Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Рожден Ден на колегата PB 5976 BC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит Рожден Ден на колегата PB 5976 BC

    ЧРД бай Иване!Да си жив и здрав,много щастлив и да продължиш да тунинговаш Бравока! Довечера,гледай да не се довършиш някъде!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    #2
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Честито и от мен, батка! Да си жив и здрав, прав, корав и да рипа още дълги години!

      Коментар


        #4
        Здраве , щастие и късмет
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          ЧРД!!! Много здраве и успехи ти пожелавам.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Виж бейби не сме глупаци,
            ние сме отбор от здравеняци.
            Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
            така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
            http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

            Коментар


              #7
              Честит рожден ден ! Жив и здрав и много късмет. П.П Emzo и той ти честити.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Еее,колега айде честито и от мен. Всичко най-хубаво и много сбъднати мечти ти пожелавам!
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  #9
                  Еййййй колегиииии много Ви благодаряяяяяя за хубавите пожелания!!!Много,много съм щастлив ... мерси още веднъж и на колегата J T D убавата тема!Ей колеги ще пия тази вечер за всики Вас, които не ме забравихте. Мерси още веднъж много ме зарадвахте, чесно !!!Айде поздрави!

                  Коментар


                    #10
                    Аиде да си жив и здрав много успехи в личен и професионален план

                    Коментар


                      #11
                      ЧРД и от мен Всичките ти желания са мои пожелания

                      Коментар


                        #12
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Честито, колега! Всичко най-хубаво и не се отпускай, че идва Ивановден!
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар

                          Working...
                          X