Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес трябвало да падне изгубена в космоса чанта на НАСА.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес трябвало да падне изгубена в космоса чанта на НАСА.

    Тази сутрин чух по радиото, че днес трябвало да падне изгубена от екип на НАСА чанта с инструменти :D . Чантата е била изгубена в открития Космос през месец ноември 2008 г. Учени сметнали, че точно на днешния ден трябвало да "се върне" на нашата планета. Само, че никой не знаел къде точно ще падне и какви щети ще нанесе ако се изсипе в многолюден район... ПС: Сетих се за каската, 800 - грамовото парче метал летяло със 230 км/ч и Фелипе Маса...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    Re: Днес трябвало да падне изгубена в космоса чанта на НАСА.

    ntodorov написа:
    Тази сутрин чух по радиото, че днес трябвало да падне изгубена от екип на НАСА чанта с инструменти :D . Чантата е била изгубена в открития Космос през месец ноември 2008 г. Учени сметнали, че точно на днешния ден трябвало да "се върне" на нашата планета. Само, че никой не знаел къде точно ще падне и какви щети ще нанесе ако се изсипе в многолюден район... ПС: Сетих се за каската, 800 - грамовото парче метал летяло със 230 км/ч и Фелипе Маса...
    ще изгори в атмосферата
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      зависи от какъв материал е направена тази "чанта"
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Ламарина. От Торино, италЯнска е.Иначе ... ако това на клипа е верно, едва ли ще се случи нещо ужасно на земята.ЦЪК
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          Re: Днес трябвало да падне изгубена в космоса чанта на НАСА.

          ele написа:
          ntodorov написа:
          Тази сутрин чух по радиото, че днес трябвало да падне изгубена от екип на НАСА чанта с инструменти :D . Чантата е била изгубена в открития Космос през месец ноември 2008 г. Учени сметнали, че точно на днешния ден трябвало да "се върне" на нашата планета. Само, че никой не знаел къде точно ще падне и какви щети ще нанесе ако се изсипе в многолюден район... ПС: Сетих се за каската, 800 - грамовото парче метал летяло със 230 км/ч и Фелипе Маса...
          ще изгори в атмосферата
          Нц, нямало да изгори всичко. Инструментите в чантата били направени от високо легирана стомана и вероятност за изгаряне имало, но на фрагменти от тях. Впрочем учени отдавна следели тази чанта, а земята ни била истинско кошче за космически отпадъци.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #6
            http://www.n2yo.com/?s=33442ей къде е чантата, руснаците ще се облажат май
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              аз все се надявах да падне вкъщи в градината и да я продам за някой лев
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                Аз ше ида си купа каска,да не ма удари некой гаечен ключ по кратуната
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Заложил съм една мрежа на нашия покрив и я чакам...

                  Коментар


                    #10
                    Прибирам Фиата в гаража,аз. Аааа!
                    Fiat Marea TD100

                    Коментар


                      #11
                      ..

                      Навремето им падна на американците една станция ,,Скайлаб,, се казваше.Няколко тона беше,аз си бях ,,заплюл,, :D слънчевите елементи ама не стана.И сега сигурно ще ми се размине.

                      Коментар


                        #12
                        тъкмо имам нужда от няколко камъка д аси допълня гедорето
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          А бе тази чанта от както я наблюдавам се е изкачила с 5 километра бе.Да не падне на Луната накрая
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Току що чантата минава над България.Някой да я свали
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Само да не падне в С.Корея, че онези малоумните ще си помислят, че някой ги бомбандира и ще изтрелят ядрените ракети... След малко ще мине над тях ..
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X