyon, явно никога не са държали ИСТИНСКА мишка в ръка :P
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  gamma написа:
                  Колегите, дето препоръчват A4 и Canyon, явно никога не са държали ИСТИНСКА мишка в ръка :P
                  Е такива генерални заключения пък най-обичам. Как пък разбра кой каква мишка държал в ръка, в крак и незнам си къде?Аз точно А4 Tech ще предложа, защото от 4-5 години съм с такава и не е мръднала. И като се строши няма да си взема никаква друга освен СЪЩАТА или нов модел на тази, която имам. И преди да кажеш, какви мишки съм държал в ръка, ще спомена, че преди тази съм имал 4 logitech и 1 ms. Аман от специалисти.

                  Коментар


                    #10
                    Мишката няма значение, ако ти се уморява китката...

                    Коментар


                      #11
                      Painfall написа:
                      Е такива генерални заключения пък най-обичам....Аман от специалисти.
                      Аз пък толкова ги обичам такива като теб, та чак започвам да се влюбвам. Жалко, че си в София, иначе щях среща да ти чукна. Колега, моля не ги прави генерални заключения без да ме познаваш За да твърдя нещо, значи съм УБЕДЕН в него Айде със здраве. Тази може би е удобна, но трябва да се пипа с презерватив
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        gamma написа:
                        Колегите, дето препоръчват A4 и Canyon, явно никога не са държали ИСТИНСКА мишка в ръка :P
                        х2
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          gamma написа:
                          За да твърдя нещо, значи съм УБЕДЕН в него
                          Помисли логично може ли да си УБЕДЕН в твърдение като "Колегите, дето препоръчват A4 и Canyon, явно никога не са държали ИСТИНСКА мишка в ръка", за да го твърдиш, при положение, че точно ти казваш "не прави заключения без да ме познаваш"?

                          Коментар


                            #14
                            колегата искаше мишка до 30ина лв. и заради това му препоръчах Canyon. Иначе е глуповато така да се обобщава - не ме карайте да си мисля че сте тъпи. държал съм ползвайки много мишки, вкл. и доста по-реномирани марки от "малките и меките" и лоджитех
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар


                              #15
                              Аз на мойта ми6ка и давам сирене и е много добре
                              какъв хубав човек в какво грозно тяло се е скрил

                              Коментар

                              Working...
                              X