Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново риалити?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново риалити?!

    Прасета в космоса...Боговете сигурно са полудели...Къде сбъркахме?!...Не знам какво още да напиша... Нямам думи...[quote:0d1ed653f1][b:0d1ed653f1]Стартира

    #2
    От къде е тази новина. На мен ми прилича на лоша шега!
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      Новината е от в. 7 дни спорт.

      Коментар


        #4
        Ебати простотията вече и гадните траверси ли триаа да гледаме по телевизията.За тия само бой и тва е.Колега,наскоро ти изтече БАНа,съобразявай се правилата!Вулгарните изкази не са подходящи за форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #5
          Изключително несериозно звучи, хващам се на бас, че няма да го направят
          Ползвайте мигачи!
          Sometimes I feel like screaming

          Коментар


            #6
            Re: Ново риалити?!

            Humppa написа:
            Не Ви ли писна от ....................Започвам вече с носталгия да си спомням за Къци Вапцаров...
            Писна ми - затова не ги гледам.А Къцито си 6еше фен
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Не е луд тоя който яде баницата а този който му я дава.Това е.Аз телевизор в къщи нямам - да се спасяват.Изхвърлете си телевизорите и проблема се решава.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #8
                pr_00f написа:
                Не е луд тоя който яде баницата а този който му я дава.Това е.Аз телевизор в къщи нямам - да се спасяват.Изхвърлете си телевизорите и проблема се решава.
                Точно това е решението за всички, които не харесват програмната схема на телевизиите или не знаят как да ползват копчето за смяна на канала... Дреме ми, че давали БИГ Брадър фемили - ми не го гледам.
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  Ами да наистина е така.След като дадено нещо не ми харесва не го гледам.Ако искат да дават и сериала мъжки целувки.
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #10
                    Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?

                    Коментар


                      #11
                      coolboby написа:
                      Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?
                      Пускам си радио сити на телевизора. Реалитата бяха интересни като излезнаха за първи път,като бяха нещо ново.След това се разбра,че са идиотщина,а вече се появиха толкова много,всичките безинтересни и скучни.Апропо,някой гледа ли снощи новия български сериал ? Изненадващо ми хареса,да видим по-нататък дали ще стане бозичка.
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?
                        Абе да ти кажа ям с пръст на дистанционното. Понеже на някой изрод му е хрумнало да пуска реклама с кървави храчки баш за вечеря.

                        Коментар


                          #13
                          coolboby написа:
                          Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?
                          И пием!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            #14
                            ls1 написа:
                            coolboby написа:
                            Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?
                            Абе да ти кажа ям с пръст на дистанционното. Понеже на някой изрод му е хрумнало да пуска реклама с кървави храчки баш за вечеря.
                            НЕ забравяй синята течност, Тече всичко тече, тоалетните патета бактериите и тн и тн и тн и тн примерите са много, спрях да гледам телевизия докато вечерям!!! Като се замисля май отдавна не съм гледал тв ако съм го пускал е било на дискавъри или хистори канала
                            Ползвайте мигачи!

                            "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                            Jim Morrison

                            Коментар


                              #15
                              coolboby написа:
                              Примерно вечер на вечеря освен да се храните какво друго правите?
                              Гледам National Geographic предимно.Имах любимо предаване - Plane crash investigations. Ама от 2 години живея на квартира и нямам телевизор
                              Браво 1.6 16v 1996
                              Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                              Коментар

                              Working...
                              X