Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пушачи или Непушачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като казахте пушачи, цигари и тн. я да взема да си изпуша една.
    FIAT Punto 1.1 SPI '97

    Коментар


      Slavi_Lancia написа:
      Гадни пушачи заради вас зимно време не може да се влезе ни в кафе ни в кръчма Трябва да ви направят цигари 50 лева
      Пепел ти на устата!

      Коментар


        mitaka_71 написа:
        jenshen73 написа:
        ...Пушач? Човек със слаба воля и характер! Чета как Киро бил роден пушач и това ми звучи като "Аз съм роден убиец, от сутрин до здрач убивам дробовете на непушачите"... Чудя се едно - непушачите сме толерантни - траем ви да пафкате къде си искате, дори ви траем в асансьора и колите ви... Вие, пушачите, сте нетолератни, груби и крайно невъзпитани...
        Прекалено крайно изказване бих казал,граничещо с обида....За всеки има място под слънцето.....
        Добре де, тогава ходете да пушите под слънцето . В службата с колегата сме непушачи от 4-5 г.. След поредното обгазяване от началника ни (който не е постоянно при нас), разпечатих на 2 листа А4 надпис "ПУШЕНЕТО НЕ Е ЖЕЛАТЕЛНО!" и ги сложих на противоположните стени за да се забелязва максимално. На 5-6 ден въпросния господин забеляза табелата и заяви "Браво! -Но това не се отнася за мен. -Нали!". Необходими му бяха 6 месеца намеци за да разбере, че се отнася за всички. Сега излиза в коридора или на вън. И в служебната кола спря да пуши (в мое присъствие ). А някога и аз бях пушач. И вероятно и аз съм бил същия.

        Коментар


          Dedra 2.0 написа:
          Ирка може ти да си причината да пуши толкова сещаш ли се :D Сериозно много свободи се дадаха на хората.Видяхте малко демокрация и се разревахте за глупости.Може да е от завист,като гледате как колегите Ви пушат,а Вие сте някак настрани от групичката с приятния лаф на кафенце и цигара? Че в училище мацките и пичовете пафкаха навън,а Вие чакахте следващия час в стаята?
          Аааааааа не,той си пушеше много и преди да ме срещне... По негови думи,пуши от 3 клас,което е малко пресилено според мен,ама така твърди.Аз че го ядосвам чат-пат,ядосвам го,но не чак толкова... Колкото до другото-и аз съм пушела преди време,но така или иначе винаги съм била в компанията на пушачи,така че няма за какво да завиждам. :D
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            Сега от темата за пушенето,се прехвърлям на темата за пиенето... че там не съм се изказала още...
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар

            Working...
            X