Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пушачи или Непушачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Не мога да повярвам ,че не съм палил цигара от 10.30 на 18.11.Голям инат ще дойда май.Първата вечер беше най тежко много голям никотинов глад.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #92
      Tornado написа:
      Не мога да повярвам ,че не съм палил цигара от ...
      Повярвай! :D Ще видиш, че всъщност е много по-лесно отколкото човек си мисли докато пуши.Просто си кажи, че си приключил с това и не след дълго ще се убедиш, че не само може да се живее без цигари, но и ще се чудиш защо изобщо си пушил.Не се отказвай! С теб сме!
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #93
        Ами аз си пуша

        Коментар


          #94
          Сега само да не ми скочите и да ме изядете с парцалите... някой може ли да ми каже от къде мога да си купя мастербокс, т.е. 100 кутии цигари? Някакви борси или.... идеи от къде? Че в кварталните магазинчета нямат такова количество...
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #95
            Pecho написа:
            Tornado написа:
            Не мога да повярвам ,че не съм палил цигара от ...
            Повярвай! :D Ще видиш, че всъщност е много по-лесно отколкото човек си мисли докато пуши.Просто си кажи, че си приключил с това и не след дълго ще се убедиш, че не само може да се живее без цигари, но и ще се чудиш защо изобщо си пушил.Не се отказвай! С теб сме!
            Ами засега се справям отлично.От сега нататък всеки ден още по 2,30 лв. в резервоара на Мариа допълнително.Средствата за цигари ще ги вкарам там.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #96
              Sandeto написа:
              Сега само да не ми скочите и да ме изядете с парцалите... някой може ли да ми каже от къде мога да си купя мастербокс, т.е. 100 кутии цигари? Някакви борси или.... идеи от къде? Че в кварталните магазинчета нямат такова количество...
              Какви ти трябват
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #97
                Отказах ги преди година и не ми липсват.

                Коментар


                  #98
                  Година и нещо по късно отново си пуша.Издържах само 6 месеца без цигарите.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #99
                    Аз ги спирах 3-4 пъти,но след първото запиване веднага припалвах пак.Но иначе си пуше по 1 кутия за 2-3 дни (май не е много )
                    ----------------------------------------------------------------------------
                    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                    Коментар


                      и аз цигари не .. само наргиле припалвам по купони , но не го броя
                      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        и аз съм ги спирал няколко пъти,но сега съм стигнал до почти 2 кутии ултра или силвър на ден
                        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                        Коментар


                          ууу колега по мн ги пушиш бе човек , що тей от нерви ли?аз 2 години и 4 месеца откак палнах 1-вата си отрова.ама сега съм решил да ги отказвам и почти месец не сам си купувал цигари,но муфтя някои колега или приятел и теи през ден по 1-2 цигари пафкам сега.все още нокотиновия глад не е изчезнал(ама се въздържам) ако мога да се изразя така , цигарите дето ги пафках бяха горна джумая...
                          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                          Коментар


                            колега при мене нерви да искаш....причини бол,пък и сега съм в сесия,с кола която отказва да запали въпреки новия акумулатор
                            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                            Коментар


                              Аз само като пийна малко повече и ръката само посяга към цигарите... ...Но най-много по 3-4 съм пушил...
                              Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                              Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                              Коментар


                                Малииииииии,тва ми е болна тема,в смисъл,че живея с пушач,ама от тези дет вика Киро-"родените".Като ученичка и студентка си припалвах,ама никога не съм била зависима от цигарите.Обаче след като забременях,незнам ко ми стана,но развих няква луда непоносимост към цигарен дим,УЖАС!А моя благоверен пуши,та се къса,по кутия и половина на ден.За в колата да не говорим какво се случва.
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X