Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

самоподстригване...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Re: ...

    karloson написа:
    Първо ползвах една Taurus за 18лв, която изкара около година. Сега жената ме подстригва с Philips - възможно най-евтината, беше 32 лв в ТМ... Хубавото и е, че гребенчетата не се сменят, а си има една приставка, която се движи напред-назад; лека е и удобна. Засега държи без проблеми.
    Колега, би ли споделил точният модел на машинката, защото не мога да я намеря, а искам да си взема и аз такава
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #62
      Аз съм със една машинка на която не и пише името,но от 1998 г ми служи много вярно.Все още ме е страх да си вземам вратлето с нея че много реже.Преди да я включа и да започвам,напръсквам ножчетата със WD40 и започвам,крака,глава,ръце,гърди,корем и м... много е важно как се грижиш за машинката.Аз след всяко подстригване развивам болчетат на ножчетат и я почиствам основно със прахосмукачката.Може би и затова толкова много години не ме е предала.пс.Сега видях има надпис който със времето се е поизтрил малко"Afik" е марката.

      Коментар


        #63
        Re: ...

        Слав написа:
        karloson написа:
        Първо ползвах една Taurus за 18лв, която изкара около година. Сега жената ме подстригва с Philips - възможно най-евтината, беше 32 лв в ТМ... Хубавото и е, че гребенчетата не се сменят, а си има една приставка, която се движи напред-назад; лека е и удобна. Засега държи без проблеми.
        Колега, би ли споделил точният модел на машинката, защото не мога да я намеря, а искам да си взема и аз такава
        Модела е QC5002 - няма батерии, работи само на ток; кабела е доста дълъг.
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #64
          Благодаря ти!
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар

          Working...
          X